Skocz do zawartości
ONE

Pro Evolution Soccer 2010

Rekomendowane odpowiedzi

a wiecie moze kiedy oficjalna data premiery ? oraz kiedy demo wypuszcza do psn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to koniec pazdziernika bedzie w irl,wiec pewnie i wszedzie,moze sie przesunac do poczatku listop,tak czy siak w polowie pazdz juz sobie rezerwuje w sklepie,no bo trza popukac w nowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho grafa w 09 jest ok, ale te faule prokurowane przez komputer są wnerwiające, szczególnie, że kończą się kartkami, a czsem i karnymi.

Ciekawi mnie czy faktycznie pozmieniają to co obiecali i jak to ostatecznie wyjdzie. Jeśli będzie to "powalało", to mogę pomysleć o zakupie. Na tę chwilę nie zamierzam kupować nowej części, bo PESik 2009 mi się bardzo podoba. Kiedy mam chęć na zmianę rozgrywki odpalam PS2, lub PSP i gram w starsze wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nicceeee ;))) BLAUGRANA!!! Niech ten pes wychodzi szybciej bo nie mam zadnej galy na konsole ; O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jakieś stare porównanie ? Bo Eto'o w Barcelonie raczej nie najlepiej wróży aktualności składów w PES2010.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eto w FCB ??? o Jezu Konami znów ma zamiar wypuscic kit na konsolke

Eto gra za Imbrahimovica w Interze Mediolan

P.S. Konami= 2007-2009=syf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To obrazek sprzed dobrego miesiąca.

Syf? Dlatego, że nie ma pierdyliarda drużyn na licencji? Bo nie usiłuje nadrabiać (miejscami) tandetnym efekciarstwem niedoróbek, tak jak czyni to konkurencja? Widzę tu koleinego gracza, który uznał, że woli FIFkę i jedzie po PESie, choć wcześniej wiernie mu kibicował. Gra jest nadal tak samo dobra jak wcześniejsze edycje, momentami lepsza. Inna nić dziecię EA, ale nie znaczy, że gorsza. Widzisz obrazek na któym bardzo realistycznie oddano twarze piłkarzy Barcy i Poolu, ale trzeba się czegoś uczepić, prawda? Co z tego, że gra jest na poziomie, nie ma aktualnych składów... Żal. EA pokazała kilka strasznie sztucznych fotek z gry, wyglądających jak zubożona 09, a ludzie sie jarają. Konami wypuszcza próbkę nowej gry, w której wyraźnie ulepszyli grafikę, a tu głupi komentarz o składzie. Przecież nikt nie mógł miesiąc temu odgadnąć, że Eto będzie w Interze, a co wązniejsze, KONAMI aktualizuje składy sieciowo, więc spoko, Ibra znajdzie się w Barcie, a Eto w Interze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, grafika może przypominać nawet ISS PRO z PSX, byle dało się w toto grać. Byłem wiernym fanem serii. Pieniądze na PES2009 dałem w ciemno i... poczułem się wydymany. Teraz już się nie dam. Będę katować demo do bólu, a jeśli znów otrzymam tego samego kotleta, tylko z ładniejszą surówką, to splunę na logo Konami i wydam złote na coś innego.

Do czego to doszło, że kupiłem Fifę i nawet jest grywalna? Ostatnia FIFA, jaką kupiłem, miała numerek 2000. Mam nadzieję, że z serią PES nie będę musiał tak zrobić i w końcu dostaniemy grywalną, realistyczną kopaninę bez fatalnych błędów i lagów w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam to co piszesz i nie mogę zrozumieć. Gra nie jest grywalna? Niby dlaczego? Gra się tak samo jak w poprzednie części. Ma błędy, ale gier bezbłednych nie ma. Każdy PES i FIFa ma takowe, ale nie oznacza to, że są to złe gry.

Jeśli chodzi o grę w sieci, to faktycznie PESik prezentuje się gorzej od produktu EA, ale w singlu bije go na głowę praktycznie pod każdym względem. Moje zdanie, nie musisz się z nim zgadzać, ale podaj jakieś argumenty przemawiające za "niegrywalnością" PESa2009. Czym różni się na niekorzyść w porónaniu z takim PESem 4?

Informacje o zmianach w taktyce. Wygląda to całkiem przyjemnie, choć jak widzę animacja wygląda tak jak do tej pory, co pewno znowu się nie spodoba.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam to co piszesz i nie mogę zrozumieć. Gra nie jest grywalna? Niby dlaczego? Gra się tak samo jak w poprzednie części. Ma błędy, ale gier bezbłednych nie ma. Każdy PES i FIFa ma takowe, ale nie oznacza to, że są to złe gry.

Jeśli chodzi o grę w sieci, to faktycznie PESik prezentuje się gorzej od produktu EA, ale w singlu bije go na głowę praktycznie pod każdym względem. Moje zdanie, nie musisz się z nim zgadzać, ale podaj jakieś argumenty przemawiające za "niegrywalnością" PESa2009. Czym różni się na niekorzyść w porónaniu z takim PESem 4?

Nie napisałem, że jest niegrywalna.

Napisałem, że poczułem się wydymany. Szczególnie wtedy, kiedy co chwila tracę bramkę z "rogu", albo Messi wbiega w obronę jak w masło. Tęsknię za starymi ISS'ami, gdzie liczył się skill gracza, a nie przyspieszenie + szybkość zawodnika. Chcę grać w piłkę, a nie w sprinty z piłką. Owszem. Mogę grać Polską czy innym Iranem, ale przeciwko drużynie z szybkim dryblerem to samobójstwo.

W starych ISS'ach stary wyjadacz brał najgorszy team i łupił nooba, który brał Brazylię. W nowych PESach bierzesz Messiego i wbiegasz do bramki.

Nie twierdzę, że FIFA jest jakaś wybitna. Mniej mnie irytuje po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eto w FCB ??? o Jezu Konami znów ma zamiar wypuscic kit na konsolke

Eto gra za Imbrahimovica w Interze Mediolan

P.S. Konami= 2007-2009=syf

chłopie wez sie ogarnij, po pierwsze to stary screen kiedy eto domagal sie jeszcze podwyzki od barcy i nie bylo mowy o interze,

po drugie kwestia skladow w pro evo pewnie jeszcze nie jest dograna bo z tego co wiem trwa okienko transferowe,

kwestia uaktualnienia to nie jest jakies wyzwanie dla konami.

Edytowane przez FauPeR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te nowe modele twarzy wygladaja po prostu zajebiscie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, że jest niegrywalna.

Napisałeś "Jak dla mnie, grafika może przypominać nawet ISS PRO z PSX, byle dało się w toto grać. Byłem wiernym fanem serii. Pieniądze na PES2009 dałem w ciemno i... poczułem się wydymany.", co sugeruje, że gra w odróżnieniu od poprzedniczek nie jest grywalna. Tak to można odebrać.

Napisałem, że poczułem się wydymany. Szczególnie wtedy, kiedy co chwila tracę bramkę z "rogu", albo Messi wbiega w obronę jak w masło. Tęsknię za starymi ISS'ami, gdzie liczył się skill gracza, a nie przyspieszenie + szybkość zawodnika. Chcę grać w piłkę, a nie w sprinty z piłką. Owszem. Mogę grać Polską czy innym Iranem, ale przeciwko drużynie z szybkim dryblerem to samobójstwo.

W starych ISS'ach stary wyjadacz brał najgorszy team i łupił nooba, który brał Brazylię. W nowych PESach bierzesz Messiego i wbiegasz do bramki.

Widzisz, problem polega na tym, że tak wcale nie jest. Tu właśnie tego skilla trzeba mieć, bo nie wystarczy wcisnąć X i liczyć, że sędzia nie odgwiżdże faulu. Tu musisz tak kierować obroną, żeby zapobiegać bramką z rogów i odbierać piłki dobrze dryblującym zawodnikom. Na najwyższym poziomie trudności nie jest wcale łatwo przedryblować połowę drużyny przeciwnikia i zdobyć bramkę, tu trzeba umieć grać. Skill, jak to określiłeś, jest konieczny.

Co do noobów i wyjadaczy, to wybacz, ale częstwo wynikało to z faktu, że tzw. "noob" nie miał zbyt często styczności z padem i najzwyczajniej w świecie nie potrafił nim grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu ludzie mylą pojęcie "noob" z "newbie"??

Newbie – nowicjusz; slangowy termin oznaczający osobę początkującą, niedoświadczoną w danej dziedzinie. Najczęściej używany w żargonie informatycznym. Zwykle określenie newbie nie ma nacechowania negatywnego i początkujący często sami ostrzegają przy jego pomocy o swoim ograniczonym rozeznaniu w danym temacie.
Pokrewne słowo noob używane jest do określenia nowicjusza szczególnie uciążliwego dla innych, odmawiającego wzięcia jakiejkolwiek poprawki na swoje niedoświadczenie

WIKI czemu ludzie mylą te dwa "pojęcia"

Edytowane przez BrianPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapowiada się bardzo dobrze! Grafika prawie nie zmieniona, ale ta miodność. Akcje nabrały tempa, dużo szybciej się gra. Może w tym roku coś z tego będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo dobrze! Grafika prawie nie zmieniona, ale ta miodność. Akcje nabrały tempa, dużo szybciej się gra. Może w tym roku coś z tego będzie?

Jaki oczojebny róż w interfejsie :sick: Ja już chyba wypadłem z obiegu żeby się zachwycać kolejnymi PESami więc daruję sobie wyliczanie co mi się nie podoba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wroniu FIFA Ci się nie podoba, PES też :P Ty chyba w tym roczku nie kupisz żadnej gry piłkarskiej xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal zauważam pewną sztywność w ruchach :> Ale zobaczy się w demku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wroniu FIFA Ci się nie podoba, PES też :P Ty chyba w tym roczku nie kupisz żadnej gry piłkarskiej xD

złoty środek -

877919250.jpg

Exclusive dla PC, ale dla takiej gry warto zdradzić PS3 :rofl: I jeszcze pad gratis

A że różowe menu - da się przeżyć. Ważniejszy dla mnie będzie player support, bo w ostatnich edycjach partnerzy z drużyny raczej anemicznie ustawiali się na pozycjach w ofensywie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

złoty środek -

877919250.jpg

Exclusive dla PC, ale dla takiej gry warto zdradzić PS3 :rofl: I jeszcze pad gratis

A że różowe menu - da się przeżyć. Ważniejszy dla mnie będzie player support, bo w ostatnich edycjach partnerzy z drużyny raczej anemicznie ustawiali się na pozycjach w ofensywie...

Grałem w to kiedyś :woot: Pamiętam jak się zachwycałem a potem ? Potem odpaliłem Fifę 2003 i nic już nie było takie samo... Potem 2004 i 2005 no a potem był już PES. Dokładnie to 04 i pochłonął mnie na długie godziny... Od tamtej pory nie miałem czasu na gry piłkarskie bo kiedy przymierzałem się do zakupu którejś kumple mówili : poczekaj kilka misięcy bo ma wyjść nowa Fifa/PES... I jak głupi czekałem. Sytuacja ta ciągnie się po dzień dzisiejszy ale może w końcu się przełamę i jak wystrzelę szymuR93 to kupię obie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś wyszperałem w necie że premiera ma byc najwczesniej 2 październik , ale pewnie sie jeszcze przeciągnie. Pesa 2009 kupiłem odrazu po premierze bo kocham tą serie ale troche mnie zawiodła , niedawno sprzedałem i czekam na 2010, jak narazie to grafika która prezentuja powala, ale mysle ze troche za duzo namieszali w opcjach taktyki :/ calkowicie to nie podobne do Pesa :/. a tymi kolorkami i upiększeniami w menu taktyki i jakimis paseczkami  zbliżają sie nieco do fify :/ zupełnie dla mnie to niepotrzebne. Mogli bydać te wszytki nowe opcji ale w takiej samej oprawie wizualnej jak w starych Pesach. A i czekam jeszcze na zlikwidowanie w końcu  Nadludzkich umiejetności w przebieganiu całego boiska , mogli by to w koncu zredukowac , rozumiem minąć 3 czy 4 piłkarzy czy przebiec połowe boiska , ale po takim czyms każdy zawodnik czuł by już zmeczenie a napewno nie był by w stanie oddac silnego strzału czy super precyzyjnego , jak to bywało w pesie 2008 i 2009 :/. mowili przed wydaniem pesa 2009 że starają sie to zdredukowac , teraz też mowią , mam nadzieje że w końcu troche im wyjdzie.

Wiecie coś moze o Demku kiedy ma sie pokazac. Ostatnie pokazało sie 2 tyg przed premiera :/ mam nadzieje że teraz nie bedziemy tak długo czekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu ludzie mylą pojęcie "noob" z "newbie"??

Wybacz. Jestem fanem Mortal Kombat.

Widzisz, problem polega na tym, że tak wcale nie jest.

Dla mnie problemem jest, że PES stoi od kilku lat w miejscu. Możesz mi mówić, że PES to dobra gra i pewnie tak jest, ale nie zmienia to mojego odczucia, że nie chce mi się jej włączać.

Podsumowując: bardzo chciałbym, żeby PES znów mnie zachwycił, tylko tym razem nastawiam się negatywnie. Spodziewam się PESa 2008++ z masą zbędnych pierdółek, suwaków i opcji, ale z tym samym od kilku lat gameplayem. Wszystko w ładnej, mydlącej oczy grafice. Obym się mylił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×