Skocz do zawartości
awierone

Kim Jesteście? Pracujący, Studenci...?

Rekomendowane odpowiedzi

Urodzony 21.Listopada.1994 roku.

Uczeń trzeciej klasy gimnazjum.

Interesują mnie głównie militaria i... właściwie wszystkiego po trochu :)

Słucham metalu i rocka.Moja pierwszą konsolą była PS2 potem Xbox360 a teraz planuje kupić PS3.

Miałem nowotwór jelit i leczyłem się przez dwa lata(koniec w lutym br.)

Jeżeli chodzi o Prof.S.Jonalistów("Znafcy" gier komputerowych.Nazwa wymyślona przez CD-Action które przestaję czytać) i ich wywody na temat "ZUA w grach" mogę powiedzieć dokładnie to samo co ktoś kilkanaście postów wcześniej.Wystarczy mieć "nie nasrane w głowie" i rozróżniać co jest fikcją a co prawdą i wszystko jest OK ;)

Co do ograniczenia wiekowego na forum.Dobrze powiedziane było w 13 odcinku "07 zgłoś się" : "nie liczy się rocznik tylko człowiek".

Nie mówię tak dlatego, że sam nie mieszczę się w ograniczeniu wiekowym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem tematu gdzie mógłbym się przedstawić i ten chyba będzie odpowiedni. A więc jestem Pieroog, student politologii. PS3 mam jakieś pół roku. Mam 22 lata. To tyle:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczeń (nie SP).

Więcej o sobie nie powiem :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich  :wink:  

Jestem uczniem technikum na profilu technik informatyk (w razie coś, pomogę  :thumbsup: ). Mieszkam w Poznaniu.

Interesuję się sportem (piłka nożna i kickboxing), informatyką oraz grami oczywiście.

Pozdrawiam  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 lat. Uczeń technikum - Technik Informatyk :P Chciałbym być grafikiem ( strony, reklamy itd xP ) Kocham PS3 i wszystko co z grami związane

Edytowane przez ArczX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 lata aktualnie nie pracuje bo się zwolniłem. Gram na konsolach od czasów PSX-a aż do teraz PS3 :D Od kiedy wyszły trofea nie potrafię się oderwać od sonki xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy pierwszym poście wypadało by się przywitać i przedstawić... ^^ A więc - diler, lat 20, PS3 mam stosunkowo od niedawna (2 tygodnie?). Aktualnie uczę się zaocznie oraz pracuje w serwisie samochodowym (eksploatacja w 100% :) ). Moją pasją jest muzyka oraz motocykle - te potocznie zwane "ścigaczami". Interesuje się także informatyką (grafika, programowanie, hardware...), sztukami walki (osobiście ćwiczę już od 3 lat vale tudo) i to w sumie chyba tyle. :) Pozdrawiam ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, jestem Radek, 15 lat,uczeń 3 klasy gimnazjum, PS3 mam od miesiąca, granie zacząłem od PieCów, potem była PS2 slimka sprzedana tydzień temu, teraz trójeczka :). Uwielbiam grac w wyścigówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cdr, lat 20, mieszkam w Krakowie, studiuję zaocznie na Uniwersytecie Ekonomicznym /zarządzanie/ i pracuję jednocześnie ;) Gram od lat 12 i jestem uzależniony ;<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hola Hola, mam 22 lata obecnie nie studiuje, ale od marca zaczynam dziennikarstwo, pracuje we firmie instalujac oprogramowanie hotelowe, czyli non stop poza domem :/ na ps3 gram okazyjnie (24h/7d/365) hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie ja założyłem ten temat i poczuwam się do zrobienia 'małego' update'u co do mojej osoby ..... Otóż od soboty już nie jestem kawalerem ;];];];];]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to gratulacje :>

a ja mam 25 lat, pracuje(ksiegowość) :] od pol roku mężatka ps3 od kilku dni wink.gif wczesniej tylko pc

moj mąż: 26 lat, pracuje(warsztat mechaniczny) a komputery:

timex, ruskie konsole, pegasus, PC, ps1,ps2slim,

aktualnie: Pc(laptok dell studio 1555) i ps3 slim 250GB

Edytowane przez kokosanka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, to mój pierwszy post.

Bartek, 25 lat, wieczny student, pracownik, gracz od 8 roku życia :)

Obecnie czekam na odbiór nowiutkiej PS3 Slim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał 22 lata skończone technikum, obecnie pracuję jako kierowca ciężarówki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich gorąco 

Mam na imie Konrad mam 23 lata studiuje administracje w WSZIP im. Heleny Chodkowskiej  oraz prowadze wlasna firme.  Pozdrawiam .

Edytowane przez KERMIT!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, 29 lat.

Po studiach, po doktoracie, i cały czas się uczę:wacko:

Na gry zarabiam ucząc innych.

Zaczynałem amigą 500 w '93, potem był PC (do teraz), od niedawna 120gb slim. Pierwszy kontakt z konsolami to była jakaś atari 2600 coś, potem sporo przesiedziałem przy psx siostrzeńca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszek, 17 lat.

Ucze się na mechanika samochodowego - 2-gi rok (Zasad. Szkoła Zawodowa) potem planuje Technikum Informatyczne (zaocznie). Wszystko zaczęło się od PC z INTEL PENTIUM II 300MHz a potem dłuuuuuugo AMD i PS3. W gry gram 11 lat i to nałogowo po 7-9 godzin dziennie. Typowy NO-LIFE. ;P

Edytowane przez LeRu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o matko ale sie poczulem staro.....Siema jestem Lukasz lat 29 od gier uzalezniony jesem od zawsze.....ostatnio "przeszkadza" mi w graniu zona i corka :P wiec grywam w nocy jak juz wszyscy spia...a i jestem oficerem na statku wiec przez wieksza czesc roku niema mnie wogole w domu ale przynajmniej jest jakas normalna kaska na zachcianki /PS3/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 29 lat, gry od zawsze, pracuję, mam żonę i mało czasu na granie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×