Skocz do zawartości
Emir

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj pojeździłem trochę w wersję na ps3(wcześniej pc) i powiem wam, że być może to kwestia jakichś ustawień, ale pedały gazu i hamulca są znacznie bardziej czułe i musiałem bardziej delikatnie niż dotychczas obchodzić się z bolidem. Mówię tu oczywiście o jeździe bez asyst, inaczej to gaz do dechy i sru do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie znajdują się ustawienia skrzyni itd ?

będąc w garażu jest opcja dobrania opon i szybkich ustawień bolidu, ale nie widziałem tam ustawień skrzyni, skrzydła itd.

Edytowane przez Zdzisiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemnie mi się gra. Jak na razie nie doświadczyłem żadnego z popularnych bugów, jednak pewnie przyczyną tego jest mój krótki staż w tej grze :P Przed chwilą przydarzyła mi się genialna sytuacja. Zabiłem Kubicę xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemnie mi się gra. Jak na razie nie doświadczyłem żadnego z popularnych bugów, jednak pewnie przyczyną tego jest mój krótki staż w tej grze :P Przed chwilą przydarzyła mi się genialna sytuacja. Zabiłem Kubicę xd

Ja grałem wyścig w Kanadzie to takie sytuacji zdarzały się nagminnie na tej prostej po nawrocie o 180 stopni, blokowałem wewnętrzną a przeciwnik schodzi na zewnętrzną mimo że nie ma miejsce i tak się właśnie rozbijali o bandę. BTW Dziwnie trochę wygląda sytuacja z silnikami, mimo że w kalendarzu jest 19 imprez to mój inżynier wyścigowy na 7 GP założył mi 7 świeży silnik, wiadomo że można to zmienić podczas P1 ale w przypadku kiedy ma się w P1 jakiś czas do wykręcenia potrzebny do rozwoju bolidu, no to traci się cała sesję treningową, powinno się samemu decydować o silniku przed każdym GP albo inżynier nie powinien zakładać nowego silnika co każde GP :verymad:

Edytowane przez mac1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam prowadze zapisy do 5 ligi formuly 1 , zajmuje sie cala organizacja turnieju

GG:11287971

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem wyścig w Kanadzie to takie sytuacji zdarzały się nagminnie na tej prostej po nawrocie o 180 stopni, blokowałem wewnętrzną a przeciwnik schodzi na zewnętrzną mimo że nie ma miejsce i tak się właśnie rozbijali o bandę. BTW Dziwnie trochę wygląda sytuacja z silnikami, mimo że w kalendarzu jest 19 imprez to mój inżynier wyścigowy na 7 GP założył mi 7 świeży silnik, wiadomo że można to zmienić podczas P1 ale w przypadku kiedy ma się w P1 jakiś czas do wykręcenia potrzebny do rozwoju bolidu, no to traci się cała sesję treningową, powinno się samemu decydować o silniku przed każdym GP albo inżynier nie powinien zakładać nowego silnika co każde GP :verymad:

dokładnie, też mnie to denerwuje.

Może mi ktoś objaśnić na jakiej zasadzie zdobywa się doświadczenie on-line ? ^^ Bo niezaleznie od tego czy wygram czy dojadę ostatni skaczę o jeden poziom...

albo jakąś tabelkę co jest za ile pkt. ? ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , jakim cudem ktos robi okrążenie na Bahrajnie w 1min17sec ?

Gram online i właśnie dzis rano koles w kwalifikacjach osiągnoł 1 lokate z takim czasem ?

WTF O_o

Edytowane przez psyho997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , jakim cudem ktos robi okrążenie na Bahrajnie w 1min17sec ?

Gram online i właśnie dzis rano koles w kwalifikacjach osiągną p1 z takim czasem ?

WTF O_o

Jak jedziesz to na tej magicznej liście czasami pokazuje czas pierwszego kierowcy po dwóch sektorach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , jakim cudem ktos robi okrążenie na Bahrajnie w 1min17sec ?

Gram online i właśnie dzis rano koles w kwalifikacjach osiągnoł 1 lokate z takim czasem ?

WTF O_o

Po prostu kolejny bug z związany z czasówkami i nic więcej...przyzwyczajcie się, że w tej grze nie działa nic tak jak powinno, a patch niestety niewiele zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z kolei pytanie dotyczące uszkodzeń. Czy tylko u mnie po czołówce z bandą przy dość sporej prędkości trace tylko przedni spojler? O stracie koła nawet nie ma mowy (raz klika razy nawet przekoziołkowałem i żadnego uszkodzenia). Mam ustawione pełne zniszczenia. Niedopatrzenie ze strony codemasters czy musze jeszcze poszperać w ustawieniach?

Edytowane przez michciu237

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urwanie skrzydła i koła to jedyne co w tej grze możesz zniszczyć.

Koło się urywa tylko w ekstremalnych przypadkach i kończysz wyścig wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezdze Lotusem, mój inżynier powiedział mi (co nie było prawda) ze Jarno notuje lepsze czasy ode mnie. i żebym wrócił do garażu to "skopiujemy jego ustawienia". Jak to zrobić ? i gdzie moge sprawdzić ilość kompletów opon ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkoncu moge sam przestestowac gre:) Po tym wszystkim co sie naczytalem mialem naprawde obawy:p ale naprawde chyba nie jest tak zle. po paru godzinach nie przytrafilo sie jeszcze nic strasznego:) Jesli chodzi o zniszczenia to faktycznie niezbyt realistyczne... ale mysle ze chlopaki z CM wzieli sobie glosy graczy z calego swiata i po wysjciu patcha bedzie si:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezdze Lotusem, mój inżynier powiedział mi (co nie było prawda) ze Jarno notuje lepsze czasy ode mnie. i żebym wrócił do garażu to "skopiujemy jego ustawienia". Jak to zrobić ? i gdzie moge sprawdzić ilość kompletów opon ?

Nie da się...to po prostu takie głupie gadanie...

Swoją drogą nie wiem po co coś takiego dali, skoro nie ma takiej opcji w grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się...to po prostu takie głupie gadanie...

Swoją drogą nie wiem po co coś takiego dali, skoro nie ma takiej opcji w grze...

Ja też coś takiego słyszałem, podobnie jak się w garażu stoi to inżynier mówi, że można sprawdzać ustawienia swojego "teammate", ale nie wiem jak to zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, przepatrzyłem dosłownie wszystko w garażu co tylko można i nie ma.

No chyba, że to jest funkcja tylko dla najlepszych zespół, albo odkryje się dopiero jak będziesz kierowcą numer 1?

Nie wiem, ale w obecnym stanie tego nie ma nigdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest jakis dramat... gre mam od wczoraj, niestety tylko polska byla akurat w sklepie, po wlozeniu wszystko po rusku. rozwiazanie szybko znalazlem, ale bez przesady bym musial zmieniac jezyk w konsoli.... jeszcze nie zagralem a juz wielki minus.

kupilem nowy numer f1 mag, na 50 stronie recenzja gry, ale ewidentnie spisany text z dziennikow ktore mozna bylo sciagnac m.in. z psn. of coz opis w samych superlatywach. na stronie f1.com recenzja gry w podobnym klimacie. nikt z opisujacych w to nie gral? przeciez to jest jakas kpina...

no ale berni, spakowal kase do kieszeni za licencje i ta kupa od CM go juz wiecej nie interesuje...

wrc do bani, f1 do bani, jesli gt5 tak samo rozczaruje to sie przebieram za heidi ze szwardzwaldu i fote toples wrzucam na fotka.pl jako pierwszy męczennik :mellow:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak statystyki najlepszego okrążenia po wyścigu to raz - kpina

ale nie można sobie w czasie trenigu czy kwalifikacji popatrzeć jakie miełeś najlepsze czasy w danym sektorze i porównać je sobie do innych itp albo masakryczne podawanie czasu w lewym górnym roku, pokazuje czas okrążenia a potem iils straciłem do pierwszego kierwocy, po kij mi ta waidomośc mnie interesuje ile mam stray do tego co jedzie przedemną. Twój komentarz oczekuje na moderację. Twój komentarz oczekuje na moderację.

wygląda to tak jakby testowali to jacyś małolaci dla których najważniejsze to sru do przodu i byle by stukac iw yprzedać a czasy statystyki to zbędne gó..wno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak statystyki najlepszego okrążenia po wyścigu to raz - kpina

ale nie można sobie w czasie trenigu czy kwalifikacji popatrzeć jakie miełeś najlepsze czasy w danym sektorze i porównać je sobie do innych itp albo masakryczne podawanie czasu w lewym górnym roku, pokazuje czas okrążenia a potem iils straciłem do pierwszego kierwocy, po kij mi ta waidomośc mnie interesuje ile mam stray do tego co jedzie przedemną.

wygląda to tak jakby testowali to jacyś małolaci dla których najważniejsze to sru do przodu i byle by stukac iw yprzedać a czasy statystyki to zbędne gó..wno

Podczas treningu lub kwalifikacji masz czasy sektorów na monitorze. .. i możesz sobie porównywać do woli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas treningu lub kwalifikacji masz czasy sektorów na monitorze. .. i możesz sobie porównywać do woli

mam tylko pokazany swój ogólny czas ale czasów z sektora już nie, tylko piokazuje to co się dzieje ne bieżącoc a nie najlepszego okrożenia, no chyba że ja czegoś nie umiem przełączyć (chodzi mi np o pokazanie moich czasów w poszczególnych sektorach w czasie mojego najlepszego okrążenia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online to porażka jak narazie,zagrałem 3 sprinty i na każdym ludzie się bawia w Destruction Derby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sidnej, zjedź do garażu i wejdź w pierwsze menu na monitorze, tam masz dokładne dane co do czasów.

CM po prostu chciało zrobić to bardziej ze strony kierowcy, bo jako kierowca nie znasz swoich dokładnych czasów.

Co do Online to trzeba grać z kolizjami na OFF, innej opcji nie ma, wtedy gra się bardzo przyjemnie.

Dzisiaj grałem 6 wyścigów pod rząd z kolizjami na OFF i wygrałem 4 z nich (znienawidzone Sao Paolo przegrałem, a drugiego nie pamiętam już).

Można też założyć własny pokoik i poczekać po prostu, ludzie zawsze się znajdą.

A, i żeby stało się tradycji za dość, to kolejny bug...

AI po rozwaleniu bolidu próbuje nadal jak gdyby nigdy nic...

Alonso urwał sobie skrzydło na moim kole, ale pruje do przodu równo, zakręty tak samo bierze jak rakieta...ehhh

Także jakiekolwiek uszkodzenia nie dotyczą AI :)

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×