Skocz do zawartości
DYMDYMUDYM

Avatar PSN

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde mam dość , od początku żywota PS3 nie zmieniły se awatary , proszę zróbmy coś żeby w końcu coś dodali a nie 20 osób z bombą lub czymś innym , czekam i co update wyczekuje a tu nic :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petycja + mln podpisów i może coś z tego będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No było dawno temu przez Sony zapowiedziane, że będą nowe awatary (np. z LBP), ale temat ucichł prawie tak samo dawno...

BTW. jedyne co zmienili, to przy okazji ostatniego update FW, podzielili awatary na kategorie (wcześniej tego nie było), chociaż nie wiem po co dzielić 20 na jakieś kategorie :D

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt avatarów jest mało ale ja na miejscu SONY umożliwiłbym użytkownikom wybranie dowolnego obrazka jako swojego avatara...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja na tego zakapturzonego zakapiora z Asassis Creed nie mogę już patrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne nie dali możliwości ustawiania swoich obrazków jako awatary, ponieważ nie chcieli obraźliwych treści. Tak samo wkurza mnie ju ż cenzura w czacie - podam przykład.

z "polaka" zostaje "*****a"

Nie rozumiem co jest takiego obraźliwego w "polaku" ? W tej kwestii można by sporo wymieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne nie dali możliwości ustawiania swoich obrazków jako awatary, ponieważ nie chcieli obraźliwych treści. Tak samo wkurza mnie ju ż cenzura w czacie - podam przykład.

z "polaka" zostaje "*****a"

Nie rozumiem co jest takiego obraźliwego w "polaku" ? W tej kwestii można by sporo wymieniać.

To jest NIC. Spróbuj napisać  DO ZOBACZENIA! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest tak źle każdy w miarę znajdzie coś dla siebie niech się zajmą czymś bardziej pożytecznym jak np. PL menu

Edytowane przez keil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na cud , z chatem moze sie zmieni jak bedzie PL XMB . A petycjie moglby ktos zrobic .

P.S

Pisze z PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petycja gówno, więc nie ma sensu nawet jej zakładać. Skąd powiedz zbierzesz milion podpisów ? Na pewnie nie od użytkowników PSN, bo nie wszyscy narzekają na brak nowych avatarów tak jak my.

Wg mnie najlepszą opcja która by mi się podobało to ustawienie własnego obrazka. Ale nasze zachcianki są jak widać dla Sony za trudne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kill

OK, może faktycznie jest ich więcej, ale czy ktoś ustawia sobie jako awatar jakąś szyszkę, muszlę, osła, szczotkę do zębów czy klocek z tetrisa? WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kill

OK, może faktycznie jest ich więcej, ale czy ktoś ustawia sobie jako awatar jakąś szyszkę, muszlę, osła, szczotkę do zębów czy klocek z tetrisa? WTF?

Dla mnie lepszy klocek niż genitalia które na pewno by się na kilku avatarach znalazły gdyby można było ustawiać swoje :P

Edytowane przez Wronator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie nie napisałem, że jestem za dodawaniem własnych awków... :P

Jak dla mnie idealnym rozwiązaniem byłby komplet kilku awatarów z każdej nowej gry wychodzącej na PS3, a skoro trofea są obowiązkowe, to mogłoby być też coś takiego, byłoby super B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kill

OK, może faktycznie jest ich więcej, ale czy ktoś ustawia sobie jako awatar (...) osła (...)? WTF?

Nie, ale za to owcę :)

A pomysł z własnymi jest do d*py, jak już ktoś wspomniał.

Wystarczy, że na forum jestem zmuszony oglądać silikonowe cycki i panienkę symulującą ruchy frykcyjne....

Edytowane przez osik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale za to owcę :)

A pomysł z własnymi jest do d*py, jak już ktoś wspomniał.

Wystarczy, że na forum jestem zmuszony oglądać silikonowe cycki i panienkę symulującą ruchy frykcyjne....

Come to the Dark Side. We have COOKIES! 

A tak na poważnie, to najlepszym rozwiązaniem byłoby gdyby do każdej gry co wychodzi, dodawali, powiedzmy, 3 awatarki. Szczerze mówiąc, to myślałem, że to już tak działa (nie zmieniałem awatara ani nawet nie patrzyłem od kiedy ustawiłem swojego). Więc się zdziwiłem w tym temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Come to the Dark Side. We have COOKIES! 

Jeśli będą to korzenne ciastka, to z chęcią się dołączę!

A tak na poważnie, to najlepszym rozwiązaniem byłoby gdyby do każdej gry co wychodzi, dodawali, powiedzmy, 3 awatarki. Szczerze mówiąc, to myślałem, że to już tak działa (nie zmieniałem awatara ani nawet nie patrzyłem od kiedy ustawiłem swojego). Więc się zdziwiłem w tym temacie ;)

To jest myśl, ale pod warunkiem, że avatarki będą dostępne dopiero przy zainstalowaniu gry, jako swego rodzaju add-on dla naszego PSN.

A dla odmiany - mnie już nic nie zdziwi...

A jeszcze bardziej dla odmiany - Sony ma w głębokim poważaniu nasze żale... :)

Edytowane przez osik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×