Skocz do zawartości
patyk

Najlepszy trailer ever!

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje żeby każdy przedstawił swoją propozycję - najlepiej w formie linku do filmiku w dobrej jakości jeśli jest taka możliwość. Przedstawiamy trailery tylko i wyłącznie gier! Temat odnośnie filmików o duperelach jest w dziale offtop, więc zaznaczam jeszcze raz: tylko trailery (żadne gejmpleje, zmontowane filmiki itd) szpili :)

Pozwolicie, że zacznę :)

Dante's Inferno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Final Fantasy Versus XIII

http://www.youtube.com/watch?v=vxi6vmy5xQo (jakby usuneli szukajcie trailera ktory trwa 5:02 i nie ma podkladu z Requiem)

Square Enix potrafi zaskakiwac wiec nie boje sie o fabule. Wyglada przecudownie (SE wypowiadalo sie ze to bedzie skok w jakosci porownywalny z taki jak mial miejsce przy FF VI -> FF VII). Jak tylko widze jacy ludzie pracuja nad tym... Specjalnie tylko dla tego zakupilbym PS3 (gdyby nie bylo gier ktore by mnie ciagnely). Dopiero skonczyli przenoscic ciuchy z RL do gry szyte specjalnie na zamowienie.... Wiec jeszcze rok czekania minimum na to cudo. heh

Edytowane przez erokesha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starcraft II oraz Diablo III- czy trzeba mówić coś więcej?

@TheMichal - w pełni się z tobą zgadzam. Trailery do gier Star Wars zawsze był genialne.

Edytowane przez JibrilPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
The Witcher.

W sumie to intro, ale zajebiste :D

A tu TRAILER

Chyba wrócę do tej gry :rolleyes:

taaaa THE WITCHER to dla mnie najlepsza gierka w jaką grałem, właśnie szukam jakiejś identycznej gierki na ps3, żeby zastąpiła mi wiedźmin ;d :biggrin: :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WoW :] po pierwszym obejrzeniu szukalem szczeki ;d Edytowane przez Frosty-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak wszystkie filmiki blizzarda kopia dupe :P ale to fakt powszechnie znany :) oczywiscie pecetowca ;P proponuje obejzec intro do wrath of the lich king :) albo ktorykolwiek filmik z w3. w tamtym czasie to byly przerywniki najwyzszej mozliwej jakosci. kinowej. do dzis sa swietne i tak samo tez wygladaja. a np takie diablo 2? gra ma 9 lat i przerywniki wciaz trzymaja poziom. kto jak kto ale blizz to potrafi. no i w d2 jes najfajniej zobrazowany aniol jakiego widzialem :) te skrzydla. polecam obejzec epilog z D2:LoD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio w pamięci utknął zimowy trailer mafii 2, świetny był :D

Btw. Nazywał się chyba confession trailer ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już tyle mowy o Warcraft to zapodam filmik który do dzisiaj pamiętam.

Warcraft III

btw. Piszcie posty tylko z linkami do trailerów a komentarze zostawcie dla siebie bo burdel się zrobi a temat ma być miły dla oka ;)

Edytowane przez patyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsze trailery wytwarza Blizzard :)

Infro-ttrailer z

(WoTKL nie znam, bo odszedłŞem do WoWa na 2 dni przed premierą dodatku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle tu postów i jeszcze nikt nie wkleił trailera z Dead Island? Jeśli ktoś go widzi pierwszy raz to pliss o dwa słowa o wrażeniach, ja czułem się jak skopany po jajach gdy pierwszy raz go miałem okazję obejrzeć :)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie ten podoba

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer z Dead Island świetny. Jak zobaczyłem go pierwszy raz to myślałem, że gra będzie w stylu Heavy Rain :P

A teraz coś z przeszłości, czyli trailer który pamiętam po dzień dzisiejszy (był chyba dostępny na płytce demo, w którymś numerze UK Playstation Magazine).

MGS

I ten motyw muzyczny zwieńczony masową detonacją C4 :)

Do tego doszło wielokrotne przechodzenie grywalnego demka z tej samej gazety i wiedziałem że muszę to mieć.

A później ta radocha z ogrywania pełnej wersji i dodatkowo te wszystkie smaczki (motyw z czytaniem karty pamięci, podmiana kontrolera do drugiego portu, częstotliwość z tyłu pudełka).

Pomyśleć że to było prawie 15 lat temu...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leciwy już ale świetny trailer ze Starcrafta:

 

Fajny kontrast między sceną w okopach i przejściem do battlecruisera. Scenka wzorowana na Czasie Apokalipsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam dwa trailery z mojej listy ulubionych: (Witchera bym wrzucił, ale jest stronę wcześniej :))

 

Darksiders 2:

 

Mass Effect 3:

 

Napisze mi ktoś jeszcze jak wstawiać filmiki z youtube, tak żeby od razu na forum dało je się odtworzyć?

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie wszystkie dotyczące serii Assassin's Creed, cinematic oraz normalne (tutaj zamieszczę tylko po dwa z każdej grupy). Szczególnie ten drugi w "normalnych" nadal wywołuje ciarki, a to już prawie cztery lata. Czemu ten czas tak leci... 

 

Cinematic:

 

 

 

Normalne:



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×