Skocz do zawartości
awierone

Kim Jesteście? Pracujący, Studenci...?

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja się dodam: 21 lat student, farmacja III rok UM Lublin. w weekendy pracuję w stolarni: schody robię:) kawaler

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracujący na pełnym etacie, pracownik w wieku 21lat. Nie żadne studia ani szkoły, Tylko doświadczenie zawodowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 lata, szef kuchni, gram od 8 roku życia, początek hmmm wspaniałe C64 i częste ustawianie głowicy:), później Nintendo;) PSX chcę kupić:), PS2 mam do tej pory:), PS3 oczywiście namiętnie gram...chyba, że kobita moja jest u mnie to już mniej namiętnie hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja sie wpisze;d

Kamil 15 lat ps3 od 21.12.2009 w tym fifa10;p

w gry gram hmm dlugo ;d ucze sie jestem w 3 gimanzjum klasa matematyczno-informatyczna

moj psnid:misiekzwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na niektóre wypowiedzi patrzę to się trochę przerażam

np -Jestem nałogowym graczem gram po 7-10h dziennie (w większości piszą to osoby w wieku szkolnym którzy mają zbyt wiele czasu wolnego)

Ja aktualnie pracuję w firmie rodzinnej , a w 2010r przenoszę się na kopalnie, kuzyn poszedł na przodek za elektryka i pierwsza wypłata 2400zł + kartki żywnościowe a co najważniejsze to 8h pracy a nie 13. Żyć nie umierać

PS. gram średnio 1h dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strzała michał student pedagogiki z łodzi, 23 lata, broni się w czerwcu, mam taką nadzieję przynajmniej:whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , 26 lat a właściwie to za pare dni 27 ): , skończona pedagogika , pracuje jako kierownik magazynu heh (:  . Gram kiedy mam czas .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawid, 16 lat, pierwszy rok w technikum profil: Technik Informatyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja sie przedstawie :-) chyba najstarszy jak na razie na forum ...

Michał 31 lat, manager u jednego z operatorów telefonii komórkowej. Żona i syn 6 lat ...

W gry gram odkąd pamiętam ... pierwszy był Schnaider i gra chyba bomber (spacja się spuszczało bombę na słupki różnej wielkości), poźniej pierwsze PC'ty u matki w pracy, w domu Atari 65XE, u kumpla C64, następnie Amiga 500 (u kuzyna) w domu Amiga 600, później PC 486 DX2, no i nastepnie wszelkie kombinacje PC'tów, między czasie gdzieś tam PSX,

Obecnie w domu PS2 młodego mojego, PSP od niedawna no i jakiś tydzień temu PS3 :-)

Co do grywania to niestety jak na razie nie mam gier za dużo (Rachet i GT5) a i czas na za wiele nie pozwala ... a jak już pozwala to syn mi siedzi na PS3 i nie da sobie wyrwać pada z ręki :-)

Ale wiem, że nadejdzie taki czas w którym się odegram :-))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety drogi Michale , nie jesteś najstarszy :biggrin:

Piotr, 32 lata

Gdańsk, koordynator w dużej gdańskiej firmie budowlanej

Muszę przyznać, że moje pokolenie i zbliżone roczniki do '77 doświadczyły czegoś szczególnego. Praktycznie na naszych oczach nastąpił cały bum technologiczny.

Swoją przygodę zacząłem od ZX Spectrum, następny był TIMEX a potem to już poleciało: Commodore 64, Amiga 600, Playstation I, pierwszy blaszak na PII 450 i jego dalsze modyfikacje aż do Core 2 Duo. Niedawno stałem się posiadaczem PS3 Slim 250GB... widać stara miłość nie rdzewieje :)

Pozdrawiam

P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śląsk ,Jastrzębie

36 lat młodzieńcy

inż. górnictwa

Od 99r ps1,potem ps2,niedawno ps3 ale wymiataczem nie jestem.

I te nieszczęsne blaszaki od 95 roku.

Ale każdy lubi co innego,jedni ryby łowić a inni jak im nogi śmierdzą thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WitOjcie Łukasz 25 lat pracuje jako obsluga budynku w wyższej szkole

w moim rodzinnym mieście Biesku-Białej hehe moja praca polega na tym

że sobie siedzę gram na kompie lub młuce coś na moim ślicznym PsP :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statystyczny zjadacz chleba lat 28 pracujący od świtu do nocy czasem zagram na plejaku :P

Pozdrawiam, Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

32 lata. Żona, córka 8 lat. Z wykształcenia mgr UW - dziennikarz, z zawodu... Od 7 lat w gastronomii. Obecnie prowadzę restaurację. Córce musiałem kupić drugą PS3 bo mi się jakiś EyePet po podłodze plątał jak chciałem postrzelać w Killzone 2. ;)

Edytowane przez Tomgracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam na imie Michal moj nick na PSN playmichal

25 lat - w tym roku sie bronie moj temat to "Rozwoj gier komputerowych" ;)

Pracuje w prywatnej firmie jestem Kierownikiem Projektu

Pozdrawiam

musialem przeedytowac... nie wierze w koncu forum na ktorym moge spotkac "wiekowych graczy"

zaczynalem od spetrum przez commodore c64, amiga 500, amiga 500+, amiga 1200, amiga 32, PC 486 ,(...), kilka laptopów no i obecnie x360 + ps3 kapitalna zabawa i może uda nam się w końcu podkreślić że zabawa nie tylko dla dzieciaków ;)

Edytowane przez play69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamila, lat 20. Na stanie mąż i 2,5 letni synek ;) Na co dzień od rana do popołudnia zamieniam się w nianię (my son + 2) następnie w sprzątaczkę we własnym domu (na szczęście jestem pedantką i sprzątać uwielbiam ;) ) aby w końcu wieczorem usiąść wygodne i wyzwolić się przy ps3 ;)

W weekendy kończę zaocznie szkołę, później w planach mam studium technika organizacji reklamy lub coś z architekturą/projektowaniem.

Gram odkąd pamiętam.. Kiedyś w samochodówki, teraz wolę FPS. Dawniej uwielbiałam łażenie po drzewach, wszelakich murkach i krzakach.. Budowałam domki na lądzie i trochę wyżej. Łowiłam ryby na wędkę z kija, strzelałam z rurki dzikim bzem, nadmuchiwałam żaby.. Więcej grzechów nie pamiętam ;) Ogólnie to mieszkałam na wsi, a w rodzeństwie, sąsiedztwie i na podwórku same chłopaki.. To były czasy:whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh,ostatnie posty to takie muzealne troche :P

to i ja sie dopisze

Wojtek, 30 lat , kierownik działu obslugi klienta w miedzynarodowej korporacji

gram odkąd pamietam - ping, atari, pegasusy, amiga, pc, ps1, ps2, xbox , za dawnych czasów - flippery , czyli wszystko co popadnie

a teraz siedze wieczorami, jak żona juz śpi i rzucam sie na fotelu wsciekle, próbująć zmieścic sie w zakręty w Grid'zie lub ominąć pocisk czołgowy w battelfiled 1943 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kacper, lat 22.

Pracuję, gram odkąd pamiętam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartosz, 22 lata, student Administracji na UWM... gram już kupę czasu, ale ostatnie 4 lata to pogrywanie od czasu do czasu jak jestem w domu- koniecznie w Pro Evo kilka meczy bo jestem tej gry fanatykiem i hooj :ninja:

LEGALIZE! BLUE IS THE COLOUR!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, 18 lat. Uczeń LO na profilu Mat-Geo.

PS3 to moja pierwsza konsola. Nie umiem wytłumaczyć dlaczego ją kupiłem, ale kupiłem. :)

Kiedyś był Pegasus, a tak to PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Marcin, w tym roku 29 lat

Barman z zawodu :-) student (zarządzanie)

Gram odkąd pamiętam. Atari, Commodere, Amiga, PSX, Xbox, PS2, PSP, PS3 (obecnie w domu ps3 i pc)

jeżeli są jacyś chętni z Krakowa na rundkę Tekkena to zapraszam, lub na piwko tak normalnie posiedzieć i pogadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×