Skocz do zawartości
wilku

Inne PADy

Rekomendowane odpowiedzi

nie no, nie bede kupowal tylko po to zeby powiedziec czy dziala :D wole miec sprawdzone, jutro od kolegi bede mial podobnego wiec powienienem napisa, dzieki spark13 za podzielenie sie informacja, pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam pada Apollo GP-3090 (PC/PS2) i chciałbym się dowiedzieć, czy byłaby możliwość przerobienia go na pada pod PS3 ? I jakie byłyby ewentualne koszty owego przerobienia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam. Zamierzam kupić drugi pad do swojej konsoli. Jaka jest różnica ( oprócz ceny ) między tymi dwoma:

http://allegro.pl/pa...3012151780.html

http://allegro.pl/pa...html#tabsAnchor

A może polecicie jakiegoś sprawdzonego sprzedazwcę w tym serwisie od którego kupię 100% oryginał w dobrej cenie? :)

Z góry dzięki za odpowiedz

Edytowane przez Wegierek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten za 99 zł to na 99% to podrobka :D

najlepiej to jakbys poszedl do jakiegos duzego sklepu typu mediamarkt empik itp i tam kupic a jakby co to ewentualnie zwrocic :P a jesli koniecznie przez internet to polecam sklep.muve.pl tam na pewno ci nie wcisna podrobki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy pad DualShock 2 działa w fifie 12?

Edytowane przez gracz97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kupilem media tech mt 1504 i mam problem L1 jest w miejscu L2 i to samo z R1 na miejscu R2 grajac np w Battlefielda , biegac siw wigole nie da poza tym wszystko dziala da sie to ustawic tak zeby bylo jak w oryginalnym padzie? prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy wie ktoś może czy pad od PS2 za pomocą przejściówki poniżej będzie działał na PS3 grając np w FIFE ?

34nr6gj.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, nie wiem czy dobry temat, te nakładki na dualshock 3 do triggerów dobrze się sprawują ? widziałem kiedyś na muve, a dziś przyjedzie kurier z ps3. Pamiętam że mi się zsuwały palce z tych triggerów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie pad-ów od PS2, to swego czasu używałem tej oto przejściówki, która działała bez problemu i mogę ją polecić. Oczywiście trzeba pamiętać, że pad od PS2 nie z każdą grą zadziała, odnosi się to do tytułów, gdzie wykorzystywany jest żyroskop itp pierdoły, jak w np LBP.

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś nieorginalne pady do PS3 godne polecenia czy lepiej w DS3 zainwestowac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są pady "nieoryginalne" na allegro. Chodzą po 100-140zł, piszą, że są oryginalne, a wiadomo jak jest, za 100zł oryginalnego nie kupisz i masz różne kolory jeszcze, niedostępne w oryginale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez rok coś się zmieniło, w temacie zamienników, czy szukać jednak jakiegoś używanego sixaxisa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez rok coś się zmieniło, w temacie zamienników, czy szukać jednak jakiegoś używanego sixaxisa?

szukaj orginału, szkoda pieniedzy na podróbki, firmowe zamieniki to czesto chiński badziew jakościowo nieodbiegajacy od podróbek. Chociaż ktoś kiedyś na wykopie był zachwycony ergonowmią pada od A4tech, po za tą opnią to pozytwynych zdań nie słyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez rok coś się zmieniło, w temacie zamienników, czy szukać jednak jakiegoś używanego sixaxisa?

tylko oryginaly ,sam mam od 3 lat uzywki 2 pady i dzialaja nadal i kupilem po 70zl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam pada do PS3, zamiennika dla oryginalnego, którego bateria już nie trzyma.

Wymagania:

-na kablu,

- przyciskiem PS,

- stopniowane analogowe R2 i L2

- z funkcją wibracji

Można coś porządnego do 100zł kupić?

z komórki pod schodami

Edytowane przez wdehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wałkowane 100 razy. Jesli grasz w shootery online to zapomnij.Tylko oryginał. Jeśli nie kup podróbkę - obstoisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×