Skocz do zawartości
cwir

Na żywo

Rekomendowane odpowiedzi

Nightwish, accept, Vader i obituary na mysticu. Mimo że Nightwish bez Tarji to już nie jest to samo, to zawsze chciałem na żywo posłuchać, jak Marko drze ryja w 'wish i had an angel' :p także pozamiatane

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, xavris napisał:

Nightwish, accept, Vader i obituary na mysticu. Mimo że Nightwish bez Tarji to już nie jest to samo, to zawsze chciałem na żywo posłuchać, jak Marko drze ryja w 'wish i had an angel' :p także pozamiatane

Zdecydowanie lepszy skład:

Testament, Exodus, Death Angel

Śr, 19.02.20, Wrocław

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie to mnie tylko Judas i Mercyful Fate przekonują. Ale pewnie i tak się wybiorę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bo ja wiem czy lepszy? Judas priest, Nightwish, Vader, accept... Jeszcze niejedna kapela dojdzie, pewnie że dwie petardy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.10.2019 o 17:23, xavris napisał:

A bo ja wiem czy lepszy? Judas priest, Nightwish, Vader, accept... Jeszcze niejedna kapela dojdzie, pewnie że dwie petardy...

Lepszy... do Hali Orbita mam jakieś 5 min drogi. :27_sunglasses:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w takim przypadku to sprawa jest bardziej zrozumiała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do posta z sąsiedniego wątku bardzo mocno kombinuje, żeby 25 listopada być w Krakowie w delegacji i iść na koncert powerwolf i gloryhammer, bo to może być gurwa ogień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszły rok całkiem tłusty. W lipcu maideni z within temptation, nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzikie Mongoły z the hu na mysticu. Ale czad :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://youtu.be/mv2HdDPUWcE. Tak dzikie ?

 

ide z żona na pearl Jam w lipcu w krk... osobiście gardzę ale to „kapela życia” mojej żony wiec czego się dla niej nie robi ...

Edytowane przez zdun
Zapomniana myśl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwale się ... to już jebane 20 lat za mną jak słucham hardcore punka a wszystko zaczęło się od kapeli „1125”. Fetę natomiast miałem 14.12 kiedy to w ich mieście Złotów pojechałem na ich jubileusz ... 20 lat ostrego pierdolniecia a kapela dla mnie kultowa jak dla innych majkel dzekson czy inny scooter... kurwa 10 lat temu wudziralem sobie na bicku ich logo : do dziś na ich fejsbuuku podobno (nie posiadam takowego) ta dziara jest w glowej galerii ... wróbel i reszta załogi dzięki za ostatnie 20lat ....

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaskoczony, że oni ciągle grają. Byłem pewien, że cały nurt hc w Polsce wziął i umarł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, xavris napisał:

Jestem zaskoczony, że oni ciągle grają. Byłem pewien, że cały nurt hc w Polsce wziął i umarł.


jak mówiłem ja z punka na hardcore punka przeszedłem jakoś w 1998 roku, te dziadki jak apatia, schizma, 1125, calm the fire nadal grają i maja się dobrze (zaczynałem razem z nimi ) chociaż większość albo siwa albo łysa :notbad: wiadomo boom w kraju na przełomie wieku najebala mlodoscianych kapel w tym moja :yao: (ale to temat na inna rozmowę :p ) na potęgę , potem gatunek ucichł ale gigi istenija i społeczność jak zawsze te same ryje od 20 lat ... dzieciaki dorosły i odeszły banda degeneratów w tym ja zostałem :misio: na przełomie 2000/2010 na koncertach typu 1125 i schizma widziałem z 300-500 mord... 14.12 w zlotowie na jubileuszu było 200 osób mniej więcej w tym 10 to moja gdyńska bezzmienna ekipa od 20 lat . Jeśli gdzieś hardcore jest prawdziwym D.I.Y i nisza ale z klimatem to właśnie w naszym słowiańskim kraju co sobie bardzo chwale bo ma to klimat... 

 

https://youtu.be/aogLbO6qzE8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zdun napisał:

łysa

Matoł chyba zawsze był łysy :p

no ja się na studiach nachodzilem na koncerty trochę. Pilo się różne rzeczy z niektórymi nawet, bo miałem ziomka dobrego mocno w tym środowisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×