Skocz do zawartości
Emir

Need For Speed: Shift

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie ta.

Łolaboga koledzy! Co też wy gadacie?? Criterion zrobi NASTĘPNĄ część NFS. Developerem Shifta jest Slightly Mad Studios (who the fuck is Slightly Mad   :tongue: )

Edytowane przez Torba_Piany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś jak slim shady hehehehehe

a tak na poważnie to ja również wierzę w tą część może coś ruszy w dobrą strone..

Edytowane przez keil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łolaboga koledzy! Co też wy gadacie?? Criterion zrobi NASTĘPNĄ część NFS. Developerem Shifta jest Slightly Mad Studios (who the fuck is Slightly Mad   :tongue: )

Mój błąd :) Ale dzięki za czujność. Szczerze, to przy Shifcie bardziej obstawiałbym Codemasters, bo strasznie przypomina GRIDa. Z czym, w Grida na kierownicy się grać nie dało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd :) Ale dzięki za czujność. Szczerze, to przy Shifcie bardziej obstawiałbym Codemasters, bo strasznie przypomina GRIDa. Z czym, w Grida na kierownicy się grać nie dało.

Co nie zmienia faktu, że Shift jest już po zwiastunach przegrywa z Gridem.

Bo tak. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że te zwiastuny są takie dobre... Niestety ale w przypadku NFS-ów działa taka sama zasada jak podczas wychodzenia na ekrany kin kolejnych części Gwiezdnych Wojen - im lepszy trailer, tym gorszy film <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie news w temacie znalazłem :D

Stare, ale w temacie nie było.

Jakbym miał12 lat to może bym się ucieszył ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też nie mam 12lat ale to zawsze jakaś ciekawostka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To całe studio S.M.S jest jakoś spokrewnione z Simbin, czy to stare studio pod nową nazwą odpowiedzialne między innymi za GT Legends, GTR, GTR 2 czy BMW Challenge czy tylko część ludzi to nie mam bladego pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to ta cała seria nfs upadła od czasow pro streeta (no undercover był możliwy), w nfs zawsze chodziło o to żeby pouciekać przed policją jakimis szybkimi furami po ulicach. A teraz z takiej giery robią symulator.! Coś strasznego, od symulatorów jest np. gran turismo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to ta cała seria nfs upadła od czasow pro streeta (no undercover był możliwy), w nfs zawsze chodziło o to żeby pouciekać przed policją jakimis szybkimi furami po ulicach. A teraz z takiej giery robią symulator.! Coś strasznego, od symulatorów jest np. gran turismo.

Porsche 2000 był pseudo symulatorem i do tej pory jest uznawany przez wielu jako najlepszą część NFS...

Edytowane przez Wronator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 2000 nie grałem ale mam MW, grałem w carbona, mam prostreeta i undercovera (na pc wszystko) i jęsli mam kupowac shifta na ps3 to chyba za 20 zł. A lepiej kupic ps2 mi i kupic nfs mw . (bo mam 80gb)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pewnie wezmę, po zapowiedziach w psx extreme i neo+ jestem na tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie też, tylko jestem ciekaw, czy będzie zróżnicowanie tras jakieś większe, no i jakieś urozmaicenia, bo jak nie, to gra może się szybko znudzić. No i żeby dało się grać na kierwonicy (niestety w GRIDzie to była masakra)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pewnie wezmę, po zapowiedziach w psx extreme i neo+ jestem na tak

Na playa, czy na xboxa? :P

Ja też rozważam kupno, ale raczej nie w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią "z braku laku" pewnie wezmę. W oczekiwaniu na GT5, popykam trochę w tego NFS'a. Oby tylko nie okazał się być Shitem jak poprzednik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na playa, czy na xboxa? :P

Ja też rozważam kupno, ale raczej nie w tym roku.

pewnie na x'a, jest ekipa od grida więc bedzie kupa zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie na x'a, jest ekipa od grida więc bedzie kupa zabawy

No tego to się nie spodziewałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem 4 podstrony wątku o NFS Shift i nic się o tej grze nie dowiedziałem :) Same wspominki o starych NFS'ach

Panowie i Panie patrzmy przed siebie a nie oglądamy się do tyłu ... :) Wielka prośba do kogoś kto może już kupił Shift'a o kilka zdań na jego temat.

Osobiście jestem fanem serii i chce Shift'a zakupić, po wyrzuconych 179zł na Undercovera (kupiłem w dniu premiery) mam jednak pierwsze w życiu wątpliwości co do zakupu nowego dziecka z logiem NFS

Jeszcze raz plisss o info od kogoś kto w Shifta już pograł :)

Pozdr :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, nawet menu z grida skopiowali. Ale gra mimo to może być naprawdę udana. Tylko czy na tyle, by wydawać kolejne dwie stówy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem 4 podstrony wątku o NFS Shift i nic się o tej grze nie dowiedziałem :) Same wspominki o starych NFS'ach

Panowie i Panie patrzmy przed siebie a nie oglądamy się do tyłu ... :) Wielka prośba do kogoś kto może już kupił Shift'a o kilka zdań na jego temat.

Osobiście jestem fanem serii i chce Shift'a zakupić, po wyrzuconych 179zł na Undercovera (kupiłem w dniu premiery) mam jednak pierwsze w życiu wątpliwości co do zakupu nowego dziecka z logiem NFS

Jeszcze raz plisss o info od kogoś kto w Shifta już pograł :)

Pozdr :thumbsup:

Przeca wyłazi dopiero we wrześniu :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeca wyłazi dopiero we wrześniu :rolleyes:

Przeca wylazła już wczoraj ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×