Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko teraz pytanie, nowy Red Dead czy Bully? Jakies 3 lata temu słyszałem, że R* robi nowego Bull'ego, a raczej dwóch gier na raz nie będą chcieli wypuszczać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już przecież ostatnio mieli pokazać na koniec prezentacji Sony materiał z nowego RDR, ale jakaś zadyma była i spanikowali. Więc pewnie teraz pokażą na konfie Sony. Już nawet samo Sony repostuje wpisy Rockstara, więc to jest pewne na 101 procent. Niech wydają już tego RDRa bo chciałbym w końcu coś o nowym GTA usłyszeć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar wrzuciło :)

 

14724438_10154521262555097_7503406289864

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek to będzie (czy prequel, czy remake, czy sequel). Będzie miazgą! 

 

RDR <3

 

Aż sobie zapuszczę utwór z napisów końcowych z tej genialnej gry.

 

I nie ma mnie przez 4 minuty....

 

P.S ehh znowu łezka w oku się kręci jak sobie przypomnę tą ostatnią scenę...

 

 

 

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GTA V online było całkiem fajne, więc nie widzę powodu by rezygnować z podobnego trybu przy nowym(?) RDR. Dla mnie może być. Nie zmienia to jednak faktu, że cokolwiek to będzie (czy jakie będzie) i tak multiplayer w takiej grze będę traktował jako dodatek. Najważniejsze w RDR jest historia dla pojedynczego gracza. I tego się trzymajmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwię się, jak zrobią z multi czegoś w rodzaju RPG, czyli duży świat, buduj sobie dom, bądź złym albo dobrym, kup sobie konia, karm go :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest oficjalnie Red Dead Redemption 2 :1_grinning: Teraz czekać na zwiastun, który ukaże się w czwartek o 17. Premiera ponoć jesień 2017r. Hmm, coś mi się widzi, że to będzie  gra roku 2017 xD 

 

A tak na marginesie. W necie wylewa się soczysty ból dupy fanów Maszyn do Pisanie (czyt. PC) aż miło patrzeć XDD Oni naprawdę wierzą, że R* wyda tą grę na PC!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i jest oficjalnie Red Dead Redemption 2 :1_grinning: Teraz czekać na zwiastun, który ukaże się w czwartek o 17. Premiera ponoć jesień 2017r. Hmm, coś mi się widzi, że to będzie  gra roku 2017 xD 

 

A tak na marginesie. W necie wylewa się soczysty ból dupy fanów Maszyn do Pisanie (czyt. PC) aż miło patrzeć XDD Oni naprawdę wierzą, że R* wyda tą grę na PC!

Co w tym świetnego, że wyjdzie tylko na konsole?

Lub co w tym złego, że wyjdzie na PC?

Ile masz lat? 14?

Nie gram kompletnie na PC, bo nie ma jak walnąć się na sofie z padem przed wielkim TV, ale takiego rozumowania jak u kolegi nie pojmuję.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tu tez widzę o nowej odsłonie RDR, ja dopiero co ta poprzednia ukończyłem, mogę byc w mniejszości ale to dobra gra nic wiecej, zadania poboczne moze pare zrobiłem, zadania losowe ktore pojawiały sie gdzieś podczas drogi troche częściej, przemieszczanie sie na tyle fajne ze szybka podróż była dla mnie zbędna i użyłem moze ze dwa razy, ale juz ostanie 10 misji głównych to leciałem tylko fabule aby skończyć bo nic mnie wiecej przy tej grze nie trzymało.

Spadki klatek na sekundę dawały sie we znaki.

Ocena końcowa dobra 7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja odstawilem na jutro ostatnia misje rodzinna i jakichs duzych spaxkow nie mialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 19.10.2016 o 12:39, adick007 napisał:

Co w tym świetnego, że wyjdzie tylko na konsole?

Lub co w tym złego, że wyjdzie na PC?

Ile masz lat? 14?

Nie gram kompletnie na PC, bo nie ma jak walnąć się na sofie z padem przed wielkim TV, ale takiego rozumowania jak u kolegi nie pojmuję.

Pozdrawiam

A ty ile masz lat? Naucz się czytać ze zrozumieniem co Kentucky napisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem RDR i jestem zaskoczony zakończeniem. Kolejna gra dla której za jakiś czas kupię PS4 :24_stuck_out_tongue:

 

Byłem w 2 akcie i miałem 18h na liczniku. Jutro sprawdzę, ile nabiło do końca gry.

Edytowane przez mefix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

O 20.10.2016 o 21:12, MagEllan napisał:

 

 

O tu tez widzę o nowej odsłonie RDR, ja dopiero co ta poprzednia ukończyłem, mogę byc w mniejszości ale to dobra gra nic wiecej, zadania poboczne moze pare zrobiłem, zadania losowe ktore pojawiały sie gdzieś podczas drogi troche częściej, przemieszczanie sie na tyle fajne ze szybka podróż była dla mnie zbędna i użyłem moze ze dwa razy, ale juz ostanie 10 misji głównych to leciałem tylko fabule aby skończyć bo nic mnie wiecej przy tej grze nie trzymało.

 

 

 

Spadki klatek na sekundę dawały sie we znaki.

 

 

 

Ocena końcowa dobra 7/10

 

 

 

..ja niedawno włączyłem i spadki klatek były okrutne, ale w swoim czasie jak się grało to nie było to tak widoczne, bo dużo gier cierpiało na tą dolegliwość, no nieważne dla mnie to był killer nie z tej ziemi i strasznie bym chciał remastera na ps4. 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Usuń ten spoiler raz dwa... Ja jebe

 

 

Zresztą już usunąłem...

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez obrywałem pod koniec zeszłego roku i niestety problemy techniczne i trochę przestarzała oprawa zmniejsza fun z gry, ale i tak uważam ze fabularnie jest naprawdę mocna. Muzyka świetna i klimat piękny. Zadania poboczne bardzo fajne ale w szczególności nieznajomi mi się podobali. Dwójeczkę pewnie łyknę na premierę bo jednak klimat spaghetti westernu strasznie mnie kręci.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dlatego właśnie żal, że nie dostała porządnego remastera. Bo jako całość zdecydowanie na odswiezoną wersję ten tytuł zasługuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze jest stara, dlatego skupiłem się na fabule. Co nie zmienia faktu ze technikalia tracą myszka.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 15.05.2017 o 12:18, CePeeN napisał:

Wiem ze jest stara, dlatego skupiłem się na fabule. Co nie zmienia faktu ze technikalia tracą myszka.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Dlatego tym bardziej, już nie ma sensu roztrząsać jak wygląda...

To weź chłopie odpal sobie Wolfensteina co?? I też powiesz że technikalia trącą myszką?? 

2863875-wolf+nocturnal.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tracą myszka. Jedynie ty roztrzasacz jakaś gownoburze. Wyraziłem swoje zdanie ze jak się teraz w to zagra to może trochę razić wizualnie co nie przeszkadza się dobrze bawić. A ze nie umiesz czytać ze zeozumieniem to może zamiast grać poczytaj książki.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przeskok na generacje w tył bywa bolesny ale bez jaj, gra wygląda dalej dobrze, bardziej płynność dawała w du*** , ale na xone można odpalć RDR i jest on w najlepszej oprawie graficznej z wszystkich platform - poprawili płynność  i chyba coś z rozdziałką zrobili, na ps4 idzie w usłudze playstation now tylko nie jest ona w naszym kraju obsługiwana ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×