Skocz do zawartości
Emir

Split Second

Rekomendowane odpowiedzi

Pure był ekstra i do tej gry jeszcze wrócę za sprawą trofeów. Split/Second będzie w moim mniemaniu tak samo dobre jeżeli nie lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to nie jest fota z Burnouta? 0.o

Tutaj jest Burnouta, a w topicu o nfs Shift, z Most Wanted :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeju i co z tego, że zdjęcie z BP? Gra może być bardzo ciekawa po trailerze w 720p muszę przyznać, że prezentuje się to bardzo dobrze! Oby model jazdy był podobny do Burnoutowego i będzie gites malines :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No koledzy, obadał już ktoś demko z X360? Przyznać się! :biggrin: Niech opisze jak wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mam już golda :/ a demo bym chętnie sprawdził, dlatego też liczę, że gra szybko pojawi się na PSN. Może jutro ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mam już golda :/ a demo bym chętnie sprawdził, dlatego też liczę, że gra szybko pojawi się na PSN. Może jutro ?

No właśnie nie. Demko na PSN będzie dopiero 11 maja niestety  :sad: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie to już prędziej zagram w demo na X'ie, musze tylko poczekać jeszcze kilka dni aż będzie dostepne dla graczy z konatmi silver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem troszkę w demko i jakoś spodziewałem się czegoś w rodzaju Burnouta, a bliżej temu do serii RR od Namco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie. Demko na PSN będzie dopiero 11 maja niestety :sad:

ee ja już ściągam i nie moge się doczekać. Burnout paradise był ekstra i mam nadzieje że split/second będzie jeszcze lepszy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie przecietnie sie ta gra prezentuje, oby Blur wypadł lepiej, bo jesli nie to trzeba będzie do Burnouta wrocic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecietnie?! Ta gra jest fenomenalna! Takiego zastrzyku adrenaliny nie czulem od dawna (od czasow pierwszych Burnoutow na bank)! Masa akcji, emocji i to co najlepsze - to ze jestes #1 nie oznacza ze wygrywasz. Wystarczy miec taka akcje jak ja, jade sobie spokojnie 7s przed rywalami, a tu w oddali leci na mnie samolot. SAMOLOT. Nie powiem co mi to przypomnialo, ale wielkie BOOM, bylo po mnie i spadlem na 3cie miejsce. Genialna sprawa. Liczy sie skills i refleks w unikaniu przeszkod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie Pure zrobił znacznie większe wrażenie , bez porównania . Ta gra odbiega od pozostałych wyśćigówek tego pokroju . myślę że prezentuje się całkiem nieźle i mam nadzieje że w finalnej wersji wykorzystają potencjał pomysłu .

W międzyczasie kończę posta i odpalam PURE :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie wrazenia nie zrobiła całkowicie, ale to chyba rzecz gustu. Nie czuc mocy samochodów, a naciskanie przycisku zeby wykonczyc oponenta w danej chwili jakos mi nie podchodzi, lepsze rozwiązanie moim zdaniem to odpalenie dopałki pocisku kiedy mam na to ochote, ale tu chodzi o rozpierduche otoczenia i jakos nie czuje tego klimatu. Za pierwszy razem fajnie popatrzec, ale przy 3 wyscigu nudne to sie robi, chyba ze zaimplementują cholerenie duzo torow zróżnicowanych wtedy bedzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz odniosę to określenie do gry: bezpłciowa. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Jak już pisałem niemal rok temu, stawiam na Blur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja również nieco się zawiodłem, po przeczytaniu zapowiedzi w PPE która tryskała zachwytami na temat Split/Second, wywnioskowałem, że ta gra kompletnie wystrzeli mnie w kosmos. Niestety kompletnie mnie jakoś nie zachwyciła i jak ktoś pisał wyżej wieje nudą, te wszystkie wodotryski w postaci wybuchów również mnie jakoś specjalnie nie poruszyły ani nawet ten samolot sunący wzdłuż pasa lotniska może dlatego, że po przeczytaniu zapowiedzi spodziewałem się czegoś zupełnie innego. Niby zasuwamy z duża prędkością ale bez tych różnorakich ''powerów'' kompletnie nic się nie dzieje. Czytałem, że po paru okrążeniach trasa wygląda jak po nalocie dywanowym, jakoś mi się nie udało czegoś takiego dokonać i dla mnie jest to po prostu deczko podrasowany Burnout Paradise.

Edytowane przez EvilGucio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja w demko pogralem i musze wylac tutaj swoje obserwacje. Ktos w innym temacie napisal ze gra nie wydaje sie szybka. Potwierdzam, jak gralem to te drifty jakos robilo sie w slow motion. Brakuje mi na pewno przycisku Boost!! Dlaczego w takiej grze nie ma boosta. Czy ktos z was zauwazyl moze ze nasze auto sie nie niszczy podczas jazdy? U mnie bylo tak ze albo jest auto lsniace i nowiutkie albo po prostu mialem crash i totalnie rozwalilem auto. Gdzie cos po srodku.

Te cale ikonki z ktore sie pojawiaja gdy wypelnimy pasek nie sa wcale tak denerwujace jak sie spodziewalem. Gra sie fajnie, skroty sa dosyc przewidywalne ale zarazem fajne. Podoba mi sie uczucie jak ktos z przeciwnikow prawie trafi w nasze auto jakas bronia i my jestesmy przy wyborze drogi akurat (czy w lewo czy w prawo pojechac). Wowczas caly samochod rzuca na boki i czesto gesto wjerzdzalem w samo centrum rozgalezienia i bylo crash. Zatem gra wydaje sie fajna propozycja, jednak nie jest to must have ani tez gra ktora kupie w pierwszym dniu premiery. Poczytam opinie i wowczas zakupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Samo to, że grę robi Disney mnie odrzucało.. teraz po zagranie w demko uznałem, że słusznie - grafika dużo gorsza niż na screenach, ale to co najważniejsze gameplay... nie bardzo podoba mi się dość przypadkowe działanie tej demolki tj. nie wiadomo czym zaowocuje jej odpalenie, ja nie raz ją odpalałem by wykończyć przeciwnika, a sam się rozwalałem bo nie byłem przygotowany, że nagle na drodze stanie mi płonący autobus. Od początku stawiałem na BLUR! a teraz się przekonałem na własnej skórze, że intuicja mnie nie zawiodła, Project Gotham Racing było świetną serią, a teraz dostajemy jeszcze wszelkiej maści dopałki nad którymi panujemy - czad!

edit: wspominam o PGR bo to też dzieło Bizarre Creations.

Edytowane przez Flo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dlaczego nie mozna jezdzic uzywajac strzalek? Pff....

Kurcze, nie dosc ze analogiem jezdzi sie marnie, bo to zadna kierownica, to do tego lapa sie szybciej meczy...

Jaka gra by nie byla ja juz za nia podziekowalem ;)

A demo mnie nie powalilo tak w ogole... Zaprzeproszeniem jebie po oczach, i tyle. Te niby wybuchy itd. nudne jak flaki z olejem ;)

Edytowane przez Azifrael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz ja się wtrącę. W Blur z tego co widać jest i prędkość i zniszczenia, chodź z kolei nie ma ''wrecked'' a'la Burnout. Jedynie restart po dzwonie. Przynajmniej o jedną grę mniej do kupienia :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

model jazdy w split/second nie no końca mi się podoba ale podobają mi się wszelkie wybuchy i zniszczenia których można dokonywać teraz czekamy na premierę :) chyba 25.05.10r

a tak jeszcze spytam blur to kiedy będzie ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi się za to SS bardzo podobało, mimo że to demko. Sporo się dzieje na trasie i po kilku przejazdach idzie się naprawdę nieźle bawić.

Samochodem steruje się również dobrze, nie jest taki czuły jak np. fury w Burnoucie, tam trochę mnie to drażniło.

Poza tym styl jazdy będzie na pewno nieco inny w innych furach.

Owszem, nie jest to świetna gra, chociażby ze względu na to, że w końcu poznamy wszystkie trasy i nie będzie dla nas żadnych nowości, a DLC to sobie mogą wsadzić.

Ale jak na debiut Diseney'a w tej kategorii to uważam to za grę bardzo udaną przy której idzie się fajnie zrelaksować.

Dla mnie demko jest bardzo fajne.

Poczekam jeszcze na Blur'a, który ma być 28 Maja u nas. Może będzie demko na PSS to wtedy będzie można porównać na własnej skórze, który tytuł lepiej wypada.

W każdym razie obie gry nabędę na pewno, kiedy tylko to nie wiadomo, na pewno jak stanieją do koło 100zł, a raczej szybko stanieją, bo nie są to jakieś super głośne i wybitne tytuły.

Kwestia teraz, która lepiej wypadnie ta będzie pierwsza.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemny, arcadeowy model jazdy. Zastanawiam się nad kupnem pełnej wersji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×