Skocz do zawartości
Terminator

Głosniki, Słuchawki I Audio

Rekomendowane odpowiedzi

co za problem logitechy mają wiele wejśc dźwięku otyczne coxical Napewno dasz radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88
co za problem logitechy mają wiele wejśc dźwięku otyczne coxical Napewno dasz radę
Ja na logitechach nie sluchalbym koncertow itd. chociaz nie jestem audiofilem wiem, że jeśli chodzi o muzykę to im czegoś brakuje... Myślę że kolega chce stworzyć ładny zestaw za łądne pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
Ja na logitechach nie sluchalbym koncertow itd. chociaz nie jestem audiofilem wiem, że jeśli chodzi o muzykę to im czegoś brakuje... Myślę że kolega chce stworzyć ładny zestaw za łądne pieniądze...

Jeśli chodzi o Z5500 TO NIC, ALE TO NIC im w muzyce nie brakuje, bardziej w grach... ja jestem Melomanem, gram na kilku instrumentach i bez muzyki nie wytrzymuje godziny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prorok, wiadomo, ze jak sobie wysteruejsz dzwiek, to da sie ladne pasmo z Logitecha wycisnac... co do odsluchu muzyki z CD (nie mowie o mp3, ktore zawsze brzmi jak gowno) to raczej sie Z-5500 nie nadaje - brakuje srednich tonow, ciezko ogolnie wysterowac - a jak ktos ma tylko PS3, to sobie nie ustawi dzwieku.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88

hahaha jak mozna miec zajebisty dzwiek za 1000 zł nie przesadzajmy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
hahaha jak mozna miec zajebisty dziwek za 1000 zł nie przesadzajmy...

Oczywiście, że można, nie zawsze cena jest najważniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hahaha jak mozna miec zajebisty dziwek za 1000 zł nie przesadzajmy...

dziwek ? a tak po za tym to planuje kupic te glosniki bo sa zajebiste i zajebiscie graja :) wiem bo testowalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88

nie chodziło mi o dzwięk tylko o muzykę... Oczywiście uważam że takie tam 14 kanałowe kolumny to przesada bo kto odczuje różnicę??? Mam te logitechy Z-5500 i uważam że filmy i gry to miód mi nic więcej nie potrzeba po to też kupowałem te głośniki. Ale jeśli się chce mieć sprzęt muzyczny jak jest się audofilem to uwerzcie mi 1000 zł chociażbyście stawali na głowie nie wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

masta, tu sie tyczy rozmowa o "normalnych" ludziach i o "normalnych" potrzebach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88
masta, tu sie tyczy rozmowa o "normalnych" ludziach i o "normalnych" potrzebach :)
Ok, jestem normalny, mam normalne potrzeby nie jestem audiofilem, ale jeśli bym chciał kupić zestaw do muzy to zamiast tych 5.1 kupiłbym dwie kolumny i wzmaka... Jeszcze raz podkreślam że do filmów i do gier nic im nie brakuję. Ale nie można mówić że słuchając muzyki delektujesz się każdym dźwiękiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi tam nie jest potrzebny surround, ja jestem fanem muzyki więc koniecznie duże stereo i marantz 2kanałowy, chociaż w grach i tak jest słaby zkompresowany dźwięk więc na wystarczyło by jakieś kino, a efekt pewnie fajny... niestety nie ma czegoś co gra zarówno dobrze muzykę stereo i surround, jedyna możliwość to mieć jedno i drugie. Niestety to wymaga pieniędzy i... miejsca ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok, jestem normalny, mam normalne potrzeby nie jestem audiofilem, ale jeśli bym chciał kupić zestaw do muzy to zamiast tych 5.1 kupiłbym dwie kolumny i wzmaka... Jeszcze raz podkreślam że do filmów i do gier nic im nie brakuję. Ale nie można mówić że słuchając muzyki delektujesz się każdym dźwiękiem...

Z twojej wypowiedzi wychodzi taki trochę brak wiedzy. A powiedz mi czy na tym twoim "wzmaku" i kolumnach   

stereo delektował byś się muzyką np. Jean Michel Jarre w "DTS", bo tylko wtedy da sie odczuć prawdziwe brzmienie płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z twojej wypowiedzi wychodzi taki trochę brak wiedzy. A powiedz mi czy na tym twoim "wzmaku" i kolumnach   

stereo delektował byś się muzyką np. Jean Michel Jarre w "DTS", bo tylko wtedy da sie odczuć prawdziwe brzmienie płyty.

Szczerze to nigdy nie zamieniłbym mojego stereo na kino domowe. Jeżeli chodzi o muzykę, to kino domowe nigdy nie zagra lepiej od dobrego zestawu stereo (mowa oczywiście o porównywalnym pułapie cenowym) bo nie po to zostało stworzone. Płyta Jean-michel Jarre'a nic tu nie zmienia bo jest jednym z niewielu wyjątków, muzyka była, jest i przez najbliższy czas będzie 2kanałowa. I bogu dzięki, bo mając w miarę pożądny sprzęt i podstawową wiedzę o akustyce, można stworzyć sobie poprawnie rozłożoną scenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88

DTS jest spoko do filmow na takich logitechach ale zeby sie jarac kazdym dzwiekiem z koncertu dts na tych glosnikach nie da rady... Filmy i gry to logitechy jak najbardziej ale jesli chodzi o muze jazz i te inne to tak jak wspomniał kolega wyżej tylko na kolumienkach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Proszę o pomoc w wyborze słuchawek 5.1 z mikrofonem do konsoli.

Cena 200-400PLN.

Nie znam się na tym i mam również kilka pytań.

- Jak takie słuchawki podłącza się do konsoli. Przez kabel usb, przez optyczny?

- Gdy już podłączymy słuchawki to co z mikrofonem - no bo np kiedy podepniemy je kablem optyczntym to mikrofon na swoj oddzielny kabelek powiedzmy usb ?

- Jak wygląda słyszalność/jakość głosów graczy w przypadku kiedy w słuchawkach słyszymy dzwięki z gry + głosy graczy (no bo w tym przypadku jednocześnie spełniają rolę głośników i HSa) ?

- Czy rzeczywiście odczuwalny jest dzwięk 5.1 ?

- Czy wogole jest sens kupowania takich słuchawek 2w1, czy lepiej zdecydować się na wyłącznie słuchawki - bez HS.

Sorry za lekkie chaos, ale zbliza sie 16.00 i wychodze z pracy, a berdzo zalezy mi na tym temacie.

Fakt ze byly juz chyba 2 podobne tamaty ale nie dowiedzialem sie z nich specialnie duzo.

Z gory dzieki za pomoc.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sprzęt od roku. Pierwsza klasa.

Kiedyś także szukałem słuchawek z mikrofonem (do CS:S), lecz po "przymierzeniu" tego modelu w sklepie i odsłuchaniu jednego kawałka zakochałem się... a mikrofon dokupiłem osobno

BTW: Z tego co wiem mikrofon z Warhawka sprawdza się znakomicie i nie jest się przywiązanym kablem do konsoli jak smyczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DTS jest spoko do filmow na takich logitechach ale zeby sie jarac kazdym dzwiekiem z koncertu dts na tych glosnikach nie da rady... Filmy i gry to logitechy jak najbardziej ale jesli chodzi o muze jazz i te inne to tak jak wspomniał kolega wyżej tylko na kolumienkach

Potwierdzam, jestem użytkownikiem tych Logitechów od 3 lat i do gier czy filmów rewelacja. Ale do muzyki - niestety tragedia. Tak czy siak gorąco polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raxor daj PSN id chcialbym to z toba obgadac. Ale jak masz te sluchawki na uszach a pod spdoem jeszcz headset ? po1. bedzie wystawal po 2. brak wygody iswobody po 3. bedzie slychac glos z slluchawek ?

Pozdrawiam

ArCzI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak... ps3 kupuje w grudniu wiec PSNid jeszcze nie posiadam.

W sprawie słuchawek - Jak juz napisałem konsola za jakiś miesiąc u mnie zawita, wiec Logitech 2300D jak na razie wykorzystywany jest do grania w Source'a i pod tym względem sprawdza się wyśmienicie. Tylko nasłuchując można określić czy przeciwnik idzie pod, za czy nad nami. Świetna sprawa.

W sprawie mikrofonu i niewygody - Kupiłem coś takiego Mikrofon plantronics i zakładam tak na szyje. Rozwiązanie jest bardzo wygodne i ani trochę nie krępuje ruchów.

PS: Pytania o to czy słychać głos ze słuchawek nie rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiec tak... ps3 kupuje w grudniu wiec PSNid jeszcze nie posiadam.

W sprawie słuchawek - Jak juz napisałem konsola za jakiś miesiąc u mnie zawita, wiec Logitech 2300D jak na razie wykorzystywany jest do grania w Source'a i pod tym względem sprawdza się wyśmienicie. Tylko nasłuchując można określić czy przeciwnik idzie pod, za czy nad nami. Świetna sprawa.

W sprawie mikrofonu i niewygody - Kupiłem coś takiego Mikrofon plantronics i zakładam tak na szyje. Rozwiązanie jest bardzo wygodne i ani trochę nie krępuje ruchów.

PS: Pytania o to czy słychać głos ze słuchawek nie rozumiem

Po pierwsze to sa sluchawki Creativa nie Logitecha. Po 2 powiedz mi gdzie chcesz wsadzic ten mikrofon ? Do czytnika kart ? Czy moze pod wyjscie optyczne ? Nie zauwazyles jeszcze ze ps3 nie ma normalnego wyjscia na mikrofon jak PC ?

Pozdrawiam

ArCzI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy do PS3 jest headset Bluetooth bo jakiejś dobrej firmy na 100% będzie chodził. Na USB są mikrofony, ale jak z kompatybilnością trudno powiedzieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze to sa sluchawki Creativa nie Logitecha. Po 2 powiedz mi gdzie chcesz wsadzic ten mikrofon ? Do czytnika kart ? Czy moze pod wyjscie optyczne ? Nie zauwazyles jeszcze ze ps3 nie ma normalnego wyjscia na mikrofon jak PC ?

Pozdrawiam

ArCzI

Opisałem Ci rozwiązanie do PC. Specjalnie to zaznaczyłem...

Tak jak napisał TheMichał - w tej chwili najlepszym rozwiązaniem jest headset bluetooth.

ps. Oczywiście, że Creative'a. Czego się nie wymyśla o pierwszej w nocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TheMichal prosze zanim napiszesz przeczytaj temat i pierwszego posta ! Nam chodzi o sluchawki 5.1 z mikrofonem a nie headset bluetooth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×