Skocz do zawartości
ONE

ModNation Racers

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna jaskółka wiosny nie czyni (i to jeszcze taka jaskółka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy hicior to sie jeszcze okaze, mi osobiscie duuuuzo bardziej przypadlo do gustu demo Sonica niz beta MNR. Poza tym koles co recenzowal powiedzial, ze jest fanatykiem kart-racerow, takze wysoka ocena moze zawyzona. Trzeba poczekac na demo i samemu ograc, a nie zdawac sie na opinie innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zagrałbym w ten tytuł, bo przypomina mi bardzo nieśmiertelne wyściki z crashem - jeśli chodzi o ideę. Ale jak kolega wyżej pisze: pojawi się demo, będzie można powiedzieć cokolwiek więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos porownywal z Sonic & Sega Racing ? LEpsiejsze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba MNR. Brakowało takiej gry, przypomni mi to dziecięce czasy jak grałem z wujkiem i kuzynką w Crash Racing :D Myślę, że to będzie bardzo dobra gra, może nie hit i system seller, ale b.dobra gra dająca mnóstwo zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już gram. Zagrałem jeden wyścig z botami oraz 2 na splicie i gra się naprawdę świetnie :) Moja siostra i ja mamy niesamowity ubaw, power up'y świetnie zrobione, animacja płynna nic nie rwie (jak to miało miejsce w becie). Grafika solidna, trasy fajne. Później napiszę trochę jeszcze o multi oraz innych rzeczach, które zapowiadają się ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz koniecznie, ja zamowielem te gre razem z rdr i prosilem o wysylkę razem, więc poczekam jeszcze 5 dni :)

Bardzo interesuje mnie tworzenie tras i kierowcow, daj znać koniecznie.

A jak wypadają sprawy loadingow?

Pisałeś, że grałęś z botami, jak wygląda sytuacja z multi?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to loadingi są strasznie długie... Nie powinno tak być ;/ w końcu ta gra nie jest graficznym cudem itd... :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to loadingi są strasznie długie... Nie powinno tak być ;/ w końcu ta gra nie jest graficznym cudem itd... :pardon:

aha,

ja jednak poczekam na opinie tych co maja gre juz w czytniku,

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do loadingów, to już zapowiedziano patch, który ma to poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch poprawiający loadingi w ModNation.

Cuck Lascson z SCE powiedział, że deweloper United Front Games:

"obecnie wnika w jak najlepsze możliwości optymalizacji gry poprzez patch, który ukaże się po premierze ModNation".

Demo pojawi się w PS Store już w najbliższą środę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz koniecznie, ja zamowielem te gre razem z rdr i prosilem o wysylkę razem, więc poczekam jeszcze 5 dni smile.gif

Bardzo interesuje mnie tworzenie tras i kierowcow, daj znać koniecznie.

A jak wypadają sprawy loadingow?

Pisałeś, że grałęś z botami, jak wygląda sytuacja z multi?

Pozdro

W multi jeszcze nie da się grać, serwery nie są włączone - ruszą w dzień premiery. Loadingi trochę przydługie, ale ma pojawić się patch więc myślę, że będzie już tylko lepiej :) Tworzenie to naprawdę mocna strona gry. Dużą frajdę sprawiają tworzenia nowych postaci i gokartów. Dziś np. rano obudziłem się i myślę, a stworzę sobie ludka no i zeszła mi godzina na tym, tak mnie wciągło xD Poprzez wygrywanie wyścigów i realizację celów odblokowujemy nowe ubrania, skórki, dodatki do postaci oraz silniki, karoserie, dodatki do gokartów. Tworzenie tras jest bardzo fajne, mamy masę dodatków oraz opcji. Rozległe trasy, mosty, poziom wody, pora dnia, nachylenie trasy daje mnóstwo frajdy. Można również stworzyć tylko trasę, a całe otoczenie stworzy komputer co się przydaje, gdy nie chce nam się bawić - rzadko tak się dzieje, bo naprawdę to bardzo wciąga.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, coraz bardziej mnie to cieszy :)

Do zobaczenia na trasie zatem, tylko uwaga, mego gokarda moze prowadzić moj 5 letni syn :) chociaz LBP rozpykal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam userów do grania w ModNation Racers.

Wysyłajcie zaproszenia. Mój PSNID: Chiro1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem w demo. Przyjemna gierka choc w lobby przycina a i kamera podczas jazdy troche irytuje. Oczy szybko sie mecza niestety (albo to juz nie ten wiek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, podczas gry w lobby trochę ścina, ale to nie jest duże utrudnienie. W końcu co się robi w tym lobby prócz dojechania do jakiejś opcji. Kamera jest bardzo dobra, nie męczy się - przynajmniej mnie nie męczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tego nie poprawili bo to samo było w becie. Oby w pełnej już się tym zajeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Moze mi ktos powiedziec co poprawia patch 1.1?

Bo jesli ładowanie to jest to jedna wielka pomylka...

Kurcze, ponad 4 giga instaluje sie na dysku a ja zdazylbym zrobic kawe i wyjsc z psem zanim rozpoczalbym gre.

Dodatkowo nie lubie jak nie mozna olac jakis prezentacji itd. Przez 10 min chyba musialem ogladac opis modspotsa

pomimo, ze ludzie przeciez grali w demo i bete. Podobnie z tutorialem. Trzeba go ukonczyc, bo przeciez sterowanie takie skomplikowane ;)

Oczywiscie w modspocie jak cielo tak nadal tnie...

Jesli chodzi o online to irytuje wyszukiwanie za kazdym razem przeciwnikow tak jakby nie mozna bylo scigac sie z tymi samymi osobami na nastepnej trasie.

Dodatkowo te pierd***** chmurki - nicki nad przeciwnikami. Po jaka cholere to, nie mam pojecia. Nie dosc, ze nikogo to nie obchodzi, nikt nie zwraca na nicki uwagi, to jeszcze wali to tak po oczach w polaczeniu ze swiatem w grze, ze czasami na ekranie jest taki burdel, ze glowa mala. Moze da sie to jakos wylaczyc?

W fifie czasami przez dlugi nick przeciwnika nie widac pilki, ale tu to jest istna masakra ;)

No i trzeba troche potrenowac, bo poki co nawet na drifcie nie da sie wejsc w kilka zakretow na raz. Zreszta bez driftu skrecac sie w tej grze nie da.

Po pograniu troche nie wiem jaki byl cel wydania bety, bo poprawek po kilku miesiacach jak nie bylo tak nadal nie ma.

Edytowane przez Azifrael
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagnalem wczoraj demo gra fajna moj synek prawie przestal oddychac jak to zobaczyl ( dobrze ze to odruch bez warunkowy inaczej pewnie by padl ) ale ten loading quwa co to ma byc ... nie wiem chcialem to kupic ale to co czytam to mnie przeraza ... oj nie wiem ... poczekam na tego patcha 1.1 i zobacze co potem ... ale raczej to oleje ... acha no i jeszcze pl qwa tyle fajnych tytulow nie ma pl a tu taki shit ( jak na razie ) polonizuja o co chodzi ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagnalem wczoraj demo gra fajna moj synek prawie przestal oddychac jak to zobaczyl ( dobrze ze to odruch bez warunkowy inaczej pewnie by padl ) ale ten loading quwa co to ma byc ... nie wiem chcialem to kupic ale to co czytam to mnie przeraza ... oj nie wiem ... poczekam na tego patcha 1.1 i zobacze co potem ... ale raczej to oleje ... acha no i jeszcze pl qwa tyle fajnych tytulow nie ma pl a tu taki shit ( jak na razie ) polonizuja o co chodzi ???

jesli chodzi o pl.... to gra SONY jest :] a jakbys nie zauwazyl to ostatnio wszystkich ich gry sa tlumaczone....

a dla tych co sie nie zdecydowali: to gra online dodaje duzo plusow do tej gry :) na prawde bez problemu mozna sie wciagnac, zwlaszcza, ze jest wymagajaca :) i do tego co-op na 4.... mmmmm miodzio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×