Skocz do zawartości
Hipeq69

PS3 pod PC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ;)

Mam pytanie czy da się podłączyć PS3 do PC kablem USB żeby PC go wykrył??

Dziękuję i Pozdrawiam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie. A niby co mialby wykryc? Mydelniczke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez USB nie ale kablem sieciowym się da w celu udostępnienia internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale chodzi mi o to że chce wgrać pliki na PS3 bezpośrednia przez komputer na PS3;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się. Możesz wykorzystać np. pendriva.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przez pendrive wgrać film i nic nie wykrył....ktoś może to wytłumaczyć <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałem przez pendrive wgrać film i nic nie wykrył....ktoś może to wytłumaczyć <_<

Mam nadzieje , że postąpiłeś zgodnie z zasadą folderową- PS3 ---> VIDEO ----> Twój Film :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałem przez pendrive wgrać film i nic nie wykrył....ktoś może to wytłumaczyć <_<

video , pendrive , trojkat , display all i szukasz filmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałem przez pendrive wgrać film i nic nie wykrył....ktoś może to wytłumaczyć <_<

Domyslam sie ze nie masz sformatowanego Pendrive'a w FAT32. PS3 nie wykrywa NTFS....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym uruchomić grę z PS3 na laptopie, łącząc przez kabel HDMI. Połączyłem wszystko, ale nic się nie dzieje, komputer nawet nie wynalazł urządzenia. Ktoś na innym forum podpowiadał mi, że potrzebny jest emulator, ale jaki nie wiem.Proszę o info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Chciałbym uruchomić grę z PS3 na laptopie, łącząc przez kabel HDMI. Połączyłem wszystko, ale nic się nie dzieje, komputer nawet nie wynalazł urządzenia. Ktoś na innym forum podpowiadał mi, że potrzebny jest emulator, ale jaki nie wiem.Proszę o info."

Po pierwsze w laptopie masz WYJŚCIE a nie WEJŚCIE. To oznacza że z tego portu można tylko wysyłać obraz a nie go przyjmować.

po drugie emulatory są to programy na np: komputer, które umożliwiają odpalanie gier z konsol. To tak jakbyś zainstalował sobie konsolę.

Po trzecie jakbyś już chciał używać emulatora PS3, to musiałbyś posiadać napęd BLU-RAY na kompie, lub bardzo dużo czasu żeby taką gre ściągnąć z neta.

Po czwarte nie ma jeszcze emulatora ps3, ponieważ ps3 nie zostało jeszcze schakowane, a komputer na którym ten emulator miałby działać musiałby chyba mieć 5 Ghz w procesorze.

Po piąte już to było omawiane na forum. Jedyny sposób na to byś miał obraz w laptopie, to zakup zewnętrznej karty TV, ale nie licz na sygnał HD albo na brak opóźnień w przesyłaniu obrazu.

Edytowane przez Nxtfun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnić pliki .. nawet odczytywać bezpośrednio filmy czy muzykę możemy z komputera stacjonarnego czy z laptopa za pomocą MEDIA SERVER . Testowałem , mam i działa , korzystam prawie codziennie z niego chyba jest najlepszym program do PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za informację, no to chyba mam jasność w sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×