Skocz do zawartości
ONE

DIRT 2

Rekomendowane odpowiedzi

Może i było w innych samochodówkach ale do tej pory to w tylko w GRIDzie wyglądało to tak zajebiście :biggrin: Fajnie, że ten motyw wprowadzili do Dirt'a który jakby nie spojrzeć przecież nie jest symulatorem a model jazdy jest co najmniej zręcznościowy. Co z tego, że nie jest to realistyczne ? Ważne, że się przydaje i do tego efekciarsko wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany boskie, na extreme nie będziecie mieli flashbacka i zobaczymy jacy bedziecie twardzi :pardon:

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no właśnie o ile dobrze pamiętam w gridzie wraz z wzrostem poziomu trudności malała ilość flashbacków aż do 0 więc spoko kto nie chce nie korzysta i jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo gry na konsole ma się pojawić jeszcze w tym tygodniu. Jak donoszą użytkownicy oficjalnego forum gry, dostali dzisiaj newslettery o treści: "The most exciting, intense, off-road racing game of the year is almost upon us, with the game hitting shop shelves on September 11th. But if, like most of us, you just can’t wait that long to hit the DiRT, then you’ll be pumped to hear that the next-gen console versions of the demo are going to be released this week. Hit the Official DiRT 2 Website for the latest news, updates, and more!". Ja już nie mogę się doczekać. Zapowiada się wspaniały weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę! Miesiąc przed premierą a oni już demko dają (demo Call of Juarez dostaliśmy 2 tyg. po premierze).  :blush:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki miesiąc, jak 3 tygodnie. Już jutro :P Pod koniec sierpnia powinno byc demko shifta, więc uczta dla maniaków szalonej jazdy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko Dirta 2 będzie dokładnie 27 sierpnia :)

@Kielun - też nie doczytałem :)

Edytowane przez kicarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"The DiRT 2 demo is coming out in North America on Xbox 360 20th August and Playstation 3 27th August and the Rest of the World on Xbox 360 and Playstation 3 20th August." - cytat z oficjalnego forum gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"The DiRT 2 demo is coming out in North America on Xbox 360 20th August and Playstation 3 27th August and the Rest of the World on Xbox 360 and Playstation 3 20th August." - cytat z oficjalnego forum gry.

Dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja głupi myślałem, że demo będzie dzisiaj. Czyli zapowiada się kolejny pusty update :/

Edit: Zatrzymałem się tylko na Ameryce, dalej nie doczytałem. Hah :D

Edytowane przez CritiCalz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja głupi myślałem, że demo będzie dzisiaj. Czyli zapowiada się kolejny pusty update :/

Lol... No bo bedzie dzisiaj. 7 tylko w USA będzie na PS3. W europie dzisiaj:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update PSS zazwyczaj są o 18. Więc trzeba jeszcze poczekać ;) W Polskim PSS będzie, jeżeli Sony wie, że PL jest w Europie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update PSS zazwyczaj są o 18. Więc trzeba jeszcze poczekać ;) W Polskim PSS będzie, jeżeli Sony wie, że PL jest w Europie.

Po 16 wpisujcie w angielskim (koniecznie w tym, bo w polskim jakoś później ląduje) PSS ,,Dirt" w wyszukiwarce i bedziecie mieli jeszcze przed tym jak bedzie w głownym menu:)

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję,że demko wyjdzie dzisiaj bo bardzo cche zagrać w nowego Colinka. Jak wyjdzie kiedy indziej to się powieszę.... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję,że demko wyjdzie dzisiaj bo bardzo cche zagrać w nowego Colinka. Jak wyjdzie kiedy indziej to się powieszę.... :(

Boże, stary, to tylko gra:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mało jak mało ale bardzo denerwujące jest to że do takiej gry dają nissana 350, bmw z4, czy pontiaca solstice no bez jaj...

i tak nie mogę doczekać się dema i pełnej wersji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest juz demo??

Jam se jutro ściągnę. Nie podnieca mnie rywalizacja ''kto pierwszy ściągnie demko''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dema jeszcze niema, bo niebyło aktualizacji PSN.

wpisz w wyszukiwarce w PSS "colin" ja już ściągam wszystkie dzisiejsze dema :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo Dirta i WETa jest na PSS :)

Dokładnie, pobieram dirta z uk pss

Edytowane przez play

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×