Skocz do zawartości
ONE

The Last Guardian

Rekomendowane odpowiedzi

i znow przepraszam za offtopic. 

Ale dla tych co posiadaja PS3, nie grali nigdy w ICO i SotC - a chcieli by sprawdzic jak wypadaja dzis te gry projektowane z mysla o PS2, aktualna promocja w PSS oferuje:

Ico & Shadow of the Colossus HD Collection - 29 zł

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Przemek_07 napisał:

@MagEllan Nie zasnę przy tym?

 

Ja jestem tutaj zlym przykladem nie zasypialem, ale obilem sie od tych gier. 

Dzis zaczynam dosc dlugi urlop i dam ICO druga szanse, bo cos mnie w tej grze urzeklo. 

 

Ale ze zadnej z tych gier nie ukonczylem - to niestety ciezko mi wyrokowac.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijajac AI Trico i to ze czasami nie slucha, bledy i troche monotonia, gra pod koniec wynagradza. Tez wkurzaly spadki animacji i kamera. ICO bylo swietne tutaj czegos zabraklo, moze dlatego ze gralem 3D. Na plus dlugosc gry, wykonanie i muzyka, tak powinny wygladac dobre gry. :)

Edytowane przez Wypizdzisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ukończona - szkoda ze taka krótka ;) jest to tak wspaniała przygoda ze chcialo by się więcej. Wedlug mnie 10/10 (wybaczam prace kamery ktora czasem potrafi wkurzyć dość zdrowo).

Trico jest wspaniały ;)

 

nie nie grałem w ICO i SOC :)

 

Polecam każdemu jak dla mnie razem z Uncharted 4 najlepsza gra na PS4 

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jak dla mnie z tym, że zaraz po BB to najlepsza gra na Ps4.

HTC 10

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą obejrzałem ending ....

Gameplayowo jest dosyć średnio, zagadki nie są jakieś porywające przeważnie pociągamy dzwignię zbieramy skrzynki z żarciem dla Trico, lub wydajemy trico komendy .

Wydaje się nudne? po trochu tak jest ....

Dodając do tego drobne problemy z kamerą i sterowaniem wkrada się momentami drobna frustracja .

Tak więc czy TLG jest crapem ?

Absolutnie nie, to jedno z najwspanialszych growych przeżyć ostatnich lat i mogę śmiało napisać że warto było czekać !

Gra zabija klimatem, Trico to jedna z najwspanialej wykreowanych postaci w grach .

W oczach Trico można było ujrzeć wszystko od złości przez radość na smutku kończąc .

Nie da się tego opisać to trzeba przeżyć, do tego animacja ruchów jaki samej sierści to mistrzostwo świata !

To jak rozwijała się wieź między naszymi bohaterami jest fenomenalne.

Mógł bym tej grze sporo zarzucić ale powiem wam że w ciągu tych kilkunastu h gra wywołała u mnie chyba wszystkie możliwe emocje i to jest wspaniałe!

Po świetnym endingu, aż ścisnęło mnie coś w żołądku, a w głowie myśli WOW to była niesamowita przygoda !

Nie jestem w stanie tej gry racjonalnie ocenić, bo niby jak ? 8+? 9+ ?

Po prostu pełna rekomendacja,  doznania jedyne w swoim rodzaju .

Nie ma i nie będzie 2 takiej gry .

Tak więc mamy kolejną perełkę po ICO i SotC .

Dla mnie Trico to niezapomniana postać,a o grze będę długo pamiętał i wracał do niej.

Murowany kandydat do GOTY .

PS.  Boże jak ja bym chciał mieć tą figurkę z kolekcjonerki :38_worried:

 

 

Edytowane przez schranz
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, schranz napisał:

Ja przed chwilą obejrzałem ending ....

Gameplayowo jest dosyć średnio, zagadki nie są jakieś porywające przeważnie pociągamy dzwignię zbieramy skrzynki z żarciem dla Trico, lub wydajemy trico komendy .

Wydaje się nudne? po trochu tak jest ....

Dodając do tego drobne problemy z kamerą i sterowaniem wkrada się momentami drobna frustracja .

Tak więc czy TLG jest crapem ?

Absolutnie nie, to jedno z najwspanialszych growych przeżyć ostatnich lat i mogę śmiało napisać że warto było czekać !

Gra zabija klimatem, Trico to jedna z najwspanialej wykreowanych postaci w grach .

W oczach Trico można było ujrzeć wszystko od złości przez radość na smutku kończąc .

Nie da się tego opisać to trzeba przeżyć, do tego animacja ruchów jaki samej sierści to mistrzostwo świata !

To jak rozwijała się wieź między naszymi bohaterami jest fenomenalne.

Mógł bym tej grze sporo zarzucić ale powiem wam że w ciągu tych kilkunastu h gra wywołała u mnie chyba wszystkie możliwe emocje i to jest wspaniałe!

Po świetnym endingu, aż ścisnęło mnie coś w żołądku, a w głowie myśli WOW to była niesamowita przygoda !

Nie jestem w stanie tej gry racjonalnie ocenić, bo niby jak ? 8+? 9+ ?

Po prostu pełna rekomendacja,  doznania jedyne w swoim rodzaju .

Nie ma i nie będzie 2 takiej gry .

Tak więc mamy kolejną perełkę po ICO i SotC .

Dla mnie Trico to niezapomniana postać,a o grze będę długo pamiętał i wracał do niej.

Murowany kandydat do GOTY .

PS.  Boże jak ja bym chciał mieć tą figurkę z kolekcjonerki :38_worried:

 

 

Tez poluje na figurke ale cena mi sie nie podoba no i szkoda ze nie ma innej figurki tricko bralbym orazu za to polecam ci artbook bedzie w lutym mysle ze warto

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie artbook, ja bym chciał aby Trico zerkal na mnie z poleczki nad tv.

Powiem wam że na 2 dzień po przejściu gry to pamiętam same dobre rzeczy. Chciał bym kiedyś zagrać na pro albo w remastera na ps5 .

Jest też już poradnik z wszystkimi podpowiedział więc platyna w zasięgu.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też gra jest mega. Jedna z najlepszych w jakie grałem i chyba najlepsza na ps4. Stawiam wyżej od Ico i SoT. Niezapomniana przygoda, a po przejściu kilka dni temu cały czas mi siedzi w głowie. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, schranz napisał:

Nie interesuje mnie artbook, ja bym chciał aby Trico zerkal na mnie z poleczki nad tv.

Powiem wam że na 2 dzień po przejściu gry to pamiętam same dobre rzeczy. Chciał bym kiedyś zagrać na pro albo w remastera na ps5 .

Jest też już poradnik z wszystkimi podpowiedział więc platyna w zasięgu.

 

 

grałem na pro :) szału nie ma .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez wywolywania wojen - ci co kupili i sa zadowoleni - good for you guys.

 

Dla tych co czekaja, zeby ograc taniej - dobra informacja gra juz miala pierwsze wyprzedarze w okolicach 150pln.

Wiec polecam obserwowac cene.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Frost Prime napisał:

Kupiłem w jakimś angielskim cebula sklepie za 25f czyli około 130zł.

w uk po tyle jest 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem wam że tak ludzie płaczą na grafę a ja zapamiętam tą grę jako bardzo ładną.

Pewnie głównie dzięki Trico jego animacji ruchu sierści i niesamowicie żywych oczu :)

Gram teraz w dishonored 2 na pssite gra 10/10 a grafa gorsza jak w TLG, textury są dramatyczne a drzewa to 2d jak w GT xD .

Oczywiście nie zmienia to faktu że ja lubie tego typu gry i gra mi się świetnie .

 

Co do TLG na pro to mi nie chodzi o grafę tylko płynność i efekt ciut pływającego sterowania przez spadki fps.

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra brzydka? Dobre sobie 😀

dbcc9d8c6c864c08817582cfad7a056a.jpg4476a03ce1b4ce7e89b3d36fda128107.jpg759defada9f16ac06004127ae9c381dc.jpg5215ee08990cbc5968fbd1cb2f2c2e86.jpg2cf561adb8d6b4f4cb63e3055aa0926e.jpg3a7d3695ab5492160afe91762483c681.jpg12843cbd2447b544b544599d7a6f48f4.jpg8d9d2c2424e28bddf63469bf736d5d4a.jpg

HTC 10

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie twierdze że gra jest brzydka jest bardzo ok ale sporo osób odbiera ją jako dziwactwo z grafiką z ps3 ....

Trico wygląda fenomenalnie ale textury otoczenia często są na poziomie ps3 niestety, przynajmniej w wersji na stara ps4 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja na zwykłą ps4 a pro jest identyczna jak odpalisz ja na tv fullhd.

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie grafika, to sporo składowych od stylu graficznego który mozna powiedzieć definiuje gre (Dishonored, borderlands, don't starve, czy właśnie TLG) poprzez jakość tekstur do których mozna doczepić sie w grach a mimo wszystko samą gre ocenić dobrze lub bardzo dobrze (w moim wypadku taka gra był wolf the new order i pewnie pare innych ale na szybko nie pamietam)

Połączenie składowych wchodzących w to co określamy grafika jest znów subiektywnie oceniane przez każdego z nas, jeden bardziej skupi sie na stylu graficznym a mniej na teksturach inny wręcz odwrotnie.

Sam powiem otwarcie ze sa pewne style których nie trawie na "dużym ekranie" (TV) jak np pixel art, 8bit itd. Choć mogę w niektórych wypadach na ekranie lapka mogę tolerować np w niektórych point&click

Wiec jesli chodzi o TLG to jednemu grafa podejdzie a jednemu nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni czy wersja która jest bez polskiej okładki tylko angielska ma również polskie napisy jak mam konsole ustawiona na pl? Bo sprzedawca przekonany jest ze nie ma pl napisów dlatego wole Was zapytać. Chodzi o zakup w media expercie na obecnym promo za 159.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup w eurortvagd na promo za 159zł, jest w grze polski jezyk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Tam jest napisane rzeczywiście ze pl. Ciekawe czy płyta angielska ma również pl napisy - to już pozostanie zagadka ...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Eloszki napisał:

Dzięki. Tam jest napisane rzeczywiście ze pl. Ciekawe czy płyta angielska ma również pl napisy - to już pozostanie zagadka ...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

wcale nie , ja mieszkam w UK i nie ma info o napisać ale są na płycie - ups zagadka rozwiązana.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli by nie było PL, to i tak bym brał, bo raz - nie ma dużo kwestii, dwa - nie są zbyt skomplikowane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×