Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

kill

Final Fantasy XIV

781 postów w tym temacie

Pograłbym w to z miłą chęcią, ale niestety żyję w Polsce i nie widzi mi się bulenie takiej kasy co miesiąc za samą grę :P. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 17.10.2016 o 19:12, mefix napisał:

Pograłbym w to z miłą chęcią, ale niestety żyję w Polsce i nie widzi mi się bulenie takiej kasy co miesiąc za samą grę :P. 

Już przestańcie tak płakać o tym abonamencie. Jęczydupy tak plują jakby ten abonament ponad 100zł kosztował, a to koszt 0,7l wódki i popitki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

za ten abonament mam kilkagier ktpe potem sprzeda imkupie kolejne

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wystarczy trochę czas i chęci. Na Allegro można w bardzo łatwy sposób dorwać gry po 10zł. RDR kupiłem za 9zł. Bez problemu uda się kupić przynajmniej 3 konkretne gry za 50zł, zwykle daje radę 4, a potem można odsprzedać za drożej i wyjdzie kolejna darmowa gra

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Sorry złe nr ff

Edytowane przez arkadiuszj

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.