Skocz do zawartości
Emir

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie niestety bugi w grze skutecznie zniechęcają do kontynuowania kariery i w ogóle do gry... Jeżdżę na 100% długości wyścigu - podczas dwóch pierwszych gp złapałem 3 kapcie (1 x Bahrajn, 2 x Australia). Podczas gp Australii na pit stop zjechałem na 2 pozycji, wyjechałem na 21 przepuszczając w garażu chyba z 10 bolidów... W pierwszym gp było troszkę lepiej w pit stopie, choć i tak straciłem kilka pozycji. Biorąc pod uwagę jak dużo czasu zajmuje cały wyścig, takie błędy dyskwalifikują tą grę - mam nadzieję, że tylko do wydania patcha.

ps. Udało Wam się zajechać silnik? Mnie zdaje się, że tak. Ostatnie dwa kółka w Australii przejchałem z prędkością około 100 km/h nie mogąc wrzucać wyższych biegów niż 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wersję na PC i jeśli chodzi o błędy to problem jest tylko z tym, że niektóre bolidy nie zmieniają opon i czasem kolesie z HRT są w top 10 xd No i dziwne, że na poziomie HARD wygrywam wszystkie wyścigi, jadąc Lotusem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dziwne, że na poziomie HARD wygrywam wszystkie wyścigi, jadąc Lotusem.

Faktycznie podejrzane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego napewno na raz nie poprawia :P myslalem ze na weekend juz im sie uda wydac late:) ale widac chlopaki sie nie spiesza:) ile mozna testowac patcha

A gdzie masz cos o tym ze patch jest juz testowany ?

Na oficjalnym forum jest wzmianka ze pare spraw ktore juz udalo sie naprawic jest testowanych , a patch nie ma jeszcze postaci build-u , wiec jest jeszcze przed jakimikolwiek testami sony/microsoft.

Nie ma co liczyć na szybkie rozwiązanie .

Pozostalo jedynie czekac cierpliwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko

Rozpoczełem pierwszy sezon na autozapisie i po GP Europy (Sevila) starciłe zapis i cała karjerę i musze wszystko zacząć od początku

U was tez się to zdarzyło ?

Czekam na pomoc

Dziekuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko

Rozpoczełem pierwszy sezon na autozapisie i po GP Europy (Sevila) starciłe zapis i cała karjerę i musze wszystko zacząć od początku

U was tez się to zdarzyło ?

Czekam na pomoc

Dziekuję

Gdybyś poczytał trochę poprzednie posty, to znalazłbyś ten sam problem zgłaszany przez innych :)

Niestety nie wiem czy jest na to lekarstwo póki nie wyjdzie patch. Może warto spróbować zapisywać manualnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś poczytał trochę poprzednie posty, to znalazłbyś ten sam problem zgłaszany przez innych :)

Niestety nie wiem czy jest na to lekarstwo póki nie wyjdzie patch. Może warto spróbować zapisywać manualnie.

Problem jest znany , a na forum codemasters opisano rozwiazanie tymczasowe:

Peweni stalo Ci sie to po sejsi treningowej w ktorej wygrywales ulepszenia ?

Chodzi o to zeby po sesji treningowej przyspieszyc do kwalifikacji , tam juz moze sobie autozapis dzialac , jak wylaczysz w czasie cwiczen uszkodzi save-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko

Rozpoczełem pierwszy sezon na autozapisie i po GP Europy (Sevila) starciłe zapis i cała karjerę i musze wszystko zacząć od początku

U was tez się to zdarzyło ?

Czekam na pomoc

Dziekuję

To GP Europy jest w Sevilli jeszcze w nawiasie, żeby to podkreślić! :D Mistrzostwo. Nie musisz już grać od nowa w tą grę, dla mnie już jesteś Mistrzem! :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie mam czasu przeglądać całego tematu a na ostatnich stronach nie ma zmianki na ten temat. Kiedy wychodzi patch? I wiadomo co poprawia? Planuje kupić F1 ale nie chcę psuć sobie krwi bugami dlatego zamierzam poczekać. Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Date is still TBC as is the list of fixes, as of right now though the patch is currently undergoing testing."

Tyle narazie wiadomo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tyle?

No tylko tyle albo za tyle... nie podadza na przod daty wyjscia patcha:) sami pewnie nie wiedza ile to potrwa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tylko tyle albo za tyle... nie podadza na przod daty wyjscia patcha:) sami pewnie nie wiedza ile to potrwa:)

Chciałbym patch gigant, który usunąłby chociaż 70 % bugów. Niech go testują choćby 100 lat. :D I tak mam mało czasu na granie. Wiem jestem samolubem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupować grę z takimi bugami póki ich nie poprawią( o ile poprawią) ? Mam hajs odłożony na tą gierkę ale bugi mnie odstraszają i myślę na przeznaczeniu tej kwoty na coś innego. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam dylemat kupic juz czy czekac dalej na patcha i czytac czy i co popawil ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tam nie zaluje wydanych pieniedzy:) i mysle ze warto kupic:) fakt ze wiele bugow przeszkadza w rozgrywce ale z tego co czytalem sporo ma sie poprawic po wyjsciu patcha:) i mam nadzieje ze niebawem sie pojawi bo ile mozna czekac:) do tego przesuneli premiere GT5 :P wiec F1 to i tak mimo wszystko dobra pozycja:) przynajmniej do swiat:):):)

Edytowane przez buli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A byłby ktoś w stanie wypisać mniej więcej jakie bugi występują w tej grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie:) zreszta jak mysle o wszystkich bugach to... no nie bedziemy klnac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie:) zreszta jak mysle o wszystkich bugach to... no nie bedziemy klnac:)

Nie mam czasu czytać 70 stron dlatego pytam. I ponawiam pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu czytać 70 stron dlatego pytam. I ponawiam pytanie.

A to kto inny ma mieć czas i to zrobić za Ciebie? Co za ignorancja..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to kto inny ma mieć czas i to zrobić za Ciebie? Co za ignorancja..

Człowieku nie każę nikomu czytać 70 stron tematu tylko proszę by podał bugi gry. Skoro ktoś posiada tą grę to chyba wie co z nią nie tak i wypisać błędy zajmie jej 5min. A jeżeli nie macie nic ciekawego do powiedzenia to przymknąć się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku nie każę nikomu czytać 70 stron tematu tylko proszę by podał bugi gry. Skoro ktoś posiada tą grę to chyba wie co z nią nie tak i wypisać błędy zajmie jej 5min. A jeżeli nie macie nic ciekawego do powiedzenia to przymknąć się.

Niech ci wystarczy że bugi nie pozwalają cieszyć się należycie singlem, a w multi losowi gracze muszą przymusowo zjeżdżać do pitu "bo cośtam"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×