Skocz do zawartości
Emir

DJ Hero

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie ten temat, ale za ile na allegro sprzedać DJ Hero jedynkę z adapterem żeby dość szybko zeszła (używany zestaw oczywiście)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi Ci o te "wolne" czy "szybkie" miganie ?

Spróbuj na takim i na takim. U mnie wszystko śmiga. Możesz też spróbować na innym USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic nie pomaga. Dogadałem się jednak ze sprzedawcą i w przyszłym tyg. odsyłam sprzęt na wymianę, mam nadzieje, że to jak już wina kontrolera, a nie mojej konsoli.

Edytowane przez marcinolol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic nie pomaga. Dogadałem się jednak ze sprzedawcą i w przyszłym tyg. odsyłam sprzęt na wymianę, mam nadzieje, że to jak już wina kontrolera, a nie mojej konsoli.

A nie masz możliwości sprawdzenia na innej konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam troche odkopie temat, ale mam problem z dj hero 2

mianowicie nie chce mi sie polaczyc online za kazdym razem pisze "failed to connect the dj hero 2 server is currently unavaliable please try again later"

myslalem ze spoko, serwery im nie dzialaja moze byc.... ale poszedlem do kolegi odpalilem ta gierke (ta sama plytka itd) i u niego po necie smiga elegancko...

dodam ze aktualizacja oprogramowania jak i gry zrobiona, porty otworzone itd....

Bardzo prosze o pomoc, z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie. Chciałem zapytać czy dj hero ma szanse mi podpasować po wcześniejszym ograniu takich gier jak guitar hero? Chodzi mi tu głównie o styl rozgrywki. Czy trzeba wyjątkowo lubić takiego rodzaju remiksowanie, aby zabawa była satysfakcjonująca?

Wydaje mi się, że niezbyt dokładnie sprecyzowałem mój problem, ale mam nadzieję, że zrozumiecie o co mi dokładnie chodzi ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawa w DJ Hero jest wprost proporcjonalna do tego jak bardzo lubisz muzykę klubową.

Myślę że zasada podobna jak w Guitar Hero, jak nie czujesz klimatu tego gatunku muzy to ci nie przypasuje.

Sama rozgrywka w gruncie rzeczy jest podobna, chodzi tylko i aż o rytmiczne wciskanie przycisków.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź. Od dłuższego czasu zastanawiam się na zakupem. Póki co można wyrwać party bundle za trochę ponad stówkęna alledrogo i dlatego jestem coraz bardziej bliski zakupu ;p. Ogółem zabawa jest przednia jak się wkręci w muzykę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do usunięcia

Edytowane przez wandalinho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ktoś tu gra jeszcze w DJ Hero 2? wróciłem do gierki po dwóch latach i bawię się online, niestety ludzi jest jak na lekarstwo. Gdyby ktoś chciał pograć to wysyłać zaproszenia śmiało :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem sobie pogram, no i niestety to prawda z tym online, ciężko kogokolwiek znaleźć. Jakby co to zapraszajcie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mogę pograć w DJ Hero 2. Ostatnio wieje nudą na PS3 więc coś w godzinach popołudniowych da się załatwić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mogę pograć w DJ Hero 2. Ostatnio wieje nudą na PS3 więc coś w godzinach popołudniowych da się załatwić.

Super! :) do godziny czasu wyślę Ci zaproszenie. Teraz znaleźć kogoś online graniczy z cudem.

Z trofików online brakuje mi takich:

 

ou Want Some?
Complete 30 Online Battles (in any Online Battle mode).
 
The Bigger They Are... (mam 10 lv jak coś,mam nadzieję, że masz wyższy)
Win 10 Online Battles against players of a higher grade (in any Online Battle mode)
 
Accumulate!
Play Accumulator and win 10 mixes (or single mix battles) with a streak of over 50 (online only).
 
Like Bacon?
Play Streak and win 6 mixes (or single mix battles) by 20 streak margin (online only).
 
Chiggedy Check It Out
Win 10 Checkpoint mixes (or single mix Battles) by a margin of 3 checkpoints or more (online only).
 
Battle Star Spectacular (OPCJONALNIE)
Win 50 Online Battles (in any Online Battle mode).
 
Ty widziałem, że je wszystkie masz, więc mogę Ci pomóc dobić do 50 lv.
 
Co do PS4 leży i się kurzy. Wróciłem do ps3 i nadrabiam zaległości :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×