Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Sign in to follow this  
Followers 0
krzych29

PSP jako pad do PS3

Znalazłem newsa że można podłączyć PSP i używać go jako pada po większego brata(PS3). Działa to również przy PC

1 person likes this

To może byś dał chociaż link do tego newsa czy coś :P

Tak! Tego szukałem!!! Nie mogłem tego znaleźć a ty to zrobiłeś! Masz u mnie dużego plusa. Mam powód by przerobić swe psp fat ( :sweat: )

racja niby przerubka to piractwo ale daje tyle nowych możliwości o których sony marzy

Nie masz racji. Przeróbka wiąże się z utratą gwarancji, a nie z piractwem. Jak wgrasz na konsole grę, której nie masz, wtedy jest piractwo.

racja niby przerubka to piractwo ale daje tyle nowych możliwości o których sony marzy

... o ktorych marza gracze. raczej.

Wcale nie tracisz gwarancji, ponieważ zmiana softu nie wiąże się z przeróbka hardwarowa. Po drugie z softu CFW można zawsze wrócić do oryginalnego. Tylko po co ? :biggrin:

hej.

To w końcu można podłączyć psp jako pad-a czy nie??? Jesli tak to czy mógłby ktoś to opisać krok po kroku??? Byłabym wdzięczna...

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.