Skocz do zawartości
kill

Final Fantasy XIV

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie dalej nic ciekawego, znowu jakis glupi kinowy trailer, chce wreszcie konkretnych info skoro juz tyle nad ta gra pracuja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz konkretne informacje. Choćby taka, że gra wyjdzie i będzie MMO. Co tu więcej trzeba wiedzieć? Tworzysz postać, najprawdopodobniej opłacasz abonament i grasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn zle sie wyrazilem, na takiej imprezie jak TGS, spodziewalem sie juz gameplayu jakiegos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to już inna sprawa. Wydaje mi sie jednak, ze coś takiego pewnie nie zostanie pokazane zbyt szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dzieki zywy, a co do samego gameplayu, no to juz widze ze duuuzo czasu zmarnuje przy tej grze, i bez watpienia najlepiej wygladajacy MMORPG jak na razie ;) (z czystym sumieniem moge to powiedziec po obejrzeniu gameplayu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak na MMO wyglada az za dobrze heheh. Chociaz to co pokazali na GC09 to wersja PC, ciekawe jak na konsoli bedzie sie prezentowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co... Powiem wam szczerze że jestem fanem serii ale zawsze się obawiałem gry rpg online...

Na pewno zabawa jest przednia ale mam takie przeświadczenie że żeby coś w takiej grze osiągnąć to trzeba mielić non-stop, siedzieć na nocniku z butlą red bull na plecach a w gębię mieć dozownik... niestety nie mam już tyle czasu co kilka ładnych lat temu jak byłem małolatem w liceum i po powrocie mieliłem do nocy. dlatego też zastanawiam się nad tym tytułem.

Jeżeli chodzi o ff13 to obowiązkowo. Wrócę sobie z pracy, coś zjem, albo nie.. będę miał chwile to sobie gre odpale.

Z ff14 najchętniej bym chodził z konsolą do roboty, ciągle się stresował że ja tu nic nie robie, jestem z narzeczona na spacerze a w tym czasie mógłbym nabijać exp... :/ i pewnie w głowie: "ktoś mnie wyścignie, albo drużyna ma coś zaplanowane na tą chwilę a ja nie mam czasu"... nie lubię takiego wyścigu...

Chyba że ktoś mi powie że nie mam co się obawiać i że tak nie będzie bo wie coś czego ja nie wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ff14 nie będzie raczej takim grindfestem jak np Lineage 2 bo to nie jest gra koreańska ;)

co do wyglądu to nie wiem czy najładniejszy ale trzeba przyznać że wygląda naprawdę nieźle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co... Powiem wam szczerze że jestem fanem serii ale zawsze się obawiałem gry rpg online...

Na pewno zabawa jest przednia ale mam takie przeświadczenie że żeby coś w takiej grze osiągnąć to trzeba mielić non-stop, siedzieć na nocniku z butlą red bull na plecach a w gębię mieć dozownik... niestety nie mam już tyle czasu co kilka ładnych lat temu jak byłem małolatem w liceum i po powrocie mieliłem do nocy. dlatego też zastanawiam się nad tym tytułem.

Jeżeli chodzi o ff13 to obowiązkowo. Wrócę sobie z pracy, coś zjem, albo nie.. będę miał chwile to sobie gre odpale.

Z ff14 najchętniej bym chodził z konsolą do roboty, ciągle się stresował że ja tu nic nie robie, jestem z narzeczona na spacerze a w tym czasie mógłbym nabijać exp... :/ i pewnie w głowie: "ktoś mnie wyścignie, albo drużyna ma coś zaplanowane na tą chwilę a ja nie mam czasu"... nie lubię takiego wyścigu...

Chyba że ktoś mi powie że nie mam co się obawiać i że tak nie będzie bo wie coś czego ja nie wiem :)

Raczej tak nie bedzie, poza tym na pewno ktos sie wybije do przodu i... co z tego (na pewno nie bedzie tak jak w L2/WoW)? ja pokocham tego mmorpga ze wzgledu tylko na ffowy swiat i klimat, znajde fajna ekipe i bede czesto w te gre gral na pewno. (W koncu, nie jedno avalanche ma prawo bytu na tej planecie :D [Avalanche to moj dawny klan z L2 ^^, wtedy gralem jak glupi ale przestalem bo L2 za duzo czasu pochlanialo, dobrze ze w pore sie ogarnalem])

ff14 nie będzie raczej takim grindfestem jak np Lineage 2 bo to nie jest gra koreańska ;)

co do wyglądu to nie wiem czy najładniejszy ale trzeba przyznać że wygląda naprawdę nieźle

lepiej od AIONA huhu :D

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem http://www.gametrail...c-09-aion/53222 ;P + samo latanie daje dużo możliwości

uwielbiam finale ale jedyne co na razie pokazali to bieganie wokół mobów i to że są identyczne rasy jak w XI - przykro mi ale na tą chwilę to po prostu remake XI ze zmianą levelowania postaci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie, mam podobne odczucie jak Ch3rry. Wolę fabularnie zamkniętą całość, niż takie granie. Bankowo klimat jest niesamowity, przypomina klasyczne kostkowe RPGi, ale to raczej nie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem http://www.gametrail...c-09-aion/53222 ;P + samo latanie daje dużo możliwości

Gralem w AION'a, ale wymieklem po 2 tygodniach, to jest kopia L2 + nowe mozliwosci, ale najwazniejsze zalozenie z L2 sie tu przenioslo, mianowicie, GRIND, aczkolwiek latanie, jest bardzo innowacyjne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z grindem nie jest aż tak źle po 5 dniach - ok 4h dziennie - mam 20 lvl z 50 (co prawda są hardcorowcy co mają już 30+ ale ja nie mam ani chęci ani czasu na taki nolife) :P wydaje mi się że bliżej temu do GW niż L2 a po 50 lvl to już PvP only w Abyss'ie :) i tego, jeśli się nie mylę, brakowało w FFXI i pewnie też będzie brakować w FFIV (PvP)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przeczytalem obszerny wywiadzik w PSXE, i nie mam watpliwosci, ta gra skradnie sporo moich wolnych chwil, a juz na pewno, wszystkie wolne chwile W DOMU :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam poczekam aż wyjdzie, ktoś zagra i zda relacje ;)

Możesz na mnie liczyć bo zagram na pewno, kupuje w dniu premiery w ciemno:wink: najważniejsze według mnie to znaleźć ludzi którzy grają twoim tempem i według twojego rozumowania, chcesz koksać i być naj naj znajdziesz takich ludzi, chcesz sobie raz na jakiś czas "wpaść" i coś porobić też tacy się znajdą. Największym problemem który jest skierowany dla nowicjuszy mmo to jak bardzo gra jest wciągająca wiwa WoW jeszcze dwa lata temu sam wychodziłem z uzależnienia od wow-a i wiem czym to pachnie, na szczęście teraz mam wystraczająco trudne życie i nie boje się ponownego przesiadywania po 10 h przed ekranem :wacko:

Żeby była fajna fabuła ładnie ciągnąca, kolejne potyczki, masa questów, i dopracowany "grywalny" interfejs, grafa już mi styka i będzie ok :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby była fajna fabuła ładnie ciągnąca, kolejne potyczki, masa questów, i dopracowany "grywalny" interfejs, grafa już mi styka i będzie ok :thumbsup:

Mam dobre wiesci, z wywiadu przeprowadzonego przez PSX Extreme jasno wynika ze questy odgrywac beda glowna czesc expienia w tej grze i bedzie ich mnostwo, wraz ze scenkami !! ktore sa nagrywane przez aktorow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się pogłoski, ze beta moze nie byc ograniczona jedynie dla Japonii. Ewentualne info mają wysłać po zarejestrowaniu się na http://www.finalfantasyxiv.com/

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnej stronie o FF XIV dodali nowego screen'a wraz z hudem!

Oto on:

ffxivhud.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest FF....... to jakieś denne MMORPG, o jakiej fabule wy mówicie ??

Co najwyżej jakiś marny jej zarys w grze wystąpi, a cała gra bedzie sie sprowadzac do wykonywania nudnych questów w stylu leć z 1 końca mapy na 2 zabij potworka, ewentualnie komus przynieś jakis przedmiot i zapierdzielaj z powrotem .

To ja juz wole "korytarzyki" z 13 przynajmniej gra opowieda jakąś historię, ma ciekawe postacie .

Może to i dobrze że taka gra wychodzi ten kto narzekał na linniowośc i brak swobody w 13 może sie tu odnajdzie.

Dla mnie MMOrpg wieje nudą, mozolne wbijanie expa, nudnawe questy i masa noobów utrudniających rozgrywkę (Grałem w WoWa, wbiłem max lev i znuuudził mnie niemiłosiernie)

Eh czekam na gre pokroju Suikodena II czy Xenogears :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz, ameryki nie odkryles mowiac iz bedzie to mmorpg.

Ja czekam z niecierpliwoscia na jakies ciekawe informacje, mmorpg lubie bardzo, wiec mozliwe ze ten tytul mnie zaabsorbuje na calego.

PS. final fantasy XIII to tez nie jest FF i co ? jest to jakas chinska podroba, ktora przez przypadek ma taka nazwe (duze niedopatrzenie SE?), pierwotna nazwa miala chyba brzmiec "Endless corridors which are full of despair and agony" a po japonsku "endresu corridoru furu of desperu"

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po XIII 20 razy się zastanowię czy warto kijem tykać ten produkt, innym radze zrobić podobnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×