Skocz do zawartości
Emir

Final Fantasy VII

Rekomendowane odpowiedzi

Czy gra zostawała od strony technicznej poprawiona w jakikolwiek sposób? Głównie chodzi mi o grafikę - oczywiście w Final-ach to sprawa drugorzędna, jednak gra ma już swoje lata i przydałoby się jej lekkie odświeżenie.

Edytowane przez Parker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, żadnych zmian nie ma, stary dobry final z psx'a. w opcjach mozna jedynie wlaczyc wygladzanie i tyle. znaczacej roznicy nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekałęm na tą gierke od kwietnia kiedy to ukazała sie na PSStore w japonii ale teraz niedawno kupiłem Oblivion i na FFVII i nie będe miał już czasu ale kiedyś napewno kupię. Wkońcu to KLASYK :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom gierca wypas :D Gram bo kupiłem , moge sie wymienic bo mam 2 sloty wolne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odpaliłem FF VII na czarnej skrzynce i muszę stwierdzić, że dawno mnie nic tak nie wciągnęło. Fakt, "pikseloza" totalna, ale grafika to nie wszystko. Słyszeliście, że w 2011 ma być remake siódemki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie troche pospieszylem z zakupem, kupilem wersje ntsc z us ps store, niby bez roznicy poza zamiana x i o oraz paroma innymi wierszami tekstu, ale nie ma to jak dobra klasyka, moje psp az sie gorace robi od sesyjek z siodemka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko pobralem od jednego ziomka gre i sciognełem i zainstalowałem atu kicha prosze o pomoc w jej odpaleniu ...

Edytowane przez sebastian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko pobralem od jednego ziomka gre i sciognełem i zainstalowałem atu kicha prosze o pomoc w jej odpaleniu ...

Co to znaczy kicha? Kaszanka ci wychodzi z PS3 czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ze cie oszukał, tylko skasowałes konto z ps3 z którego sciagnołes gre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zostałem poinformowany rze nie trzeba kasować konta rzeby gra chodziła trudno sie mówi ....

to był pierwszy i ostatni taki interes ... :verymad:

post-9823-1244571866_thumb.jpg

Edytowane przez sebastian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja sie troche pospieszylem z zakupem, kupilem wersje ntsc z us ps store, niby bez roznicy poza zamiana x i o oraz paroma innymi wierszami tekstu, ale nie ma to jak dobra klasyka, moje psp az sie gorace robi od sesyjek z siodemka :P

To mozna na PSP też w FFVII grać? To w takim razie kupuje chyba już teraz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze strasznie żałuję, że nie mam PSP. Na 40 calowym ekranie piksele trochę biją po oczach. Denerwuje też bak możliwości zachowania gry w dowolnym momencie. Poza powyższym sam miód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze strasznie żałuję, że nie mam PSP. Na 40 calowym ekranie piksele trochę biją po oczach. Denerwuje też bak możliwości zachowania gry w dowolnym momencie. Poza powyższym sam miód.

gry nie da sie zapisac w dowolnym momencie poniewaz nie pozwalala na to architektura PSXa ktory wykorzystywał memory card

no na psp gra wyglada wysmienicie, prawie bez pikselozy,a do tego save tez jest mozliwy w kazdym momencie :) bo jesli nie wychodzi sie z gry a wylacza ja poprzez przycisk to po wlaczeniu jestesmy w tym samym miejscu co bylismy :) takie jakby save w dowolnym momencie :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gry nie da sie zapisac w dowolnym momencie poniewaz nie pozwalala na to architektura PSXa ktory wykorzystywał memory card

Raczej architektura gry. Tomb Raider 2 miał możliwość zapisu w każdym momencie, wiec to nie kwestia memorki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To mozna na PSP też w FFVII grać? To w takim razie kupuje chyba już teraz:)

Wszystkie klasyki z PSX dostępne poprzez PS Store można odpalić na PS3 i PSP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie przeraża ta pixeloza :/ tak jak kocham tą grę tak nie mogę na to patrzeć ;( twarz "normlanie" widać chyba dopiero jak postać jest na pół ekranu i do tego niezbyt płynnie to działa, heh chyba za bardzo się przyzwyczaiłem do wersji z PC (która nie chce mi już działać nie wiem czemu) :( co nie zmienia faktu że FF7 i tak pozostaje moją najlepszą grą w jaką kiedykolwiek grałem i raczej nic tego nie zmieni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mnie przeraża ta pixeloza :/ tak jak kocham tą grę tak nie mogę na to patrzeć ;( twarz "normlanie" widać chyba dopiero jak postać jest na pół ekranu i do tego niezbyt płynnie to działa, heh chyba za bardzo się przyzwyczaiłem do wersji z PC (która nie chce mi już działać nie wiem czemu) :( co nie zmienia faktu że FF7 i tak pozostaje moją najlepszą grą w jaką kiedykolwiek grałem i raczej nic tego nie zmieni ;)

Czasami sa chwile w ktorych nie zaluje ze mam w drugim pokoju telewizor CRT :D - ja gram i jest cacy, aczkolwiek jak kupie psp, to bedzie dopiero no life, praca/szkola a ja na psp grinduje :D chyba nawet zaczne autobusem jezdzic kiedy psp kupie ^^ ...

tylko na razie cena skutecznie odstrasza, poczekam do wyjscia psp go wtedy cena powinna diametralnie spasc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na PSP i w ogóle nie narzekam na oprawę, jest naprawdę dobrze. Obecnie jestem pod koniec 1 płyty, inFamous i inne gry na PS3 poszły w odstawkę. Przypominają się stare czasy. Ehh, teraz jeszcze bardziej marzy mi się FFVII na PS3, to dopiero byłaby gra. No nic, zaraz czekają mnie ostatnie chwile w Midgarze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Orientuje sie ktoś kiedy jest planowana premiera FFVII w wersji na PS3 ???

Nikt sie nie orientuje, bo taka gra w ogóle nie wyjdzie na PS3, tzn. może kiedyś wyjdzie, ale obecnie nic nie zostało zapowiedziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×