Skocz do zawartości
PawelCK

40gb, 60 czy 80 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów

Zamierzam kupić PS3 ale nie wiem na którą wersję się zdecydować, oraz jaka jest różnica oprócz wielkości dysku ?

Proszę o pomoc ludzi którzy mają o tym pojęcie większe niż ja.

Pozdrawiam

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to na 60gb możesz odpalać gry z PS3, PS2 i PS1

Na 40 i 80 możesz tylko PS1 i PS3 oczywiście :P

Ponadto 60 ma 4 wejścia USB zamiast 2óch i czytnik kart pamięci, oprócz tego żre więcej prądu niż pozostałe wersje...

Aha, w ogóle to raczej nie dostaniesz już nowej 60 - wycofana z produkcji ;)

Btw. ile razy jeszcze ktoś będzie zadawał to pytanie? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego. Czyli zostaje 40 i 80. Jakie są różnice w awaryjności ? Nie denerwujcie się że setny raz o to ktoś pyta poprostu chce dobrze wybrać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60 gb wersja odtwarza płyty sacd (super audio cd), jest cięższa i nie ma fantestu odpalanego z menu konsoli. Temat rano będzie zamknięty, a załozyciel tematu już pewnie nigdy się tu już nie wypowie...

Propozycja dla adminów: Może wrzucilibyście mały skrypt do rejestracji, który przysyła mail aktywacyjny dopiero po określonym czasie? Np: po upłynięciu 30 minut. Wielu osobom odechce się takiego wpadania na jedno pytanie i zapyta gdzieś indziej..

EDIT: A jednak odpisałeś...

Najłatwiej jest teraz dostać 80 gb. Nie wiem czy 40 gigowe sie teraz produkuje, ale kiedys byly z nimi problemy (lasery padały). Co do wersji 160 gb, to jedyna różnica jest w cenie. Jeżeli masz dużo muzyki / filmów, to może lepiej oddzielnie kupić jakiś dysk większy?

Edytowane przez Nxtfun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki .Wcale nie mam zamiaru wpadać tu na jedno pytanie. Jak juz zakupie konsole mam nadzieję że już niebawem to napewno częściej będę się wypowiadał na forum

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×