Skocz do zawartości
ONE

Pro Evolution Soccer 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Kopacz trzeba to przyznać lagi w PESach występują i BARDZO utrudniają rozrywkę. Mam nadzieję, że w 10 nie będzie tego problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, ale sytuacje kiedy rozgrywka jest wręcz uniemożliwiona, wcale nie są tak częste. Uważam jednak, że w grze wymagającej takiej precyzji powinny być jak najmniejsze, no ale zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o sytuacje uniemozliwiajace rozgrywke tylko o zwykle lagowanie ktore sie na dodatek trafia w takim momencie ze Cie szlag chce trafic.

Przeprowadzilem sie ostatnio i mam tymczasowo slabszy net niz mialem i ewidentnie wplynelo to na jakosc rozgrywki. Co z tego ze caly mecz gram dobrze, bronie sie dobrze i rozgrywam sobie dobrze i kiedy normalnie mam kontrole nad obrona i pewnie blokuje kazda probe strzalu, nagle przylaguje i przeciwnik z pilka, ktora ja mialem, cudownym trafem sie znajduje miedzy moimi obroncami a bramkarzem i juz nic sie nie da zrobic.. I jeszcze na dodatek bedzie to jedyna bramka meczu.. Wqrwia mnie to niemilosiernie az sie grac odechciewa (ale tylko przez net, 1vs1 na jednej konsoli gram regularnie i jest gicior).

Tak ze bardzo dobrze ze Konami w koncu poszlo po rozum do glowy i pozbedzie sie tych kretynskich Konami ID gdzie nawet nie moge sobie wybrac swojego nicka bo jest za krotki i musze wymyslac jakies wydluzone wersje ktorych nigdy nie pamietam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Choć przy moich 3Mb/s nie jest źle.

Ponawiam pytanie, o możliwość przenoszenia danych. Da się to robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwyższy czas. Jeszcze usuną lagi i jak przez kilka dni po premierze nie usłyszę żadnego narzekania na lagi to może się PESem zainteresuję...chociaż w tym roku FIFA ma pierwszeństwo i PES musiałby mnie czymś niesamowitym zaskoczyć...

PES grywalny w sieci...jak dawno tego nie było...aż trudno zaakceptować taki fakt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że w 2010 nie będzie Ligi Mistrzów... PES jest fajny, narazie grałem tylko w 2008 i w demo 2009 i pytanie: Czy w 2009 można zmienić sterowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że w 2010 nie będzie Ligi Mistrzów... PES jest fajny, narazie grałem tylko w 2008 i w demo 2009 i pytanie: Czy w 2009 można zmienić sterowanie?

Można :) ale sterowanie jest idealne, przynajmniej dla mnie gram w PESA od 7 lat :)

Edytowane przez PIR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że w 2010 nie będzie Ligi Mistrzów...

nie będzie ? Ja słyszałem, że dokupili prawa do Ligi Europejskiej dodatkowo, a LM pozostaje przy produkcie KONAMI...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, racja, Ligę Europejską mają :D Ale słyszałem że do roku 2000 ileś nikt nie będzie miał Champions League :P Ale jak tak, to być może będę się przymierzał do PES'a, nie chciałem kupować 2009, bo po zagraniu w demo nie mogłem wogóle przystosować się do sterowania, a zmienić w demie nie ma jak, a myślałem że w full wersji też nie będzie ;p (gram w fife dlatego nie umiałem) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że w 2010 nie będzie Ligi Mistrzów...

KONAMI zaopatrzyło się w licencję na kilka lat.

Można smile.gif ale sterowanie jest idealne, przynajmniej dla mnie gram w PESA od 7 lat smile.gif

Podobnie jak ja. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam PESowe sterowanie za idealne i dlatego w FIFIE zawsze je ustawiam xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że w 2010 nie będzie Ligi Mistrzów...

liga mistrzow bedzie zarowno w trybie single jak i multiplayer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

liga mistrzow bedzie zarowno w trybie single jak i multiplayer.

Będzie także liga europejska na licencji (dawny puchar uefa).

PS. Bundesliga na licencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiership by się przydało, bo tego wszystkim chyba najbardziej brakuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym Hiszpańską, Angielską i Włoską zamiast Bundesligi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hiszpańska, włoska, francuska, niemiecka, te ligi będą na licencji. Z angielskiej na licencji bedzie tylko Manchester United i Liverpool (EA ma wyłączność na ligę angielską). Najważniejsze, że wersja na PS3 dostanie serwery prosto od Sony, więc nie powinno być żadnych lagów. Konami ID także znika, posługujemy się tylko PSN ID.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fajnie :) Tylko te serwery Sony (ehhh) miejmy nadzieję, że będą dobre. Zapowiada się smakowicie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam nieufnie na demo. Na wersji 2009 naprawdę ogromnie się zawiodłem szczególnie pod względem ogromnej arcade'owoścej oraz słabej oprawy a/v. Po screenach mogę chociaż zauważyć że oprawa nie zawiedzie aż tak bardzo jak poprzednia część. Co do reszty to nie jestem przekonany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że wersja na PS3 dostanie serwery prosto od Sony, więc nie powinno być żadnych lagów. Konami ID także znika, posługujemy się tylko PSN ID.

Dzięki Ci Panie Boże Wszechmogący!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko te serwery Sony (ehhh) miejmy nadzieję, że będą dobre.

Na pewno lepsze od tych od Konami. Sony już niejednokrotnie udowodniło, że potrafi zadbać o ten element (R2, KZ2, Warhawk, MS: PR, W: HD itd.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MS zdarzają się lagi, w Fat Princess duże problemy z serwerami są. Ale napewno lepsze serwy będą od Sony niż te od Konami z tym się zgadzam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej na koniec 2009 xD

tak czy siak czytalem obietnice konami i jak to napisali"wykorzystamy w pelni technologie ktora jest obecnie dostepna i mozliwa"

mam nadzieje ze poprawia kilka bledow z 09 i grafe i juz bedzie lepiej,bo z rogu 90% trafionych bramek to juz przesada i wiecznie wkurzajace czerwone kartki i faule w polu karnym(nie robione przez gracza)

podczas zmiany zawodnika to przegiecie...

ps.i tak wierny PES od pierwszej czesci od ps1 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×