Skocz do zawartości
ONE

DIRT 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jednego jestem pewien - ta gra będzie miażdżyć... Kupię na pewno ale nie wcześniej niż w przyszłym roku bo na jesień mam inne plany... No chyba, że przeszkodzi mi w tym Split/Second :P

O matko, na jesień miazga totalna. Chyba z 15 must have :P Same samochodówki to Dirt 2, Split/Second, Blur (??), Gran Turismo 5 (no dobra, jesień 2020 ^^), NFS Shift (kto wie, może rzeczywiście poczujemy się jak za kierownicą prawdziwego samochodu??). Ale samochodówki od Mistrzów Kodu kupuję nieprzerwanie od 2003 roku, więc i tym razem na pewno ich NIE ZAWIODĘ :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm zobaczy się kiedy wychodzi AC2 i się zdecyduje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm zobaczy się kiedy wychodzi AC2 i się zdecyduje

Już wiadomo - grudzień... Ech... nawet człowiekowi odpocząć nie dadzą po jesiennym zalewie tytułów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już wiadomo - grudzień... Ech... nawet człowiekowi odpocząć nie dadzą po jesiennym zalewie tytułów :P

Jak dobrze, że Activision przesunał premierę aż 4 gier, 4 must have :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm Grudzień No to raczej kupie po premierze (Gwiazdka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skriny prosto z chlebaka:

http://www.worthplaying.com/article.php?sid=65021

Wygląda świetnie, tylko szkoda, że tak podobnie do ''jedynki''.

Po screenach nie ma co porównywać przydałby się jakiś kilkuminutowy gameplay w HD lub demko pod koniec sierpnia żebym mógł się zdecydować czy wybulić kasę na Batmana czy się wstrzymać i poczekać na Dirt'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po screenach nie ma co porównywać przydałby się jakiś kilkuminutowy gameplay w HD lub demko pod koniec sierpnia żebym mógł się zdecydować czy wybulić kasę na Batmana czy się wstrzymać i poczekać na Dirt'a...

Ostatnie zwiastuny były prawie jak gameplay'e. Wiem o co ci chodzi, ale takich nie podrasowanych gameplayów w HD nie ma. Ale i tak wierzę w to, że gra pozamiata.

No i powód dla którego napisałem tego posta: 8-osobowy multi (czyli koniec wyścigu z duchami!). Ja się ciesze z takiego ograniczenia, przynajmniej mniej burdelu na torze :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja, że będzie multiplayer w DiRT 2 dla 8 graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja, że będzie multiplayer w DiRT 2 dla 8 graczy.

@up? :mellow:

Wronator, poszukałem trochę i ten trailer-gameplay jest świetny. Widać, że trasy świetnie zaprojektowane, a ta woda zlewająca się na szybę z maski pod wpływem prędkości świetnie dopracowana.

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wronator, poszukałem trochę i ten trailer-gameplay jest świetny. Widać, że trasy świetnie zaprojektowane, a ta woda zlewająca się na szybę z maski pod wpływem prędkości świetnie dopracowana.

Coś pięknego. I ta woda zalewająca szybę... Nie ma co kasę trza szykować i nic tylko brać w dniu premiery :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś pięknego. I ta woda zalewająca szybę... Nie ma co kasę trza szykować i nic tylko brać w dniu premiery :biggrin:

No to lecę szukać kolejnych, może akurat. Kocham Codemasters od dziecka :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mam kolejny, tym razem pokazujący oświetlenie równie dobre co w Motorstorm Pacific Rift:

[wybierz HD].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde będzie pięknie dołączam się do tych którzy kupią grę w dniu premiery :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde będzie pięknie dołączam się do tych którzy kupią grę w dniu premiery :)

No jest nas już trzech :P A co do filmiku to wybaczcie mi nie wiedzę w tym temacie ale czyżby to był pierwszy Colin w którym nie będziemy się ścigać tylko z duchami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest piękne :D Czekam na demko, oj czekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest nas już trzech :P A co do filmiku to wybaczcie mi nie wiedzę w tym temacie ale czyżby to był pierwszy Colin w którym nie będziemy się ścigać tylko z duchami ?

Tak, ale sam się zdziwiłem widząc więcej niż jeden pojazd na oesie. Może być ciekawie, szkoda tylko, że koleś wyłączył kamerę, kiedy go inny doszedł :down:

BTW. Nie powiedziałem, że kupuję na premierę :P Batman czeka, ale kto wie. Może dostanę jakis zastrzyk gotowki do portfela.

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

46 utworów w ścieżce dźwiękowej Dirt 2

Jest nieźle, ale dla mnie na czele wciąż oba MotorStormy.

Pendulum - "SLAM"!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe filmiki ze SKOŃCZONEJ już gry

Edytowane przez PatrykJP19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe filmiki ze SKOŃCZONEJ już gry

Ta gra zarządzi i jeżeli ktoś myślał, że pierwszy Dirt miał fajne menusy to po obejrzeniu tego filmiku pomyśli zupełnie inaczej... <sciera ślinę z klawiatury> Zna ktoś dokładną datę premiery ?

EDIT : Już znalazłem 10 wrzesień nawet szybciutko :) A tu macie listę achievmentów : http://www.xbox360achievements.org/game/dirt/achievements/ Trofea będą pewnie podobne...

Edytowane przez Wronator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie, że model jazdy nie ''wygląda'' już tak plastikowo jak w jedynce. No i można wykonać bez problemu wahadło szwedzkie, którego za nic nie dało sie wykonać w Dirt 1. Hmm, no to Batman, LBP... i Dirt 2. Z pieniędzmi nie będzie problemu dla takiej gry :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się fenomenalnie. Jestem przekonany, że okażę się hiciorem na miarę Race Driver: GRID. Oby tylko moja sytuacja finansowa pozwoliła mi ją nabyć w dniu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×