Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

rafalsky_90

Kalibracja Pada

Od czasu do czasu przydałby mi się drugi pad. Uznałem że nie ma sensu wydawać 180 zł na drugiego Dual shocka i kupiłem podróbkę za całe 40 zł. Pad firmy Hama. Podłączyłem odpaliłem LBP i wszystko niby działało. Nawet niezłe wykonanie jak za tą cene. Był tylko miały problem przyciski L1 i R1 zamieniono miejscami z L2 i R2 więc pomyślałem ze podłącze go do kompa i skalibruje czy coś. Zainstalowałem sterowniki z płyty producenta podłączyłem pad i w gruncie rzeczy w panelu sterowania nic ciekawego nie mogłem zrobić i po ponownym podłączeniu do ps3 nagle nie mam prawego analoga... Gdy przesuwam gałkę w którąś ze stron to "naciska" się jakiś inny przycisk. Co mam zrobić by wrócić do normalnego stanu? Z góry dziękuję za pomoc:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.