Skocz do zawartości
Emir

Bayonetta

Rekomendowane odpowiedzi

Sraszne dziwadło dla erotomanów. Żartuję. ;) Tak to wygląda na pierwszy rzut oka, ale zobaczymy co gra ma do zaoferowania. Jeśli będzie z jajem, to można pomyśleć o zakupie gierki w przyszłości, kiedy stanieje do sensownej kwoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie śliczna gra i bardzo dynamiczna, tylko podstawowe pytanie brzmi... Czym to się różni od Devil May Cry? Poza oczywiście Sarą Pallin w roli głównej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niewątpliwie śliczna gra i bardzo dynamiczna, tylko podstawowe pytanie brzmi... Czym to się różni od Devil May Cry? Poza oczywiście Sarą Pallin w roli głównej ;)

Pewnie niczym. Moze dawka humoru będzie większa, ale raczej nic poza tym nie będzie różniło tych produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niewątpliwie śliczna gra i bardzo dynamiczna, tylko podstawowe pytanie brzmi... Czym to się różni od Devil May Cry? Poza oczywiście Sarą Pallin w roli głównej ;)

System walki, grafika, nawet takie rzeczy jak orby i oczywiście walka kręci się wokół Stylu, wszystko jak w DMC :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że w grze będzie jakaś porządna muza, bo to co w jednym z trailerów usłyszałem to brzmiało jak muzyka z Sonica...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra może być niezła o by nie wyszło z tego coś pokroju Golden Axe albo X-Blades gdzie tylko babka świeci tyłkiem a gra sobą nic nie reprezentuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lala w skórze jako bohaterka, wszędzie lejąca się jucha, włosy jako główna broń... Płyta z tą grą na pewno nie zakręci się mojej konsoli. W moim odczuciu zupełnie chybiony pomysł i piszę to po przeczytaniu obszernej zapowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lala w skórze jako bohaterka, wszędzie lejąca się jucha, włosy jako główna broń... Płyta z tą grą na pewno nie zakręci się mojej konsoli. W moim odczuciu zupełnie chybiony pomysł i piszę to po przeczytaniu obszernej zapowiedzi.

Nie zachęca CIę nawet wirtualna wagina o której pisano w PSX EXTREME? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobał mi sie DMC 4 i w sumie to następny slasher, w jakiego ma zamiar zagrać to GOW 3. Nie bede tracić kasy na takiego klona DMC, wole polegać na sprawdzonych markach :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupuje w dniu premiery :) tworca pierwsze DMC raczej nie zawiedzie i zobaczymy gre ktore przebije slabego w formie a mocnego w gebie DMC4 ktorego lubilem, ale nie az tak jak pierwszego DMC. czekam z niecierpliwoscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podobno to ma być killer graficzny... KLIK

Tamtym blogiem i ocenami "redaktorów" bym się nie przejmował. Gra będzie niezła graficznie, ale czy aż tak powalająca? Tego nie wiem. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podobno to ma być killer graficzny... KLIK

Patrzyles na date tego newsa? sierpien 2008 to juz zamierzchla przeszlosc :) O ile czytajac go mozna sobie narobic smaku na ten kawalek gibkiego damskiego cialka, to o samej grze nic sie nie dowiadujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patrzyles na date tego newsa? sierpien 2008 to juz zamierzchla przeszlosc :) O ile czytajac go mozna sobie narobic smaku na ten kawalek gibkiego damskiego cialka, to o samej grze nic sie nie dowiadujemy.

Gdyby byłą to data wczorajsza, też niczego obiektywnego byś się nie dowiedział ze strony "redakcji" tego bloga.

BTW W nowym PSX EXTREME jest recenzja pełnej gry. Jeden z redaktorów ja ukończył i opisałw kilku słowach, a raczej na kilku stronach. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdyby byłą to data wczorajsza, też niczego obiektywnego byś się nie dowiedział ze strony "redakcji" tego bloga.

BTW W nowym PSX EXTREME jest recenzja pełnej gry. Jeden z redaktorów ja ukończył i opisałw kilku słowach, a raczej na kilku stronach. ;)

I dobrze ja opisał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
I dobrze ja opisał?

Tego nie wiem. Przeczytałem dopiero wstępniak gazetki. A tam napisali, ze kolo przeszedł gierkę i wklepał na kompie recenzję. ;) Ocena wstępna 9.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic innego jak marna kopia serii DMC, Bayonetta May Cry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, w PSX EXTREME koleś powiedział ze naprawde ładna grafika i od cholery rózno rodnych stworów, wiec moze byc ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, w PSX EXTREME koleś powiedział ze naprawde ładna grafika i od cholery rózno rodnych stworów, wiec moze byc ciekawie.

Noi gigantyczni bossowie, ale tacy byli też w grach konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Szmira, szkoda czasu.

Dlaczego szmira? A co powiesz o GoW, czy DMC?

Imo ten typ gier jest szmirowaty ogółem, ale dlaczego te konkretny ma być taki denny?

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego szmira? A co powiesz o GoW, czy DMC?

Imo ten typ gier jest szmirowaty ogółem, ale dlaczego te konkretny ma być taki denny?

dlaczego ten gatunek gier jest szmirowaty ogolem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bo nie lubie gier typu "combo hack n' slash". I jak jeszcze lata jakaś mófka z ponadludzkimi "rozmiarami" to tym bardziej mnie to "dżaźni". Wiem, że to fantasy itp. ale bądźmy szczerzy - ta gra to kolejna komplementarna pozycja w stosunku do GoW i DMC.

Mam wysublimowane "podniebienie" do gier - lubię więcej realizmu nawet w obszarze gier fantasy.

Cieplutko pozdrawiam wszystkich moich fanów.

Edytowane przez TToiletDucKK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego szmira? A co powiesz o GoW, czy DMC?

Imo ten typ gier jest szmirowaty ogółem, ale dlaczego te konkretny ma być taki denny?

Dlaczego niby jest szmirowaty?? Nie zgodzę się w tej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×