Skocz do zawartości
Emir

Wolfenstein 3D

Rekomendowane odpowiedzi

Jak? To bardzo proste. Odpalam np. właśnie tego Wolfensteina na PS3. Siadam w wygodnym fotelu z padem w dłoni. Zaczynam grać i od razu przychodzą wspomnienia sprzed paru lat, kiedy ta gra była czymś nowym. Powiewem świeżości, który zapoczątkował fpsy.

Dziwię się, że czytam takie zdania w poście osoby mającej 24 lata. Zapewne swoją przygodę z graniem rozpocząłeś całkiem niedawno. Koło roku 2000, hmm? Bo na prawdę trudno mi uwierzyć, aby twierdziła tak osoba, która grała "zawodowo" wcześniej.

Ja jestem skłonny dać za tę grę nawet te ~50 zł, jak za większość dobrych klasyków =] Kogo obchodzi grafika w grach tego typu -.-

Commodore to ja pamiętam :P na komunii :devil:

A ten fotel że tak zapytam to taki bujany :D ??

336389004.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Commodore to ja pamiętam :P na komunii :devil:

A ten fotel że tak zapytam to taki bujany :D ??

336389004.jpg

Celna riposta. 

W sumie temat Wolfa każdy zna, to taka offtopowa "bitwa" jest według mnie OK ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ten fotel że tak zapytam to taki bujany :D ??

Nie, nie chcę go od ciebie kupić xP

gdyby ta gra miala poprawioną grafike z pikseli na HD to stracila by swój klimat i pewnie bym jej nie kupil :)

Nawet niezbyt sobie wyobrażam, jak miałaby wyglądać ta gra po przeróbce xd

Po za tym nie o to tu chodzi. Klasyki są wypuszczane na PS3 po to, aby ludzie grali w nie takie, jakie były paręnaście lat temu. Jak widać, dość sporej ilości graczy się to podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"nio" ale dla ciebie ta gra jest pewnie za trudna..

...

Masz coś do mnie, jakiś problem?! Czy coś Ci się pomyliło?!

"nio" inaczej "no" w sensie "TAK" :) czy hymmm... to takie słowo, które wypada powiedzieć gdy człowiek zaduma się nad czymś starym, dobrym... dającym miłe wspomnienia...

Dla mnie ta gra to wielki praojciec strzelanek :) Ale nie odczuwam potrzeby ściągania tej gry ponownie, za tą cenę.

Pewnie za jakiś czas będzie za darmo, tak jak miało to miejsce z RagDoll'em. Wtedy będę miał "reminiscence"

Ja zassałem ją od razu!!

Edytowane przez misiaczekm
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm chyba z czystej ciekawosci kupie ta gre i zobacze jak bedzie wygladala na 50" TV pewnie kosmos ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam i gram :P a i trofea można pozdobywać :) O tym niewielu z Was wspomniało :D

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18zl to troche duzo;/ Wyglada jakos inaczej czy rzeczywsita kopia z tamtych lat?:) Ahh pamietam jak ludzie w to grali i chwalili grafike:D To byly czasy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dziś wpadło 100% :). Nie no gierka klasyka każdy kto lubi FPS powinien ja nabyć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18zl to troche duzo;/ Wyglada jakos inaczej czy rzeczywsita kopia z tamtych lat?:) Ahh pamietam jak ludzie w to grali i chwalili grafike:D To byly czasy:)

Realna kopia z tamtych lat, tyle że podnieśli rozdzielczoś bo inaczej by była same potężne klocki lego:)

Jednak grafika w grach się tak naprawdę nie liczy - ważne jest wrażenie płynące z samej rozgrywki - fabuła, klimat, nowatorskie rozwiązania

Patrz: Counter Strike - kiepska grafika a miliony ludzi w niego graja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To była pierwsza gra w jakąkolwiek zagrałem, ehhh  :blush: Być może niedługo kupię, bo chętnie wróciłbym do korzeni FPS, pozatym do tej gry mam osobisty sentyment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Piękne piksele :) Aż czasami brakuje :)

Edytowane przez metju_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolf - klasyk nad klasyki :) Moja pierwsza gra na PC i pamiętam, że po przesiadce z C64 zrobiła swoją miodnością na mnie oszałamiające wrażenie :) Szkoda, że wydawcy gierek na PSS nie pomyśleli o zrobieniu pakietu w stylu Sega Mega Drive UC i nie zrobili PC Classics FPP Collection :) Wolf, Doom, Hexen, Blood, Quake - skłonny byłbym dać dużo więcej na taki pakiecik :)

ultimatume - dla mnie twoja argumentacja jest śmieszna, grafika się liczy :rofl:

Podejrzewam że jakbyś był fanem motoryzacji to byłbyś w gronie ludzi którzy dokładają spojlery, naklejki typu NOS, bo liczy się wygląd a pod maską 1,4 objeżdżane perfidnie przez wszystkich dookoła, a śmiałbyś się z np. starego golfa jedynki, bo brzydki, bo stary, a w golfie przeszczepiony np. vr6 który oblatuje wszystkich lanserów jak leci :) Wiesz o czym ta analogia? o wnętrzu, a takie wnętrze Wolf posiada, którego sporo nowych wypicowanych gierek nie posiada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no mamy wreszczcie na naszej czarnulce twór który zapoczątkował erę gie FPP a głównym bohaterem jest amerykański komados polskiego pochodzenia J.Blazkowicz.

W stosunku do wersji z PC gra niczym się nieróżni poza możliwością zdobywania Trophy.

Cena 18zł. Powrót do przeszłości BEZCENNY

Jakie są pucharki? Jest platynka? Latwo ją zdobyć ? :)

EDIT: Już wiem:

http://(spam)/poradniki/psn/Wolfenstein-3D/pelna/

EDIT 2: Ile jest epizodów? Tyle co w oryginale ?

Edytowane przez Kufir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem gierkę i powiem tak.

Mylą się Ci którzy piszą że gra jest identyczna jak ta z czasów PC386 i 484 ewentualnie pentium 100 ;)

W grze prócz innego menu i dodania pucharków zmienili jedną bardzo złą rzecz.... dzwięki!!!

Faszysci umierając wykrzykują jakieś zupełnie nie klimatyczne teksty, dzwięk zamykanych drzwi jest skopany, mam wrazenie ze wtedy ktoś do mnie strzela itp itd.

Mimo tego zepsutego dzwieku to stary dobry Wolf od ktorego wszystko sie zaczelo. Z checia przejde wszystki epizody aby poczuc sie jak ten nastolatek kilkanascie lat temu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak z tymi dzwiekami to troche przegieli ale jak zaczniesz grac i sie wkrecisz to nie beda mialy dla Cibie znaczenia ... gra jest mocna i to jest fakt ja mam wszystkie trofiki ... kupilem zagralem i wsiaknalem jak w gabke ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szał był 20 lat temu, teraz to niestety tylko sentyment ;)

Wkurzający jest też brak full screenu, można w opcjach troszkę powiększyć ekran ale i tak nie zapełni całego 32 calowego TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także mam do tej gry sentyment, była to pierwsza gra, w którą jako dzieciak grałem i chętnie teraz bym sobie pograł.

Gdyby ktoś organizował zrzutkę na ten tytuł to byłbym chętny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ten tytuł zdobyłem wczoraj. Akurat grałem w GoW: Ghost Of Sparta, więc poczekałem aż ją ukończę, ukończyłem i dzisiaj odpaliłem Wolfa, nie bawiłem się w żadne łatwe, średnie czy trudne poziomy, od razu wystartowałem z I Am Death Incarnate i.... wciąąąąga jak George Jung koks :D Grywalność jest genialna, a wszyscy malkontenci niech dalej zachwycają się pięknymi graficznymi efektami w grach, o których za 10 lat nikt nie będzie pamiętał. Wolf jest wielki i dzięki Sony, że dali nam możliwość przypomnienia sobie tej kapitalnej gry. Po cichu marzyłbym o kilku innych klasykach jak Doom, The Settlers, czy Blade Runner, kupowałbym wszystko jak leci :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×