Skocz do zawartości
ONE

ModNation Racers

Rekomendowane odpowiedzi

A jeżeli usune konto to mi się nie zresetuje w pobranych ?

wiesz każdy może pobrać chociarz twoje jedno dzieło więc też nie jest zły pomysł ten mój jak poprosisz dobrego znajomego lub kilku to masz szanse ale ok twoja strategia naprawdę jest dobra ale boje się że jak pobiorena innym koncie i go usuną to mi się usuną w pobranym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli usune konto to mi się nie zresetuje w pobranych ?

wiesz każdy może pobrać chociarz twoje jedno dzieło więc też nie jest zły pomysł ten mój jak poprosisz dobrego znajomego lub kilku to masz szanse ale ok twoja strategia naprawdę jest dobra ale boje się że jak pobiorena innym koncie i go usuną to mi się usuną w pobranym

Wchodzisz na inne konto pobierasz wszystko co masz najlepiej max tras, postaci i aut , jak już masz wszystko to kasujesz.

Na twoim właściwym koncie kasujesz wszsystko z sieci i publikujesz od nowa, i znowu wchodzisz na inne konta ściągasz i kasujesz.

Najlepiej proceder powtarzać raz dziennie przez około godzinkę bo inaczej zajoba można dostać.

Tak wiec codziennie usuwasz wszystko , publikujesz ponownie i ściagasz...wszystkie punkty się sumują i nic nie przepadnie, jak ci bardzo zależy to kilka fajnych rzeczy nie musisz usuwać, zawsze ktoś oceni.

Przy odrobinie szczęścia twoje dzieło się spodoba i dostaniesz troche punków od ludzi, ja robiłem fajne formułki i naprawde się podobały, a i ludzie lubią dobre trasy ściągać.

Tera i tak jest łatwo jak ja grałem to było potrzeba 10 razy więcej ściągnięć bo się dostawało mniej punktów z update to złagodzili tak jak i poziom trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej być w modspot i pisać "d4d anyone?" i ściągać nawzajem swoje dzieła. Tym sposobem można to zrobić bardzo szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej być w modspot i pisać "d4d anyone?" i ściągać nawzajem swoje dzieła. Tym sposobem można to zrobić bardzo szybko.

Ja swoje, Wy swoje zatem powodzenia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tata twój sposób też jest dobry i twój orchidalny więc teraz trofik powinien wpaść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłby mi ktos powiedziec czy Modnation Racers ma online pass do gry po sieci? Nigdzie nie moge znalesc takiej informacji a wole być pewny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłby mi ktos powiedziec czy Modnation Racers ma online pass do gry po sieci? Nigdzie nie moge znalesc takiej informacji a wole być pewny

Nie ma... to jeszcze gra z czasów jak byli trochę mniejszymi hienami...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w pss ta gra chodzi teraz za grosze. Wie ktoś czy wersja ta ma choćby polskie napisy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest cała po Polsku z dialogami z tego co pamietam ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie się ktoś mogący wspomóc rodaka w ModNationRacer, chodzi mi szczególnie o dzielenie się swoimi dziełami?

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×