Skocz do zawartości
Patricko

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

terminator wcale najgorszy nie jest, widac ze nie grales. zagraj sobie w transformers nowe oO to jest dopierop zalosna gra... niektore gry wydaja sie ze sa szajsem ale dzieki temu ze maja trofea siegam po nie i czasami jestem mile zaskoczony jak fajne i wciagajace potrafia byc niszowe tytuly ;)

Tak właśnie! Masz zupełną rację. Też kupiłam Terminatora po tym, jak zobaczyłam, że to chyba najprostsza platyna na świecie. Pierwsza myśl była taka, że gra to pewnie niezła lipa i chcą zachęcić graczy do zakupu wprowadzając tak proste trofea. Jednak podczas grania stwierdziłam, że gra jest bardzo fajna. Szkoda, że taka krótka.

Ps. Gra duuuużo fajniejsza niż film ;)

Edytowane przez AGArtha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, coraz poważniej zastanawiam się nad zakupem terminatora. Coraz więcej pozytywnych opinii na temat tej pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hypnotix, w Twoim wypadku sytuacja wygląda trochę inaczej. Jako fan serii kupujesz grę, a przy okazji kosisz łatwe trofiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, coraz poważniej zastanawiam się nad zakupem terminatora. Coraz więcej pozytywnych opinii na temat tej pozycji.

POZYTYWNYCH !!! KLIK - Średnia 43... Ja jedynie mogę ją kupić za 30zł

Edytowane przez UroborosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój post opierał się na wypowiedzi poprzednich osób które wypowiedziały się w tym temacie. Nie mówię od razu że polecę i kupie za 200 zł ale jak spadnie poniżej 100 to kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UroborosPL wiesz jedni lubią rybki inni frytki ;) ja w życiu nie sugerowałem się statystykami z żadnej strony i z żadnego magazynu... :) sam zagram i sam ocenię :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ja w życiu nie sugerowałem się statystykami z żadnej strony i z żadnego magazynu... :) sam zagram i sam ocenię :P

No właśnie... są gusta i guściki.

Wiadomo, można się poradzić kogoś w przypadku, gdy mamy dylemat między wyborem konkretnego tytułu. A statystyki... nie patrzę na nie w ogóle.

Na stronkach z grami często bywa tak, że użytkownicy oddają swoje oceny a nawet w grę nie grali - "bo kolega grał i mówił, ze fajna / lipa". To ciach - też oddam głos!

Nie przemawia do mnie to, ze gra ma ocenę np. 4/10 - to powinno być uzasadnione, dlaczego właśnie taka niska ocena?

Jednen grę oceni na 4 bo jest krótka, a inny da jej 8 bo ma fajną fabułę, jeszcze ktoś inny da jej 1 bo jest za droga.

Edytowane przez AGArtha
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój post opierał się na wypowiedzi poprzednich osób które wypowiedziały się w tym temacie. Nie mówię od razu że polecę i kupie za 200 zł ale jak spadnie poniżej 100 to kupię.

Ja kupię jak spadnie poniżej 60zł... Albo dostane od kolegi za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i spoko :) Każdy będzie zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem w 100% już kilka gier w których są trofea a nie mam ani jednego na liście w menu ps3 - pisze 'you have no trophies' czy jakoś tak.

Dlaczego? Czy to wina oprogramowania? Mam ps3 od 2 miesięcy, może po prostu o czymś nie wiem? Co trzeba zrobić żeby sie wyświetlały trofea? Może mi ktoś to wyjaśnić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to gry??

Być może wymagają one aktualizacji aby były trofea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

między innymi fallout 3 , nfs undercover, gta4. zrobiłem w nich wszystko co sie tylko dało a nie mam żadnych trofeów na liście ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i spoko :) Każdy będzie zadowolony.

Dokładnie każdy kupuje co chce i kiedy chce... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

między innymi fallout 3 , nfs undercover, gta4. zrobiłem w nich wszystko co sie tylko dało a nie mam żadnych trofeów na liście ;/

Masz internet w ps3??

Gry które podałeś wymagają aktualizacji dla pucharków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam ale wkrótce będę miał. to znaczy że wszystkie gry wymagają podłączenia do neta żeby dostać trophy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam ale wkrótce będę miał. to znaczy że wszystkie gry wymagają podłączenia do neta żeby dostać trophy?

Tak musisz być podłączony do neta.Gry starsze pobierają patche do synchronizacji systemu trofeów (jeśli zostanie wprowadzony do danego tytułu). Wstecznie trofea działają w NFS:U także jak już się podłączysz to odpal grę, ściągnie się patch i powpada wszystko to, na co zapracowałeś ;) W innych grach - niestety trzeba robić od nowa.

Gry wydane chyba od 01.01.09 wszystkie mają system trofeów.

Jeśli chodzi o Fallout'a - to jeśli masz wersję PL to i tak lipa z trofeami bo nie system pucharków nie jest kompatybilny z tą wersją. (chyba, że coś się zmieniło - jednak nic o tym nie wiem)

Edytowane przez AGArtha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. To są starsze gry, które wyszły bez trofików. Trofea zostały dodane w patchu. Bez tego nie będziesz ich miał. W nowych grach trofea już są normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze ktoś inny da jej 1 bo jest za droga.

Albo dlatego że nie ma trofeów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo dlatego że nie ma trofeów :P

Haha! No właśnie i tak może być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^ zgadzam się... nie ma to jak dobry tytuł który ma pucharki. Burnout dla mnie był taką grą... grałem i grałem, nie mogąc się oderwać a przy tym tam miło wpadały pucharki. Podobnie było z Uncharted ;))) - kurcza.... brakuje mi takich gier ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^ zgadzam się... nie ma to jak dobry tytuł który ma pucharki. Burnout dla mnie był taką grą... grałem i grałem, nie mogąc się oderwać a przy tym tam miło wpadały pucharki. Podobnie było z Uncharted ;) )) - kurcza.... brakuje mi takich gier ;>

Jak ci brakuje takich gier to graj w Uncharted chyba że sprzedałeś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siopaki a ja mam takie pytanie. Konsola niecaly miesiac w domu i dopiero teraz na dniach zjarzylem co to te TROPHY co mi co jakis czas wyskakiwalo w jakiejs grze ;) Glownie obecnie gram teraz w Mortal Kombat vs DC Universe oraz Legends Of Wrestlemania i cos juz tam chyba sie nazbieralo. Szczegolnie w tej Wrestlemani no ale moje pytanie : Chcialem zrobic sobie tak jak tutaj widze macie te linki z okienkiem i iloscia Trophy. Nacisnalem na link od kogos z was i chcialem sie zalogowac na Polskiej stronie danymi ktore wpisywalem jak kiedys podlaczylem ps3 do netu i zaczalem grac po sieci czyli tam moj email (ID) i haslo ale wyskoczylo mi takie cos :

I teraz pytanie czy mam przeniesc ten profil jak tam pisze czy lepiej zostawic na tym EU.playstation.com ? Jakie konsekwencje takiego przeniesienia profilu ? I jak zrobic te okienko z Trophy jak wy macie ? Bo rozumiem ze pisze mi o tym przeniesieniu bo te pierwsze logowanie jakie zrobilem za pomoca konsoli to zrobilo sie przez eu.playstation.com ? Sorry za moze banalne pytania no ale dopiero zaczynam wglebiac sie w ta konsolke ;)

A co do kupowania samej gry tylko dla Trophy to jak dla mnie to ZA DROGI biznes z grami. Takze kupuje gry tylko te ktore naprawde bardzo mi pasuja i wiem ze ;przez dlugi czas dostarcza mi rozrywki. A jak przyokazji mozna tam zrobic jakies TROPHY to fajnie (tak jak ktos napisal wczesniej jak odkrylem co to te TROPHY to zmobilizowalo mnie to trochu do dokladniejszego zmielenia gry ktora w prosty sposob przeszedlem ale jak widac mozna osiagnac w niej jeszcze kilka rzeczy takze fajna sprawa. Ale w druga strone napewno nie zeby dla TROPHY gry kupic. No ale napewno sa ludzie dla ktorych $ to nie problem i pewnie tak wlasnie robia. Jest tak i tak. Loozna sprawa...

post-14290-12493936594824_thumb.jpg

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz pytanie czy mam przeniesc ten profil jak tam pisze czy lepiej zostawic na tym EU.playstation.com ? Jakie konsekwencje takiego przeniesienia profilu ? I jak zrobic te okienko z Trophy jak wy macie ? Bo rozumiem ze pisze mi o tym przeniesieniu bo te pierwsze logowanie jakie zrobilem za pomoca konsoli to zrobilo sie przez eu.playstation.com ? Sorry za moze banalne pytania no ale dopiero zaczynam wglebiac sie w ta konsolke ;)

Nie przenoś żadnego profilu bo nic Ci to nie da tylko zaznacz opcję "Nie ustawie dane osobiście " czy coś podobnego :P . I kliknij wyślij. Tam znajdziesz możliwość edytowania swojego osobistego identyfikatora.PEACE

marcinch.png

Edytowane przez yoshi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam te posty to się zastanawiam czy tylko aj tutaj lubię trudne trofea czy jak??

Jak dla mnie Trofea powinny przedłużać trochę rozgrywkę a nie że wpadają same w trakcie przechodzenia gry (chyba że jakaś naprawdę fajna gra to jeszcze ujdzie)

@down

czekaj czekaj zaraz dojdę xD (do wypowiedzi ofc zboczuchy)

@down again

no przeczytałem... jest już jeden co myśli podobnie ^.^

Edytowane przez Efru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam te posty to się zastanawiam czy tylko aj tutaj lubię trudne trofea czy jak??

Jak dla mnie Trofea powinny przedłużać trochę rozgrywkę a nie że wpadają same w trakcie przechodzenia gry (chyba że jakaś naprawdę fajna gra to jeszcze ujdzie)

Chyba mojej wypowiedzi nie czytałeś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×