Skocz do zawartości
Emir

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Moj pilot ostatnio cofal bo chcialem jeszcze raz zobaczyc jak Lewis sie rozdupca na Marku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wczesną nocą grałem pierwszy raz po sieci. Muszę stwierdzić, że faktycznie to jeżdżenie bez uszkodzeń, to zryta sprawa. Wjeżdżają z tyłu w dupę, ja ląduję poza torem, a oni jadą sobie dalej. Ludzie tam są po prostu bezczelni. Zero kultury na torze.

Pamiętam jeden wyścig przejechałem widocznie regulaminowo i bez zatargów, bo na koniec dostałem trofeum "prawdziwy gentleman".

Mam nadzieję, że ta liga będzie rozgrywana ze zniszczeniami, by każdy liczył się z konsekwencjami "brzydkiej" jazdy.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wczesną nocą grałem pierwszy raz po sieci. Muszę stwierdzić, że faktycznie to jeżdżenie bez uszkodzeń, to zryta sprawa. Wjeżdżają z tyłu w dupę, ja ląduję poza torem, a oni jadą sobie dalej. Ludzie tam są po prostu bezczelni. Zero kultury na torze.

Pamiętam jeden wyścig przejechałem widocznie regulaminowo i bez zatargów, bo na koniec dostałem trofeum "prawdziwy gentleman".

Mam nadzieję, że ta liga będzie rozgrywana ze zniszczeniami, by każdy liczył się z konsekwencjami "brzydkiej" jazdy.

No, a na co Ty liczyłeś włączając tryb bez zniszczeń? Zapewne grałeś Sprinty...tam jest burdel na kółkach. Ten tryb służy do szybkiego nabijania Rank'u w online i tyle...

A metoda, żeby Ci w dupsko nie wjeżdżali jest taka, żeby zwolnić na starcie, zjechać na bok i puścić wszystkich. Zawsze tak robię, a potem po pierwszym zakręcie wracam do czołówki.

Co jak co, ale w Sprintach jacyś giganci nie grają, także problemu dostać się na pierwsze miejsce nigdy nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, a na co Ty liczyłeś włączając tryb bez zniszczeń? Zapewne grałeś Sprinty...tam jest burdel na kółkach. Ten tryb służy do szybkiego nabijania Rank'u w online i tyle...

A metoda, żeby Ci w dupsko nie wjeżdżali jest taka, żeby zwolnić na starcie, zjechać na bok i puścić wszystkich. Zawsze tak robię, a potem po pierwszym zakręcie wracam do czołówki.

Co jak co, ale w Sprintach jacyś giganci nie grają, także problemu dostać się na pierwsze miejsce nigdy nie miałem.

Tzn to było tak, że pierwszy raz wszedłem w sieć F1 (bo tak to ciągle gram po sieci w NHL 11) i chciałem sprawdzić jak to wygląda. Na szybkiego wchodziłem w jakiś tryb szybkiego wyścigu. Tam były podane ustawienia i było napisane, że "uszkodzenia - wszystkie" czy coś takiego. No to jadę. Okazuje się, że to były chyba uszkodzenia wizualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli testują go tak samo wnikliwie jak grę to ja dziękuję. :|

NIe pozostaje nam nic innego jak pozytywne nastawienie:) Gra moze bac naprawde dobra bez paru bledow:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi mechanicy dzis chyba rekord w boksach pobili 40 sekund mnie trzymali bo ciagle ktos zjezdzal a jak juz mnie puscili to zablokowalem sie na bolidzie HRT ktory czekal przed swoim stanowiskiem. Ogolnie w boksie spedzilem ponad minute. Jak tego nie poprawia patchem ide sprzedac ten chlam bo nie mam juz zdrowia do tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem ten post Caldery na forum, który napisał, cytuję "a masterlist of issues", co znaczy, że zajmują się tymi najgłówniejszymi problemami. Okaże się, że patch nie naprawi pewnych rzeczy, które są mniej ważne, a nam przeszkadzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie rewelacja, teraz zaczne sobie drugi sezon w f1 za sterami Redbulla, nie chcieli mnie w Renault.. No tak, Petrov ma rosyjskich sponsorow wiec go sobie zostawili, co by to Putina nie denerwowac... Od teraz tylko na legend bo juz mam dobry bolid:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh,w Malezji P3 i to po 1X browarach...... i po kijowej z mojej strony strategii :/ Teraz odbije sie w Chinach :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F1 2010 i mistrz komentarza Andrzej Borowczyk :biggrin:

To jest coś świetnie zmontowane thumbsup.gif , tak komentowana rozgrywka w grze to by był dopiero miód .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema

mozecie mi powiedziec,bo zaczynam wyścig na suchym torze,a w czasie wyścigu zaczyna padać,wiec jade do pit stopu i wyjeżdżam dalej na oponach na sucho i nie wiem jak zmienic opony na mokre??????????????

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klikasz strzalka na krzyzaku, pojawiaja ci sie opcje np > to strzalka w prawo, analogicznie wchodzisz w opony i wybierasz ich rodzaj. tez sie kiedys zapomnialem i zmienilem na slicki drugie bo zapomnialem zmienic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem wersję PL za 179zł w MM, pograłem głównie online oraz time trial ze względu na bugi w singlu i co mogę napisać....

W multi w szybkiej grze to jest dramat, nikt nie jedzie normalnie tylko hamuje na przeciwniku, ale pewnie ktoś już tutaj wspominał o tej kulturze graczy w multi więc szkoda przycisków na klawiaturze :).

Co do singla to zagrałem 2 GP, i w pierwszym wywalczyłem w kwalifikacjach 15 pozycję ale dostałem karę + 5 miejsc i musiałem startować z 20 miejsca. Emocji było bardzo dużo i jak się w końcu okazało zająłem 10 miejsce (cieszyłem się jak dziecko) bolidem Virgin Cosworth, wyprzedzając na ostatnim zakręcie Sutila (ach ten świeży komplet miękkich opon ^^).

Teraz w Australii jest trochę gorzej, bo popsułem kwalifikacje i startuję z 22 miejsca, Ogólnie to nie mogę ukończyć tego GP bo zawsze jakiś kapeć się trafi....ostatnio złapałem gumę wjeżdżając do boksu, straciłem panowanie nad bolidem i zatrzymałem się centralnie na barierce (klasycznie trzeba było dać restart wyścigu:P).

Ogólnie apetyty mojego zespołu są dosyć wygórowane po tym pierwszym zdobytym punkcie, wymagają ode mnie 12 miejsca w wyścigu ;o

Oczywiście gram na najwyższym poziomie trudności, a z asyst mam tylko kontrolę trakcji na średnim poziomie (pad user) no i ograniczniki w boksach ustawiłem na auto.

Gra bardzo fajna, szkoda tylko tych irytujących kapci....

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie powiedzcie mi jedną rzecz, jak gram zwykłe GP np tor w Barcelonie to kręcę czasy na poziomie 1:24 - 1:25 czasem nawet 1:26 z hakiem (różnymi bolidami renault, mclaren red bull itp) a komputer zawsze kręci czasy 1:22 - 1:23 - mówię oczywiście o pierwszych 4-5 miejscach. (poziom expert)

Natomiast w time trial takim samym bolidem na tym samym torze kręcę czasy 1:22 - 1:23. Czemu tak jest? Trochę to irytujące bo tor w Barcelonie mam bardzo dobrze opanowany.

Od razu nadmienię iż nie jest to kwestia szczęścia, tylko po prostu regularnie tak jest.

Czy to przypadkiem nie jest tak że w Time Trial każdy bolid jest domyślnie ustawiony na maxa, a w GP czy w karierze trzeba samemu dobrać odpowiednie ustawienia bolidu?

Pzdr,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko bolid jest ustawiony na maxa, ale także tor jest całkowicie nagumowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś oprócz mnie ma to szczęście i nie ma problemu z bugami w grze? Do tej pory przejechałem 4 wyścigi w karierze - dystans 40%, a tylko 2 razy złapałem kapcia podczas treningów i to z mojej winy, gdyż łapałem je wypadając z toru na żwir. Problem w pitstopie nie zdarzył mi się ani razu, tylko nie wiem czy to ja popełniam błąd czy po prostu w grze wizyta u mechaników trwa ok. 5s. W pojedynczych wyścigach (przejechałem około 20, dystans 20%) żaden błąd również mi się nie zdarzył. Widocznie na razie mam szczęście i błędy mnie omijają, jedyne poważne, które mnie dotknęły to czasem w karierze niektórzy kierowcy nie zjeżdżają do pitu oraz robiąc czas w time trialu mój duch we mnie wjechał i podniosło mój bolid :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy z pozycji 15 nie spadasz na 20 albo 24?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zabugowanie doprowadza do szewskiej pasji. Testerzy mieli chyba nakaz wydanie pozytywnej opini tej grze... W KAŻYM wyścigu mam jaja z pit-stopem ; albo połowa stawki wogóle nie zjeżdża, bo przecież ich przepisy nie obowiązują, a jak już ktoś się pojawi w boksie to czekam 15 sekund na stanowsku aż łaskawie mnie wypuszczą. K*(^&% jak tego w patchu nie poprawią to gra ląduje na allegro i wychodzę z ligi  :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zabugowanie doprowadza do szewskiej pasji. Testerzy mieli chyba nakaz wydanie pozytywnej opini tej grze... W KAŻYM wyścigu mam jaja z pit-stopem ; albo połowa stawki wogóle nie zjeżdża, bo przecież ich przepisy nie obowiązują, a jak już ktoś się pojawi w boksie to czekam 15 sekund na stanowsku aż łaskawie mnie wypuszczą. K*(^&% jak tego w patchu nie poprawią to gra ląduje na allegro i wychodzę z ligi   :verymad:

Wszystkiego napewno na raz nie poprawia :P myslalem ze na weekend juz im sie uda wydac late:) ale widac chlopaki sie nie spiesza:) ile mozna testowac patcha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×