Skocz do zawartości
Emir

DJ Hero

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam za odkopanie tematu, ale mam duży problem i mało czasu. Dzisiaj zakupiłem sobie to cudo, po dobrej cenie(nówka) ale jak przyszedłem do domu, nie było już tak fajnie, mianowicie, otwieram pudelka a tam Kontroler jest, Płyta jest, baterie są i dalej pusto, albo mi się wydaje, albo w tym zestawie brakuje tej takiej nakładki do podłączenia z konsolą i papierów, mam rację, niech odpowiedzą osoby które mają tą grę. Z góry wielkie dzięki, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za odkopanie tematu, ale mam duży problem i mało czasu. Dzisiaj zakupiłem sobie to cudo, po dobrej cenie(nówka) ale jak przyszedłem do domu, nie było już tak fajnie, mianowicie, otwieram pudelka a tam Kontroler jest, Płyta jest, baterie są i dalej pusto, albo mi się wydaje, albo w tym zestawie brakuje tej takiej nakładki do podłączenia z konsolą i papierów, mam rację, niech odpowiedzą osoby które mają tą grę. Z góry wielkie dzięki, pozdrawiam.

Tak, musi być jeszcze odbiornik pod USB i instrukcja oczywiście też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupem tej gry .

Mam pytanie do tych co grali, czy ta gra jest rytmiczna tak jak np. amplitude bo czytałem wypowiedzi na ign ze gra to zwykłe mashowanie przycisków i tego suwaka .

Czy były jakieś dodatki z muzyką techniczną bo ta by mnie najbardziej interesowała (schranz/hardtechno/nrg/dnb/psytrance)

czy jest sam Hip hop który tez lubie ale na taką gre do wkrętki wolał bym czysto techniczna nute bez zadnych wokalów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reven - Tak też myślałem, dobrze, że się szybko zorientowałem, bo jutro wyjeżdżam, a zabrałbym ze sobą paczkę bez odbiornika i instrukcji, więc bym sobie nie pograł:).Warto dodać, że nowiutki zestaw kupiłem za 120zł, więc wydaje mi się, że bardzo tanio : )

Schranz - Wydaje mi się, że to tylko naciskanie danego przycisku, maszowanie + pokrętło do efektów i suwak, ale zagram jutro, więc napiszę dokładnie. Grę poniekąd kupiłem dla samego soundtracka, a że bardzo lubię House,Trance,Electro,RnB to po prostu musiałem sprawić sobie tą zabawkę, czekałem tylko na odpowiednią cenę i w końcu się doczekałem : )

Edytowane przez swiatek94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo piosenek hip-hopowych, jest też trochę popu, jest nawet rock (na piosenki gitara+kontroler do GH). Nie ma normalnego techno, ale są też "mocniejsze" kawałki. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A ja mam następujący problem. Mam Dj Hero Renegade Edition z płytami eminema i jay-z. Czy ktoś się orientuje jak można wgrać te dodatkowe utwory do gry? Dodadkowe płyty posiadają ścieżki dźwiękowe, które można zaimportować na dysk ps3 ale jak je odnaleźć w grze skoro w menu gry nie ma DOWNLOADS itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A ja mam następujący problem. Mam Dj Hero Renegade Edition z płytami eminema i jay-z. Czy ktoś się orientuje jak można wgrać te dodatkowe utwory do gry? Dodadkowe płyty posiadają ścieżki dźwiękowe, które można zaimportować na dysk ps3 ale jak je odnaleźć w grze skoro w menu gry nie ma DOWNLOADS itp?

Raczej tych utwórów nie zgrywa się z płyty. Powinieneś mieć na nie jakiś specjalny kod, aby móc je ściągnąć z PSS. Lub ostatecznie powinny być już na płycie z grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej tych utwórów nie zgrywa się z płyty. Powinieneś mieć na nie jakiś specjalny kod, aby móc je ściągnąć z PSS. Lub ostatecznie powinny być już na płycie z grą.

No właśnie mam 3 płyty. Jedną oryginalną grę DJ Hero i dwie z mixami eminema i jay-z. Skoro musi być jakiś kod to po co w ogóle sprzedają płyty? Mam jedynie kod seryjny gry na odwrocie opakowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam 3 płyty. Jedną oryginalną grę DJ Hero i dwie z mixami eminema i jay-z. Skoro musi być jakiś kod to po co w ogóle sprzedają płyty? Mam jedynie kod seryjny gry na odwrocie opakowania.

To może jest podobnie jak z GoW, czyli wkładasz którąś z płyt i w zakładce gry pojawia Ci się gra i możesz doinstalować te piosenki. Jeśli nie, przeczytaj instrukcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam 3 płyty. Jedną oryginalną grę DJ Hero i dwie z mixami eminema i jay-z. Skoro musi być jakiś kod to po co w ogóle sprzedają płyty? Mam jedynie kod seryjny gry na odwrocie opakowania.

Mam dla Ciebie złą wiadomość. Te 2 płytki, które dostałeś to tylko audio, nie zaimportujesz ich do gry. To takie 2 składanki do posłuchania i nic więcej.

PS: Można by obrazek w pierwszym poście zmienić na jakiś z DJ Hero. :tongue:  Zamiast tego ze Scratch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Ciebie złą wiadomość. Te 2 płytki, które dostałeś to tylko audio, nie zaimportujesz ich do gry. To takie 2 składanki do posłuchania i nic więcej.

PS: Można by obrazek w pierwszym poście zmienić na jakiś z DJ Hero. :tongue: Zamiast tego ze Scratch.

No chyba sobie żartują :| Ładna wtopa :/ mogłem kupić oryginalną wersję przynajmniej 100 zł tańsza no ale już po ptokach! Właśnie dziwiło mnie to, że w instrukcji nie ma żadnej wzmianki o importowaniu, żadnego kodu nic........

A pytanie z innej beczki, ktoś już kupywał coś na pss? Czy można określić to jako zaufane źródło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pytanie z innej beczki, ktoś już kupywał coś na pss? Czy można określić to jako zaufane źródło?

Ja kupowałem już masę rzeczy, łącznie z mixami do DJ Hero i wszystko śmiga jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem już masę rzeczy, łącznie z mixami do DJ Hero i wszystko śmiga jak należy.

Przez kartę Visa, MasterCard? czy kupowałeś zdrapki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schranz - Wydaje mi się, że to tylko naciskanie danego przycisku, maszowanie + pokrętło do efektów i suwak, ale zagram jutro, więc napiszę dokładnie. Grę poniekąd kupiłem dla samego soundtracka, a że bardzo lubię House,Trance,Electro,RnB to po prostu musiałem sprawić sobie tą zabawkę, czekałem tylko na odpowiednią cenę i w końcu się doczekałem : )

Ja przeglądałem ten soundtrack i własnie mnie on nie zacheca za duzo popu i o zgrozo Rocka .

Nie wiem po co do zestawu dodaja ten mikser niby mam się wczuc w lady gage? przeciez ona nic nie mixuje na czarnych plackach .

Vanilla Ice, Rihanna ,Gwen Stefani ? to ma być soundtrack do gry traktujacej o Dj-ingu ?

Normalnie brakuje tylko dodatku ESKA hity na czasie .

A tak z innej beczki grał ktos w tego minisa Vibes ? bo tam muzyka była całkiem konkretna z tego co widziałem na trailerze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam-mam pytanko dla posiadaczy dj hero ,czy istnieje możliwość zgrania zmiksowanych utworów na kompa do dalszego odsłuchiwania.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam-mam pytanko dla posiadaczy dj hero ,czy istnieje możliwość zgrania zmiksowanych utworów na kompa do dalszego odsłuchiwania.Pozdro

niestety nie

już próbowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez kartę Visa, MasterCard? czy kupowałeś zdrapki?

Na PL PSS - Visa z mBank'u, na UK PSS - zdrapki.

Nie wiem czy wiecie, ale demo DJ Hero 2 od wczoraj gości na X-Box'owym Marketplace. Oby jak najszybciej trafilo na PSS.

W demie zawarte sa 4 tracki, w które można zagrać w określonych trybach:

- Pussycat Dolls feat. Busta Rhymes - Don’t Cha vs Pitbull - I Know You Want Me (Calle Ocho) - Quickplay

- Lady Gaga feat. Colby O’Donis - Just Dance vs Deadmau5 - Ghosts N Stuff - Quickplay

- MSTRKRFT feat N.O.R.E. - Bounce (Battle Mix) - DJ Battle (multiplayer)

- Estelle feat Kanye West - American Boy vs Chic - Good Times - Tutorial

Dodatkowo jeśli ktos zainteresowany jest preview'ami nowych mixów z 2'ki to zapraszam na http://www.youtube.com/djhero#g/u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Double (a nawet triple) post przez zawieche w Operze. Prosze o usuniecie.

Edytowane przez Spitfire

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Double (a nawet triple) post przez zawieche w Operze. Prosze o usuniecie.

Edytowane przez Spitfire

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj do mnie przyszła ta zabaweczka i gra się zajebiście chociaż połowę soundtracka to bym usunął najchętniej .

Podoba mi się cała otoczka to że gramy jak by swojego seta na imprezie składającego się z kilku piosenek .

Natomiast nie mogę zrozumieć tego ze 1 piosenką w takim secie jest np. jakiś "klubowy" kawałek a zaraz po nim jakiś smieszny pop czy nawet rock :/ klimat traci na tym bardzo .

Bardzo podoba mi się też wykorzystanie kontrolera które nie ogranicza się do 3 przycisków i scretcha, gra jest naprawdę techniczna i rytmiczna co mnie jara niesamowicie .

Ogólnie gra się bardzo fajnie ale tak jak myślałem soundtrack mi nie podpasował, mogło być o niebo lepiej .

No i mam pytanie, czy zrobienie 5 gwiazdek jest wogóle możliwe bo ja na normalu mam problem 5 gwiazdek trzasnąć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam pytanie, czy zrobienie 5 gwiazdek jest wogóle możliwe bo ja na normalu mam problem 5 gwiazdek trzasnąć .

to graj na easy :)

a tak na serio da się

tylko trzeba troszkę poćwiczyć :)

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 gwiazdek jest jak najbardziej do zrobienia:D na normalu w wielu piosenkach mam, a teraz robię w tych prostszych na hardzie, nawet jakieś na expercie mam:) Jakby ktoś miał ochotę pograć przez PSN to zapraszajcie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×