Skocz do zawartości
Gość uszy

czy oplaca sie kupic PS3 bez dobrego tv?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Ja uważam, że PS3 bez TV FullHD nie ma sensu kupować. Tylko się człowiek zrazi :)

bez przesady :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grg666
bez przesady :>

Podtrzymuje opinie ze bez dobrego tv fullhd nie ma co kupowac konsoli, ba, zaryzykowalbym stwierdzenie ze nie ma sie nawet co zastanawiac!!! Pod koniec roku zakup bedzie najbardziej oplacalny. Beda dobre ceny, dobre gry i dobre telewizory. W chwili obecnej nie ma ani gier dla ktorych faktycznie warto wydac te 3 klocki , a poza tym nie ma tez  telewizorow ktore "wydolą" z mozwliwosciami pleja.  Ja ciagle czekam na nowe premiery tv bo jak na razie zaden nie ma wystarczajacych mozwliwosci zeby zakup byl faktycznie oplacalny. Ci co pisza zeby kupowac to chyba jacys desperaci albo mlodziez nie wychodzaca z domu bo gra na konsoli. Racjonalnie,dla czlwoieka posiadajacego "zycie" zakup nie ma sensu.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grg666 a rozważasz też opcję, że po prostu niektórych stać na takie nowostki i jest ot dla nich jak zakup np butów :D albo posiadanie sprzętu high-end w momencie pojawienia się na rynku sprawia im kupę radochy ? Nie koniecznie muszą to być "desperaci albo mlodziez nie wychodzaca z domu bo gra na konsoli" :D.

... poza tym nie ma tez  telewizorow ktore "wydolą" z mozwliwosciami pleja - możesz jaśniej ? Bo znawcą sprzętu ani maniakiem nie jestem więc może czegoś ciekawego się dowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ostatnio przeszedłem z SD na full hd (bravia40w2000) i powiem że na SD zajebisty antyaliasing był i sie dziwiłem że ludzie maja nie wygładzone krawędzie np w motorstomie :) Największa różnica jest ak gra obsługuje 1080 p  (gaiden, VT3 , GT HD) To grafika poraża w takiej rozdział ce. można 20cm oczami siedzieć i nie mieć rozjazdu oczu ani uszkodzenia spowodowanego zbytnim blurem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja póki co mam sd 22 cale, ale namowie mame na cos lepszego bo troszke zle sie na tym gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoszka

Ja dopiero na gwiazdeczkę albo po niej , ponoć stanieją bardziej  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja póki co mam sd 22 cale, ale namowie mame na cos lepszego bo troszke zle sie na tym gra

mamaaaa !! 40cali minimum i Żeby było z full hd :)

kurde wpadne do domku to może fotke pykne swojego zestawu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88

kto jak lubi jak ja bym mial czekac na full hd i na super zestaw glosnikow to nie wiem czy bym sie doczekal... ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma się telewizor z HDMI to opłaca się, jak się jedzie przez chinche to nie ma po co - tylko gry będą mniejsze bo pasy na górze i na dole, a kabel niszczy połowę jakości. Więc bez telewizora HDready nie ma co kupować next-gena imo bo taniej wyniesie PS2 i ma więcej gier...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie tak jak pisała część poprzedników. Przez kabel Euro baaaardzo ciężko się przegląda strony www które są duże wobec czego trzeba przewijać zarówno pionowo jak i poziomo. Poza tym granie np. w Resistanca na małym telewizorku to profanacja - szczególnie w multi bo wszystko jest bardzo malutkie. Wszystkie gry są raczej dostosowane do gry na dużym ekranie (ew. na jakimś super drogim monitorze) Na moje oko "wystarczy" telewizor 32 cale byle ze złączem HDMI. To jest najważniejsze. Jednak wada tego jest pobór prądu. W instrukcji od ps3 jest napisane ze pobiera 360 W. Doliczmy do tego jak np. w moim przypadku plazme samsunga 42 calową która ciągnie 300 W. Daje nam to wspaniałą liczbę 660 W (szkoda ze nie 666...). No ale póki co ps3 mam od niedawna, gram na razie dużo, zobaczymy jak pojdzie z pradem, najwyzej nie bedzie sie prało albo odlaczy lodowke :)

Podsumowująć: Prawda jest brutalna. Skoro kogoś stać na konsolę za 2500 to lcd 32 cale za 2500 - 3000 nie powinien byc problemem, chociaz szczerze mowiac lepiej kupic telewizor, spłacić go i kupić ps3 za rok kiedy bedzie tańsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kojak_ct

Albo teraz kupić PS3 a za rok 32cale bo za rok to będą dzisiejsze topowe modele z 60% upustem.

Przykład. W marcu mój kolega kupił na hurtowni Bravię 32V2500 (nowość) i zapłacił 5200zł. Dzisiaj w sklepie ten sam TV kosztuje 3200zł. :) A za rok to w ogóle go nie będzie w sprzedaży ale będą nowsze lepsze modele. ;) A ps3 ile potaniało? ;) Druga sprawa to zakup LCD bez konsoli. Jakie korzyści przyniesie LCD? Obraz z anteny/satelity będzie gorszy na LCD niż starym CRT. ;) A odwrotnie kupując przynajmniej będzie miał na czym grać a i telewizja będzie normalnie wyglądać. Jak już uzbiera na LCD to wtedy dokupuje. ;) Jak dla mnie kolejność jasna. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie. Posiadam plazme Panasonica 42 cale lecz niestety w SD (tak, dawno ją kupiłem). Zbliżają się moje urodziny i planuje sobie kupic PS3 starter pack (moje odwieczne marzenie). Czy mógł mi by powiedzieć czy granie na takim telewizorze będzie znośne? Czy tylko gry z ps2 beda jako tako wyglądać, a powiedzmy motorstorm czy RFOM będzie kaleczył oczy? (będę grał w odległości jakiś 5-7 metrów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kojak_ct

Spokojnie pograsz. Jak masz komponent w TV to od razu kup kabelek. Na pewno obraz będzie lepszy niż na CRT i scart. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co mi TV HD bez konsoli- żeby oglądać klan?Nie ma to tamto,konsola na początek żeby było na czym grać.A na TV Full HD ciułać kasę. Choć, nie powiem, najlepiej zakupić razem, są przecież raty. A na SD też da się grać, nie zrażajcie ludzi.Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanow sie nad tym full hd. chyba ze masz duzo kasy

bo lepiej zainwestowac w lepsze parametry jak 100hz

czy czas reakcji. sam kupilem sharpa 37xd1e i brak tego

100hz to widac. fakt ze siedze w odleglosci 2,5 metra

co jest troche za blisko.

ale jedno jest pewne. kupienie tv hd bez konsoli, tunera

czy bluray albo hd dvd to kupowanie drogiego mebla,

ktory sobie gorzej radzi w sd niz crt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoszka

Ehh ja tam mam SD 21' i nie narzekam co do Full HD to nie ma narazie sensu no chyba że ktoś chce oglądać filmy czekam do stycznia lub lutego i zakupie wtedy jakiegoś kozaczka kręcą mnie LG  ::) cena do 2500zł za to co teraz trzeba dać 4000zł  :P

Erni1.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jedno jest pewne. kupienie tv hd bez konsoli, tunera

czy bluray albo hd dvd to kupowanie drogiego mebla,

ktory sobie gorzej radzi w sd niz crt.

Zgadza się, nic dodać,nic ująć.Brać konsolę i się nie zastanawiać HS, Warhawk, Kilzone 2 itd. czekają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kokosz byś widział twojego/mojego Gaidena jak chodzi w 1080P to byś zmienił zdanie  :-D~ mam 40" i nawet siedząc 30cm oczami obraz nadal jest super i nie rzucają się w oczy piksele, nic.

Też mam jeszcze 21" SD ;) ale powoli o nim zapominam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×