Skocz do zawartości
wilku

Inne PADy

Rekomendowane odpowiedzi

Czy próbował ktoś podłączyć jakikolwiek pad od PC do PS3 ? (granica cenowa to 40-50 zl)
Jeśli tak to jaki model i czy zadziałał.
Planuje w przyszłości budowę Arcade Sticka, stąd moje pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbowałem Chillstreama do PC podłączyć i nie zadziałało - nieznane urządzenie USB. Trzeba raczej się koncentrować na dedykowanych padach do PS3, które można znaleźć już od 25zł na allegro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem bardzo ciekaw poczynan w budowie arcade sticka ;] jak co to dawaj info

w moim przypadku kupilbym cos z play-asia pewnie hori pro 3 ale no coz jak jeszcze cene jeszcze bym jakos przełknoł 110$ to + 50$ za przesylke mnie lekko dobija a ze dolar ostatni 3z wiec boli boli a w polsce lipa :< tylko na allegro 2 sticki bo cenach +50% :((((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to jakis cud moze nie ale dlamnie dziala pad od pc. Wpialem go i dzialal. Sprawdzalem go na grze PES2008 i wszystko ladnie chodzilo. Mam pada Logitecha Rumblepad'a 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli się nie mylę, to pady "Logitech" działają do ps3.

ale chyba tylko te dedykowane PS2/PS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi się też wydaje że wszystkie :/

to jakim cudem Logitech Chillstream PC nie działa mi z PS3 ? Przecież to nowy pad...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie powinien działać każdy pad w standardzie HID, tak jak myszki działają i klawiatury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jestem bardzo ciekaw poczynan w budowie arcade sticka ;] jak co to dawaj info

w moim przypadku kupilbym cos z play-asia pewnie hori pro 3 ale no coz jak jeszcze cene jeszcze bym jakos przełknoł 110$ to + 50$ za przesylke mnie lekko dobija a ze dolar ostatni 3z wiec boli boli a w polsce lipa :< tylko na allegro 2 sticki bo cenach +50% :((((((

no właśnie dlatego że ten dolar po 3zł to wpadłem na pomysł ze zrobieniem go samemu, zdolności i narzędzia posiadam wiec jedyny problem to zakup części - joy i przyciski - ale już pare sklepów mam na uwadze. (gdyby nie to, to HRAP3 już by u mnie leżał)

http://www.logitech.pl/produkty/gaming/gry...-gamepad-2.html

ten pad jako dawca bebechów, 40 zł kosztuje, dziś sprawdzony - działa z PS3 bez problemu, no może poza jednym dużym ale ... gry z PS2 go nie widzą i w Capcom Classic nie pogram :(

Zostaje teraz sprowadzenie reszty części i zaczynam montaż.

Edytowane przez wilku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z PS3 działa większość padów, ale z własnego doświadczenia wiem, że muszą mieć odpowiedni układ gałek, czyli taki jak w Dualshocku, a nie jak w padach Xboxowych. Mam Logitech Chillstream i niestety nie działał, a na starusieńkim Saiteku można pograć (tylko trzeba chcieć, bo pad jak na dzisiejsze czasy niewygodny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie przypomniec to co juz kiedys pisalem. Nie wszystkie pady dzialaja ze wszystkimi grami. Najlepszym testem jest Pixeljunk Racer i proba wystartowania gry (ten tachometr gdzie trzeba wskazowke ustawic na red linie). Moja przejsciowka do pada od ps2 niestety nie zdala egzaminu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś taki zdolny :) to może spróbujesz złożyć pada do PS3 takiego jak z XBOXa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi działały jak na razie wszystkie pady z pc'ta :) . Kolega przyniósł ostatnio taki do ps2/pc , tam z tyłu przełącza się pc / ps2 , to jak dał pc to działał , ja mam jakiś Media-tech MT160 ( ok 40-50zł , to MT... to nie wiem czy to model czy co ;p ale tak ma z tyłu napisane ) , tylko pamiętaj , włącz analog :P , ja zapomniałem i przez pół dnia kombinowałem , czemu wcześniej mi pad działał a później nie ;D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak jesteś taki zdolny :) to może spróbujesz złożyć pada do PS3 takiego jak z XBOXa ?

Prześlij mi oba to nie ma sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Ameryki nie otkryłem ale chciałem podzielić sie wiadomościa ze ww pad do peceta działa świetnie z ps3, od niedawna mam ps3 i mój dzieciak chciał pograć ze mną w star dusta ale mamy na razie jednego pada, wiec podpiołem pada z pc i ku mojemu zaskoczeniu działa swietnie choć w instrukcji ani słowem nie ma o kompatybilnosci z PS3 oczywiście przycisku ps na nim nie uswiadczycie ale reszta jest jak w sixaxisie za wyjatkiem L2 i R2 (nie sa analogowe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to masz rację :) Ameryka to to nie jest ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da rade bez problemu na nim grac? , a co jak bedzie trzeba wcisnac "PS BUTTON" :>? i czy jest wygodny i jaka jest cena ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
da rade bez problemu na nim grac?
odpowiedź
ww pad do peceta działa świetnie z ps3
jaka jest cena ?
klik
a co jak bedzie trzeba wcisnac "PS BUTTON"
Nic, wtedy pad będzie prawdopodobnie nie do użytku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi działał każdy pad od pc'ta, tylko jest problem , że jak potrzeba czujników ruchu , to nie wiem co zrobić , np : LBP jak ściągnąć jetpack'a ? - jak podłączacie pada , to analoga nie zapomnijcie włączyć ;D

Edytowane przez zszuetam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×