Skocz do zawartości
kill

Final Fantasy XIV

Rekomendowane odpowiedzi

Przy erze gier kiedy mogę zagrać sobie w Wowa a w takiego Finala XIV to wolę zdecydowanie markę Blizzarda :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy erze gier kiedy mogę zagrać sobie w Wowa a w takiego Finala XIV to wolę zdecydowanie markę Blizzarda :)

Nie ma WoW'a na PS3. Poza tym, to Final.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory jeszcze nie stworzono prawdziwego nowoczesnego mmo. Jeżeli ff14 wyjdzie wystarczajaco wczesnie, to bedzie pierwszym takim mmo ( dodatkowo na ps3 ;) ).

Chociaż po doświadczeniach z WoW'a osobiście już raczej nie tknę tego typu gier :P

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się w to wkręcę pod warunkiem, że nie będzie abonamentu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się w to wkręcę pod warunkiem, że nie będzie abonamentu...

biorac pod uwage ze psn jest darmowe nie liczylbym na brak abonamentu w grze mmo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 2 latach w wowie znowu się w coś wkręcę na maksa, abonament będzie na 100 % raczej módlmy się żeby nie było takich cudów z płatnościami jak w FF XI, bo to istna masakra co tam się wyrabiało i dalej wyrabia, choć słyszałem, że SE nabrało rozumu i zrezygnowało z PlayOnline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gra będzie chociaż w połowie tak miodna jak wow i będzie obsługiwała K&M to będę grał i to sporo ;D Już widzę jak wszyscy z headsetami razem w Gildii będziemy ciachać bossów i wykonywać questy . Jestem także bardzo ciekawy systemu PVP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm To sie ma nijak do Soul & Blade na PC i PS3 które wyjdzie w 2010 lub 2011 zobaczcie trailer. Close Beta w 2009 :P

Edytowane przez BrianPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@^

Chyba zartujesz, Blade & Soul wyglada tragicznie ;)

Jesli mialbym grac w FF14 to tylko i wylacznie pvp, mam nadzieje ze bedzie mozliwosc szybkiego lvlowania lub zrobienia postaci pvp only jak w gw (kto gral ten wie o co chodzi). Na nudne i nic nie wnoszace pve nie mam czasu :) Niemniej czekam i mam nadzieje, ze mmo w koncu przelamia ta bariere i zawitaja na konsolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuje ! Jeśli to bedzie gra typu WoW/L2 to napewno kupie. Abonament MAX w granicach WoWa i szał gwarantowany. Ekhm ;) Prześlicznie ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obowiązkowy tytuł, jestem fanem FF i tej części na pewno nie przepuszczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System rozwoju rozwoju postaci ma być oparty na broniach których używasz, ciekawe rozwiązanie, pewnie będzie coś podobnego jak w Vagrant Story, gdzie bardziej bronie zdobywały doświadczenie niż sam bohater.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, abonament nie jest taki straszny(o ile bedzie taki, jak w wowie). Same mmorpg kocham, wychowalem sie na fps oraz mmorpg i wlasnie takich gier mi brakuje na ps3. Mam nadzieje, ze uda im sie ten nowy system "lvlowania", bo zapowiada sie ciekawie, lecz jest to nielada innowacja - coz, ciekam z niecierpliwoscia i trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System rozwoju rozwoju postaci ma być oparty na broniach których używasz, ciekawe rozwiązanie, pewnie będzie coś podobnego jak w Vagrant Story, gdzie bardziej bronie zdobywały doświadczenie niż sam bohater.

i

Mam nadzieje, ze uda im sie ten nowy system "lvlowania", bo zapowiada sie ciekawie, lecz jest to nielada innowacja - coz, ciekam z niecierpliwoscia i trzymam kciuki.

Jaki nowy? Był już w FF2, słownie DRUGIM. Coś w ten deseń zaoferowała nam seria The Elder Scrolls.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 kupiłem dla jRpgów i mmo od ncsoft'u [podobno mają coś wydać]. Póki co, ani jednego ani drugiego nie ma zbyt dużo [mmo właściwie NIE MA :D], ale wierzę, że będą jakieś warte grania [jak np. ten FFXIV, będzie cudo :D]. Zrezygnowałem miesiąc temu z L2, żeby już tego nie ciągnąć i nie mieć problemów z przerzuceniem się na Finalka. Ogólnie czekam na jakieś bety :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 kupiłem dla jRpgów i mmo od ncsoft'u [podobno mają coś wydać]. Póki co, ani jednego ani drugiego nie ma zbyt dużo [mmo właściwie NIE MA :D ], ale wierzę, że będą jakieś warte grania [jak np. ten FFXIV, będzie cudo :D ]. Zrezygnowałem miesiąc temu z L2, żeby już tego nie ciągnąć i nie mieć problemów z przerzuceniem się na Finalka. Ogólnie czekam na jakieś bety :D

Blade & Soul od NCsoft I FFXIV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki nowy? Był już w FF2, słownie DRUGIM. Coś w ten deseń zaoferowała nam seria The Elder Scrolls.

Wybacz, za mlody jestem na ff2 :s

Swoja droga gralem w morrowinda i wszystkie dodatki. Hmm, w TES trzeba bylo np. bic caly czas mieczem zeby podrasowac sobie umiejetnosci 'obslugiwania' miecza. w takim razie pewnie zle zrozumialem, bo chodzi chyba o to, ze zakladasz mieczyk a on daje ci umiejetnosc "kula ognia", zakladasz toporek a on ci daje "magiczna strzale"

teraz sie zastanawiam do czego prowadzi moja wypowiedz, bo sie pogubileem ;|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FF2 można kupić spokojnie w PSS, lub na PSP. Jeśli chcesz zaoszczędzić to zasysasz rom z sieci. ;)

Ja też się pogubiłem w Twojej wypowiedzi. :P Jeśli chodzi o to, że czary/umiejętności zależą od rodzaju ekwipunku, to żadna nowość, bo zazwyczaj tak to funkcjonuje w Finalach. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blade & Soul od NCsoft I FFXIV

O B&S wiem, ale nie o to mi chodziło. NCSoft zapowiedział, że wyda ~7 MMORPGów na PS3, jeśli w to wierzyć, to może jest szansa na L3 i GW2 xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam gram obecnie w Aion i jeżeli ta gra nie pokaże czegoś lepszego to podziękuję bo na dwa mmo + abonament się nie piszę ;]

no i mam nadzieje że zrezygnowali z tych beznadziejnych armorów z XI typu "obroża" na uśmiechniętej neko pannie (ten obraz będzie mnie chyba prześladował do końca życia ;P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie się to prezentuje, ale nie bardzo jestem w stanie wciągnąć się w MMO. Wolę singlowe rpg, a jako społecznościówka wystarcza mi HOME. Jeśli jednak nie będzie abonamentu, w co nie wierzę, to mogę się zainteresować tym tytułem, bo wygląda sympatycznie. Obroże na kocicach mi nie przeszkadzają, taki styl twórców z Japonii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×