Skocz do zawartości
ONE

The Last Guardian

Rekomendowane odpowiedzi

Albo sie przeslyszalem ale gosciu na GT powiedział ze trailer był robiony na śilniku gry :ninja:

No a jak sobie to wyobrażałeś???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że renderowany... ide po okulary. OWNED! :scare:

Edytowane przez BrianPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ doczekaliśmy czasów, ludzie nie odróżniają real-time od renderów. Takie rzeczy tylko na PS3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ależ doczekaliśmy czasów, ludzie nie odróżniają real-time od renderów. Takie rzeczy tylko na PS3 ;)

Za kilka lat to już w ogóle wszyscy zaponą co to render :P Mnie to jakoś nie zdziwiło, że trailer jest na silniku gry bo poznałem to po grafie chłopaka...

Edytowane przez Wronator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie bede ukrywal mojego zdziwienia... bylem w 100% pewien ze to render...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzyka do spółki z grafiką tworzą bardzo ciekawy klimacik tej gry. Coraz bardziej szkoda mi dwóch poprzednich gier z "serii", których nie zasmakowałem...

PS. Na TGSie była mowa o ewentualnym wznowieniu ICO i SotC na PS3.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe Screen'y z The Last Guardian pod tym adresem.

Gra zapowiada się fantastycznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienil sie wyglad chlopca - na znacznie lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy premiera?

Jakoś w tym roku (prawdopodobnie :) ). Na E3 należy się spodziewać konkretów.

PS. To będzie gra, która przebije całą konkurencje. Żaden seryjny morderca z origami czy rzeźnik Kratos nie da rady tej produkcji ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś w tym roku (prawdopodobnie :) ). Na E3 należy się spodziewać konkretów.

PS. To będzie gra, która przebije całą konkurencje. Żaden seryjny morderca z origami czy rzeźnik Kratos nie da rady tej produkcji ^^

Oby, to jedna z najbardziej oczekiwanych przeze mnie pozycji, jak patrze na kolejne zapowiedziane Call od duty, NFS i inne równie "ambitne tytuły" to aż mnie mdli .

Mam tylko nadzieje ze gra dobrze sie sprzeda i za pare lat nie bedziemy o niej mówic jak o jednej z najmniej docenianych gier na ps3 tak jak było w wypadku ICO na ps2 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@schranz

Tez sie boje o to czy gra bede przyjeta przez reszte. Aczkolwiek widzac, ze Heavy Rain ladnie sie przyjelo pomimo tego, ze to nie jest zwyczajna gra to mozemy byc pozytywnie nastawieni.

Mnie bardziej ciekawi jak oni polacza ta gre z Shadow of the Colossus oraz ICO. Nie moge sie doczekac, Team ICO to uzdolnione studio i jestem pewien, ze to bedzie najbardziej emocjonalna gra na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś w tym roku (prawdopodobnie :) ). Na E3 należy się spodziewać konkretów.

PS. To będzie gra, która przebije całą konkurencje. Żaden seryjny morderca z origami czy rzeźnik Kratos nie da rady tej produkcji ^^

Obyś ONE się nie pomylił, chociaż ciężko będzie zdetronizować świetnego Kratosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy sie, gra nie sprzeda sie lepiej od GoW3 czy nawet HR bez odpowiedniego marketingu i grubych milionów wydanych na reklamę .

Jeśli tego zabraknie to przecietny amerykanin pójdzie do sklepu i kupi Wii Fit lub kolejnego FPS-a na 7 - .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy sie, gra nie sprzeda sie lepiej od GoW3 czy nawet HR bez odpowiedniego marketingu i grubych milionów wydanych na reklamę .

Jeśli tego zabraknie to przecietny amerykanin pójdzie do sklepu i kupi Wii Fit lub kolejnego FPS-a na 7 - .

Dokładnie, tym bardziej, że nic nowego nie wiemy o tej grze, zero trailerów, gameplayów, które na pewno zachęciłyby do kupna i wypromowałyby grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obyś ONE się nie pomylił, chociaż ciężko będzie zdetronizować świetnego Kratosa.

Chodzi o liczbę sprzedanych kopii, czy samą grę? Bo takiego Klatosa, bije na głowę wiele gier, ale to moje zdanie i nie musisz się z nim zgadzać.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaz zalezy od samej gry. Jezeli gra bede kierowac bardziej emocje niz akcja (ICO) to sie nie sprzeda az tak dobrze, natomiast jezeli beda wyrownane (Shadow of the Colossus) to moze sie na prawde niezle sprzedac. Pamietajmy, ze SotC sie dobrze sie sprzedalo nawet patrzac na to jaka to jest gra. Ludzi po prostu zaciekawila ta gra i to jest magia Team ICO. Nigdy nie wiesz co na Ciebie czekac, jakie emocje, jakie doznania. Co mozna w grze zobaczyc, czego doswiadczyc. To jest piekno gier od Team ICO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, to jest gryf. Krzyżówka orła i lwa = gryf. ;)

:wink:

no bo pysk ma orła albo lwa. :dry: przecież każdy widzi że to piesoptak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o liczbę sprzedanych kopii, czy samą grę? Bo takiego Klatosa, bije na głowę wiele gier, ale to moje zdanie i nie musisz się z nim zgadzać.

Last Guardian wciągnie nosem te całe GoW3:) to też moje skromne zdanie.

@zenzifreak

ten pysk przypomina mi hienę......

Edytowane przez Adamus78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że nie ma większych szans na to, żebyśmy zagrali w ten tytuł jeszcze w 2010. Nastawiam się raczej na pierwszy kwartał 2011 r., ale to tylko gdybanie. The Last Guardian od dłuższego czasu jest na szczycie mojej prywatnej listy najbardziej oczekiwanych gier. Szkoda, że wiemy tak mało na temat najnowszego produktu Team ICO. Mam nadzieję, że odkryją karty na E3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Last Guardian wciągnie nosem te całe GoW3:) to też moje skromne zdanie.

@zenzifreak

ten pysk przypomina mi hienę......

no właśnie bo hiena do psowatych należy.Wszystko jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta bestia to skrzyzowanie psa, ptaka i szczura. Nad czym wiecej sie tu zastanawiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tym bardziej, że nic nowego nie wiemy o tej grze, zero trailerów, gameplayów, które na pewno zachęciłyby do kupna i wypromowałyby grę.

Myślę, że na E3 dowiemy się duzo nowego o tej produkcji, no i mam nadzieję też, że podadzą nam datę premiery (oby to był jeszcze 2010 rok)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×