Skocz do zawartości
kill

Final Fantasy XIV

Rekomendowane odpowiedzi

Musze sie dorwac do tej bety, mam nadzieje ze na allegro sie jakies oferty pojawia, albo moze dostane jakims cudem maila od SE, a jesli nie, to coz, od razu biore PSN+, za bardzo jestem na te gre napalony, wreszcie konsolowy MMO :P, cieszy mnie fakt ze premiera tak czy siak planowana jest na ten rok, od razu, zakladam gildie i bede koxic od 6 do 6 :D

Tak czy siak pewnie też udupie sporo kasy w tym FF bo szykuje mi się zajebiste comunity w Crazy Chocobo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wyglada gra coraz ladniej ale jak zobaczylem na koncu walki to zaraz sobie pomyslalem - o kur.. ale nudne walki :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to w MMO heheh ;P Ja nie wiem, czy to az taki problem zrobic cos na wzor Diablo 2/LoD tylko na milliony graczy, czy zawsze walka w MM0 musi przypominac szachy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady ... dzięki takiej prędkości będzie jakaś taktyczna rozgrywka ,a nie burdel na ekranie i wciskanie jak najszybciej przycisków od 1-9 :wink:.

Pamiętajcie ,że to FF = turowe walki i nacisk na strategie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim pamietajcie, ze to MMO :) a tam sie zawsze stawia na strategie (mniejsza lub wieksza)

chociaz chcialbym juz odrobine nowosci w tym gatunku :/ ilez mozna grac na takiej samej mechanice jaka prezentuje np WoW? mogliby dodac cos a'la WKC (miasta) :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem jak wy ale jak dla mnie te walki to straszna nuda. Nuda ktora naprawde mnie zniecheca do tej gry Zero dynamiki itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Guild Wars i WoW(bleh!) walki mogą być szybkie, bo pod paluchami masz klawiaturę i potrzebujesz ułamka sekundy, żeby użyć danej umiejętności. Na padzie jest trochę trudniej korzystać z paska skilli. Z resztą jestem przekonany, że FF XIV nie będzie kopią MMO z blaszaków i wprowadzi wiele nowych, świeżych rozwiązań. Po pierwsze to cały czas jRPG, po drugie mechanika rozgrywki musi być dopasowana do konsolowej rzeczywistości. Z resztą zobaczyliśmy kilka minut gameplay'u. Nikt nie wie jak będą wyglądać i jak dynamiczne będą walki w najtrudniejszych lokacjach, gdzie pewnie trzeba będzie dobrać porządny team build i odpowiednią taktykę.

(...i tak nikomu nie uda się stworzyć lepszego MMO niż Guild Wars ;P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ale design skilli mógłby być lepszy. W końcu to japońce - gdzie meteory , mega ataki z kosmosu , atakujące domy i inne rzeczy pochodzące z umysłów japońców? Oni mają zawsze najbardziej pokręcone pomysły i mam nadzieje , że w tej grze też ich nie zabraknie. Jeśli nie będzie robiona gra pod Euro/USA to powinno być good.

Poza tym liczę na jakieś fajne , kozackie itemki , sety i buffy/debuffy/statusy.

Póki co in plus

Klimat

Muzyka

Liczę na taki ][_ II tyle że na PS3 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żenada. PC-towcy dostanę "czternastkę" ponad pół roku wcześniej niż posiadacze PS3. SE zapomniało o rodowodzie serii i macierzystej platformie? Klik

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kit im w oko. I tak nie mają szans wygrać z Guild Wars II. Obczai się bete na PC i tyle. Nie wiem jakie druty musiałaby robić ta gra, żebym płacił 5 dych miesięcznie i to w dodatku za opóźniony względem PC produkt. A jak znam życie wersja PS3 będzie brzydsza, lagująca i pełna bugów.

nothanks.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pffff ladnie sobie wolaja za gre a takie cos. 13 euro miesiecznie. Wole zostac przy sprawdzonym WoWie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie toleruje abonamentu na mmo, bo daje za grę 150-250 zl i co miesiąc dawaj te 50 kolejne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem GW2 wprowadzi całkiem nową jakość w gatunku MMO. Z resztą uważam, że już jedynka niszczy WoW'a... ale nie o tym rzecz. Niestety, GW2 wyjdzie najwcześniej w pierwszym kwartale 2011 r. i liczyłem, że do tefo czasu pobawię się w "czternastkę". Jestem też ciekawy jak taki model rozgrywki sprawdzi się na konsolach nowej generacji. Zupełnie nie jestem w stanie zrozumieć tego opóźnienia w stosunku do premiery na PS3, naprawdę nie chce mi się tak długo czekać.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko najciekawsza propozycja mmo na konsole (obecnie) jest Blade&Soul....

Szkoda ze FFXIV wyjdzie tak pozno myslalem ze wczesniej sobie popykam, no ale zostal jeszcze piec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co się pieklicie z tym abonamentem od początku było wiadomo, że cena będzie się wahać od 13 do 14 euro. Ale kolejne grats dla SE marzec 2011 cały czas karmili nas info, że premiera w 2010, że programiści sony pomagają żeby wszystko było cacy i tu teraz taki zonk !!!!!!11&11$1^1.

Kolejna porażką są wspólne serwery, będzie można grać postacią z pc na ps3 tylko po co, to pc-towi gracze będą biegać po end gamie a konsolowe comunity zaczynać stawiać pierwsze kroki. Już lepiej by zrobili oddzielne serwery. Hehe ogółem kolejny mega fail SE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie napewno beda osoby ktore beda posiadac obie wersje wiec najpierw sobie pograja na pc i ewentualnie przerzuca sie na ps3. Ja tak to widze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SE ostatnio nas ciagle przyzwyczajal do MEGA FAILOW wiec ja tam nie czuje sie jakos zawiedziony, ot poczekam troche dluzej ^^, mam tylko nadzieje ze jak bedze premiera PS3 to powstana odpowiednie pod-servery aby kazdy mial swiezy start, gracze PC i gracze PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie napewno beda osoby ktore beda posiadac obie wersje wiec najpierw sobie pograja na pc i ewentualnie przerzuca sie na ps3. Ja tak to widze ;)

Bogatsze osoby zapewne ;) ale dla czystych konsolowców którzy kupili PS3 żeby się odciąć od pc gamingu to porażka:down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do GW2 to mam pewne obawy bo jak ma wyjść na konsole to będą ją musieli "upośledzić" żeby dało się grać na padzie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW2 nie wychodzi na konsole. Wspominamy o niej, ponieważ zapowiada się na epicką grę, której takie FF może czyścić buty. W dodatku jest darmowe.

No ale wracajmy do tematu :)

SE you sucks!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie strasznie tylko kwestia abonamentu ...

Na PC juz wiemy ze to bedzie 50+ zl, zeby PCowcy z ktorymi bedziemy grac czuli sie uczciwie, nam tez wypada taka cene pierdzielnac, ALE, to my bedziemy placic 200+ w dzien premiery i wydaje mi sie ze powinno byc chociaz troche nizej. No, ale z drugiej strony musimy wziac poprawke na pazerne szmaty z SE, ararara ... mendokusena :confused:

Co do GW, ta gra na PC wyjdzie podobno pod koniec 2011, o wersji PS3 ani slowa, wiec chwilowo odpuscilbym "rozkmine" na temat tej gry.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×