Skocz do zawartości
ONE

ModNation Racers

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

jesli chodzi o pl.... to gra SONY jest :] a jakbys nie zauwazyl to ostatnio wszystkich ich gry sa tlumaczone....

a dla tych co sie nie zdecydowali: to gra online dodaje duzo plusow do tej gry :) na prawde bez problemu mozna sie wciagnac, zwlaszcza, ze jest wymagajaca :) i do tego co-op na 4.... mmmmm miodzio :)

mozliwe ze jest tak jak mowisz ale wiesz ja nie kupuje wszystkiego od sony wiec nie wiem tego a jakos nie specjalnie sledze takie fakty ... no ale to mile ze tak jest mimo wszystko jestem w kropce jesli chodzi o zakup tejze gry ... fajny split na 4 to mi sie podoba napewno duzo mozliwosci budowy autek tras itd napewno beda dodatki dlc itd ... owszem gra troche przyciaga ale i tez odpycha wydaje sie byc troche niedorobiona ... 

120091220215453.jpg

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gram z synkiem w moda, dzisiaj przyszła :) Musialem niestety RDR odstawić^^

Gra mi się super, nie jest łatwo, i czuję ogromną frajdę z wyścigów...

Kustomizacja jest przeogromna :) skończe karierę i zabiorę się za reszte :)

Moj syn właśnie stworzyl gluta jakiegoś i ma radocha, chociaż jak na 5 latka troche za trudna.. LBP lepiej mu szlo :D

PEACE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gry samej nie mam zamiaru kupić, więc jeśli ktoś chce dostać jeden kod aby odblokować sackboya w MNR, a nie dostał maila od Sony, to walić na PM. 

Edit: nieaktualne 

Edytowane przez qim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez mam kod na postac do mod'a , jesli kogos interesuje to pisac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest mega trudna :) strasznie irytują te przeszkadzajki. Jeszcze ani jednego toru nie rozpykalem na 100 % :)

Ale drifcik to piękna sprawa ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś kod na Sackboy'a do tej gry, a jako, że nie zamierzam jej kupować chcę ten kod komuś oddać. Dlatego pierwsza osoba, która napiszemi PW dostanie kodzik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś kod na Sackboy'a do tej gry, a jako, że nie zamierzam jej kupować chcę ten kod komuś oddać. Dlatego pierwsza osoba, która napiszemi PW dostanie kodzik.

Tak jak kolega wyżej... oddam kod ;P A co do gierki... Ja poczekam z kupnem aż stanieje ;P na razie priorytet u mnie ma blur ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kody są wielokrotnego użytku:

85T6-EMB6-HLL8

7RCP-JLB9-758H

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Online bez lagów? Fajnie się śmiga z ludźmi ze świata? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Online bez lagów? Fajnie się śmiga z ludźmi ze świata? :)

fajnie sie smiga, lagow nie ma. Jedyne co wkurza to to, że przycina w lobby, w ktorym poruszamy sie autkiem.

Uwzazam, ze ta gra nie przebije fenomenu LBP, aczkolwiek edytory są super!!! i mozna dac upust wyobrazni.

Na pewno na imprezach bedzie jak znalazl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaje.. gierka :)

Fakt, że może wydawać się trochę trudna, ale po pewnym czasie wszystko robimy prawie automatycznie.

Samouczki nawet nieźle pomagają... o ile nie obejży ich się więcej, niż 2~3 na raz. Wtedy jest takie rycie bani, że za cholere czlowiek nie wie nawet jak się nazywa :P

Ogólnie jest nieźle :D Czekam z niecierpliwością na załozenie tematu w dziale trofków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demko na poziomie ŚREDNI mi się tylko wydaje czy ta gra jest Naprawdę TRUDNA???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę tą gierkę kupić zarówno dla siebie jak i dla syna więc powiedzcie jak wygląda spolszczenie tej pozycji?są same napisy czy dubing?bo jestem w stanie wywalić więcej mamony na dubing by młody więcej zrozumiał z tych komentatorów itd ale jeśli są same PL napisy to spokojnie styknie mu English version :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę tą gierkę kupić zarówno dla siebie jak i dla syna więc powiedzcie jak wygląda spolszczenie tej pozycji?są same napisy czy dubing?bo jestem w stanie wywalić więcej mamony na dubing by młody więcej zrozumiał z tych komentatorów itd ale jeśli są same PL napisy to spokojnie styknie mu English version :biggrin:

Są napisy jak i Dubbing Olbryski i Fronczewski podkładają głosy :) Śmiało kupuj.

Gdzie w Online się jeździ rankingowo? W zwykłym wyscigu zająłem 2 miejsce i pisało wynik nieoficjalny. Ma ktoś jakąś radę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak budżet nie wystarczył na wersję z Polanda więc zakupiłem lokalnie czyli w UK ale nadal mam pytanie co do języka

Ściągnąłem demko i tam były polskie napisy nie wiem skąd i jak ale były

W samej grze mam trofea po polsku ale nigdzie nie widzę ewentualnej opcji zmiany języka jeśli takowa w ogóle istnieje

Czy w wersji UK są inne języki?Jak tak to gdzie je można zmieniać ?

Edytowane przez globus20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś porady co do zniszczenia przeciwnika dewastatorem? Bo jeszcze 5 wyzwań mi zostało, a te są najtrudniejsze - próbowałem je zrobić, ale wszystkie ciecie omijają dewastatory i przejeżdżają sobie obok...:verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ miło , że forum wróciło :) A odnośnie MODa to wie ktoś o co biega jak w online się ścigam to czasem jest tak , że załóżmy koleś ma ksywke robak to jest też jakiś bot albo co , niewiem co to jest i ma ksywke robak[2] czy to są boty , czy prawdziwi gracze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ miło , że forum wróciło :) A odnośnie MODa to wie ktoś o co biega jak w online się ścigam to czasem jest tak , że załóżmy koleś ma ksywke robak to jest też jakiś bot albo co , niewiem co to jest i ma ksywke robak[2] czy to są boty , czy prawdziwi gracze?

To są 2 osoby grające na 2 pady na 1 konsoli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

multi jest super, single wkurza!!! :)

skonczyl juz ktos singla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zostały jeszcze tylko 3 wyzwania (strzel do 5 modbotów i w 2 wyścigach rozwalić po jednym gostku dewastatorem). Zrobił to ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jakiś czas temu skończyłem karierę na 100%, a teraz męczę online. MNR to gra, której brakowało mi na PS3. Jest MEGA! Jeśli ktoś chętny na wspólne wyścigi to zapraszam na PSN ID: Tamashi_88.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zabiłeś przeciwnika dewastatorem? Przypadkowo czy miałeś jakąś taktyke? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym wyścigu raczej przypadkowo. W drugim (na autostradzie) musiałem się trochę poczaić.Wyszedłem na prowadzenien wjechałem na pierwszy po prawej przełącznik, a potem na wstecznym jeszcze raz przejeżdżam przez przełącznik i tak kilka razy dopóki nie trafię kogoś z przejeżdżających. Jak się nie uda to restart trasy. Ważne jest żeby zrobić to na pierwszym okrążeniu żeby potem nadgonić całą ekipę i być na pierwszym miejscu :D. Powodzenia.

Edytowane przez Tamashi-san

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny pograć w Modnation Racers ? mój PSN ID slepy_95. Jak rozwalić gościa Devastatorem ?? Bo raz mi się tylko udało przypadkowo, ale teraz już nie mam pomysłów. Spróbuje jeszcze tego z tym cofaniem się na ten przełącznik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zamierzam kupić tą gierkę bo jest zajebista(patrz: demko :D) i w miarę tania.

Mam parę pytań:

- Czy laguje online?

- Czy single jest dlugie?(ile mapek?)

- Czy mogę w edytorze stworzyć np. Czesia?

- Czy dużo jest mapek online?(chcę mieć punkt odniesienia do LBP)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×