Skocz do zawartości
cwir

Na żywo

Rekomendowane odpowiedzi

A można wiedzieć jaką masz miejscówkę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, mój ojciec kupował bilety i są u niego :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kangury dały wczoraj czadu. Jednak ACDC to jak dla mnie najwięski giganci rocka i prędko się to nie zmieni. Im starsi tym lepsi a Angus to przeszedł samego siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wybiera się na Future Sound Of Egypt do Gdańska w ten piątek?

future-sound-of-egypt-400_ilogo_150184_4

 

Ogólnie są na forum jacyś fani Trance'u? :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde Bocelli, ACDC, aż się człowiek maluczki przy Was robi :D Ja najczęściej koncerty zaliczam w pakiecie ze zlotami motocyklowymi i tak ostatnimi latami zaliczałem koncerty takich kapel jak Cochise, Kobranocka, The Bill, T-Love, Proletaryat, Jacek Dewódzki, Sedes, Kat, itp. a w ubiegłym tygodniu Róże Europy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem na koncercie Paradise Lost. Tylko najstarsi górale pamiętają lata świetności tej kapeli, ale w latach 90 był to dosyć popularny zespół. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Co prawda z formą różnie u nich bywa, ale zespół jest wciąż znany i lubiany. A po ostatniej płycie wręcz bardzo lubiany. Też byłem na ich koncercie we Wrocławiu i trochę tego żałuję. Następnym razem jak będę miał bilety na wyprzedany koncert w Alibi, to je sprzedam. Na szczęście doskonały koncert Lucifer zrekompensował wszystkie niedogodności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na Slashu w Łodzi? ;)

Co za czasy. Razem ze Slashem na scenie wystąpiła... Doda.

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namówiłem ostatnio żonę na VideoaGamesLive :-)

Dużo mógłbym napisać...

Nowa filharmonia w Katowicach.

Świetnej sławy orkiestra, chór i dyrygent...

No i muzyka wraz z projekcją z ostatnich 25 lat gamingu.

Na koniec po bisie miałem ciary na plecach i deja vu z DistantWorld w Krakowie...

Tak... Taaaak! "One winged angel" z FFVII na żywo jest świetne prawie jak orgazm.

Każdy gracz-meloman musi tego zaznać w życiu!! :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka...

Kupiłem z miesiąc temu bilety na Soulfly we Wrocławiu w lutym na tej stronie: http://www.pwevents.pl za 69pln. Bilet kolekcjonerski na papierze kredowym - bardzo ładnie wykonany. W Empiku czy innym Saturnie ten sam bilet 79 - jak wygląda to wszyscy, którzy jeżdżą na koncerty, wiedzą. 

Nieźle nas pośrednicy dymają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na spliknocie .... Jednak ta kapela jak ledwo się zaczęła na 2 pierwszych krążkach które nawet lubiłem te niemal 20cia lat temu tak cała ich twórczość od czas Iowa to straszny meh, dno i metr mułu :(

 

Na plus ściana dźwięku: 2x perkusje + bębny masterpiece!!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu byłem na legendzie Black Metalu. Tak było w Katowicach.

P.S nagarnie nie moje. Byłem przy samej barierce, do dziś dzwoni mi w uszach xD Nagłośnienie dało rade, a ten filmik nawet w 1% nie oddaje rzeźni jaka tam panowała.

Jedyny minus to różowe światła. Na BM koncercie?

RZEŹNIA!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domniemam, że nikt z forum nie wybiera się na Guns N' Roses w Gdańsku 20.06.17? :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się wybieram na Aerosmith ale Gunsów bym łyknął. rozumiem że i Slash i Axl w składzie?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja się wybieram na Aerosmith ale Gunsów bym łyknął. rozumiem że i Slash i Axl w składzie?

Tak

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, ja nawet nie wiedziałem, że grają... :siara: Chętnie bym pojechał, ale już chyba nie ma biletów na płytę.

Na Aerosmith tez się wybieram.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już mam bilety i na Aero i na GNR :). to będzie dobry czerwiec.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jeszcze nie kupilem boletow na letnie festiwale, chyba skonczy sie na copenhell - System of a Down (na innym fescie w 2011 roku dali czadu) licze na dobry koncert. 

 

a wczesniej 7 luty - metallica - coz znam jakze kiedys popularne zdanie ze ten zespol skonczyl sie na kill'em all - ale ze nie widzialem ich na zywo, to czas nadrobic. 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 12.12.2016 o 12:56, cwir napisał:

ja już mam bilety i na Aero i na GNR :). to będzie dobry czerwiec.

Jakie miejsce? U mnie GC :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto: Metallica

Gdzie: Royal Arena, Kopenhaga

Kiedy: 2017-02-07

Miejsce: sektor 306, rzad 4, miejsce 122

Playlista: http://www.setlist.fm/setlist/metallica/2017/royal-arena-copenhagen-denmark-3f81593.html

 

Powiem tak po tym jak James rozchorowal sie w piatek i odwolali niedzielny koncert bylem niespokojny, a ze wczesniej nie mialem okazji widziec  zespolu MetallicA na zywo to nie ukrywam ze oczekiwalem dobrego koncertu. 

 

Arena miesci jesli sie nie myle okolo 16 tys ludzi, scena ustawiona centralnie. A wiec w mojej opinii duzo lepiej bylo miec miejsca siedzace (swoje oceniam jako bardzo dobre) nizli stac na plycie, bowiem sama scena robila za wyswietlacz co dawalo naprawde fajny efekt.

Co do samego koncertu z playlisty jestem zadowolony, chlopaki naprawde sie starali i byla moc energii - calosc oceniam bardzo dobrze. 

 

Niestety jak to mawiaja nie ma rozy bez kolcow, i te naliczylem ze trzy:

- ustawienie dzwieku zbytnie podbicie perkusji szczegolnie centrali i floor toma - ktore niestety potrafilo przygluszyc gitary

- koncert byl opozniony i to jak na Danie calkiem sporo, co doprowadzilo do tego ze podczas ostaniej piosenki tuz przy pierwszym refrenie zapalono w hali glowne swiatla co mocno zjepsulo efekt - no coz plus ze zespol gral dalej nic nie robiac sobie z zaistnialej sytuacji. 

- ludzie w rzedzie za mna polowe browaru pili a druga wylewali, czy to na podloge czy na moje plecy - efekt przemoczona koszulka, oraz zalany dosc ostro plecak w ktorym mialem kurke. 

 

 

Kolejne plany koncertowe:

- byc moze Avenged Sevenfold z Disturbed i jeszcze jakas kapela w tej samej sali, niestety ostaly sie srednie miejsca - plyta lub sektor 1, co prawda w tym wypadku plyta nie powinna byc zlym rozwiazaniem bo scena nie bedzie umieszczona centralnie. 2017-03-04

- CopenHell Festival - co prawda ilosc zespolow ktore chce obejrzec nie powala (tutaj line up: http://www.copenhell.dk/#line-up-section) ale SOAD, Rob Zombie i Ministry z mila checia obejrze po raz drugi. 2017-06-(22-24)

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Mecie 11 razy i każdy koncert był naprawdę świetny. Opinia, że odcinają kupony, że tworzą popelinę i chłam to typowy 'hejt na wszystko'. Jak ktoś spodziewa się po ich płytach drugiej MoP lub RtL to nie mam wiecej pytań.

Z koncertów 3.03 Australian Pink Floyd we Wrocławiu. Kto nie był a lubi muzykę kamandy Pinka Flojda - polecam. Świetne show i wykonanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minut temu, alien666 napisał:

Byłem na Mecie 11 razy i każdy koncert był naprawdę świetny. Opinia, że odcinają kupony, że tworzą popelinę i chłam to typowy 'hejt na wszystko'. Jak ktoś spodziewa się po ich płytach drugiej MoP lub RtL to nie mam wiecej pytań.

Z koncertów 3.03 Australian Pink Floyd we Wrocławiu. Kto nie był a lubi muzykę kamandy Pinka Flojda - polecam. Świetne show i wykonanie. 

 

Ale jest roznica miedzy koncertem a plyta. 

Koncert to zazwyczaj zbior wybranych utworow + show, plus atmosfera - i to oceniam bardzo dobrze.

Ale sama plytka Hardwired weszla mi tak sobie. Choc tytulowy utwor bardzo fajny krotki szybki i na temat :1_grinning:

 

Co do koncertow i set listy pamietam koncert Porcupine Tree (Lund Szwecja - chyba 2009 lub 2010) gdzie chlopaki zagrali cala swoja ostania plyte od poczatku do konca a potem dopiero zrobili mix innych utworow. 

Oryginalne - ale nie zachwycilo mnie takie podejscie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 13.02.2017 o 10:50, MagEllan napisał:

 

Ale jest roznica miedzy koncertem a plyta. 

Koncert to zazwyczaj zbior wybranych utworow + show, plus atmosfera - i to oceniam bardzo dobrze.

Ale sama plytka Hardwired weszla mi tak sobie. Choc tytulowy utwor bardzo fajny krotki szybki i na temat :1_grinning:

 

Co do koncertow i set listy pamietam koncert Porcupine Tree (Lund Szwecja - chyba 2009 lub 2010) gdzie chlopaki zagrali cala swoja ostania plyte od poczatku do konca a potem dopiero zrobili mix innych utworow. 

Oryginalne - ale nie zachwycilo mnie takie podejscie. 

 

Dream Theater ma fazę na odgrywanie podczas koncertów całych płyt innych zespołów. Z tych co słyszałem to Master of Puppets, The Dark Side of the Moon, The Number of the Beast. Wychodzi to średnio - technicznie bez zarzutu, ale ich brzmienie zupełnie do tych płyt nie pasuje. Wydaje mi się, że tych płyt inaczej zagrać się po prostu nie da.

Metallica też grała swego czasu w Polsce w całości czarną płytę - tyle że od końca do Enter Sandman. Też wyszło to średnio. Może dlatego, że płyta jako całość mi się nie podoba? W zasadzie jak doszli do Sad But True to dopiero był ogień. :)

Dla mnie nowa Metallica daje radę a większość kawałków zostaje w głowie na dłużej. A ten tytułowy utwór świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×