Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Logitech® Cordless MediaBoard™ - 2 w jednym

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragon85pl

Firma Logitech opracowała nową klawiaturę dedykowaną dla posiadaczy Playstation 3. Nowe dziecko logitecha świetnie nadaje się do serfowania po necie , pisania maili , edytowania tekstu. Klawiatura w miejscu klawiatury numerycznej posiada toutchpad z możliwością skrolowania i dwoma przyciskami. Klawiatura jest bezprzewodowa , łączy się z ps3 poprzez odbiornik podłączony do  usb , zasilana jest 2 bateriami AA . Klawiatura posiada zasięg 10m.

                                                            15358.jpg

                    15359.jpg              15360.jpg

[a href=http://www.logitech.com/index.cfm/products/details/CA/EN,CRID=2905,CONTENTID=12750#Features" target="_blank]http://www.logitech.com/index.cfm/products...=12750#Features[/a]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tia, jeszcze jaka cena bo pewnie do niskich nie nalezy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

Osobiście myślę ze w granicy 199-250 złoty . Ale pożyjemy zobaczymy kiedy wejdzie na polski rynek ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam Logitecha Ultraflat + mychę G5. Jedyna wada: są na kablu...

...na szczęście dość długim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

Ja osobiście mam logitecha mx900  czyli wersja mx700 na bluetooth :) i powiem ze  mam od 3-4 lat i nawet farba nie odchodzi , ręka sie nie poci . i bardzo wygodna (jestem prawomyszkowiec :P )

klapka od baterii sie rozwaliła , ale  co tam nie jest i tak potrzebna :P a myszekę używam  dziennie z 5-6 h ;]  i to dosyć często przy grach :P fpp (american army , battlefild )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zakupiłem sobie klawiaturę Zboard Merc, jest to klawiatura pod USB na kabelku ale ma za to inne walory których brak reszcie klawiatur jak tylko będę miał PS3 na chacie to sprawdzę czy klawiatura będzie nią kompatybilna i dam znać

zboard_merc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To daj znać i napisz coś więcej o klawiaturze. Szczególnie nas pewnie będzie ergonomia interesowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zboard_merc.jpg

A więc klawiatura jest na jest produktem jak się domyślacie zaprojektowanym specjalnie dla graczy. Na razie trudno mi pisać o jej przydatności, mam ją dopiero 2gi dzień. Jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, klawisze działają miękko i cicho, a game pad jest wygodny.. to tyle z oględzin... więcej za kilka dni może tygodni jeśli będzie zainteresowanie.

Klawiatura posiada jak widać specjalny key-pad który jest ustawiony pod kątem 11 stopni (mniej więcej pod takim kątem leży naturalnie dłoń) Każdy z klawiszy na key-padzie jest dublem jakiegoś klawisza z klawiatury alfanumerycznej (np: Czerwone klawisze odpowiadają

Q W E

A  S D

inne informacje ze strony producenta.

- Strefa przeznaczona do grania Zboard MERC posiada 34  klawisze; układ "motylka" do sterowania, trzy przyciski pod kciuk oraz 11 klawiszy broni.

- Ergonomiczny game pad jest pochylony o 11 stopni by dopasować nadgarstek do naturalnej pozycji, dzięki czemu dostarcza godziny wygodnego grania.

- Główne klawisze komend oznaczone są tak by dać szybki dostęp do ważnych funkcji jak chód, skok, kucanie i przeładowanie broni.

- MERC posiada także klawiaturę QWERTY przydatną do chatowania podczas gry lub z przyjaciółmi oraz do standardowej funkcjonalności, a także klawisze skrótu Windows®

NA CHWILĘ OBECNĄ NIE MOGĘ POTWIERDZIĆ CZY KLAWIATURA BĘDZIE DZIAŁAŁA Z PLAYSTATION 3 - teoretycznie powinna.

zaraz jak tylko będę coś wiedział napiszę. Cena klawiatury nie powinna przekraczać 170zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

prosze zdefinowac slowo "Dzialac " ;]

czy chodzi o

a. dziala pod linuxem

b dziala w OS ps3 np z Home w czacie

c. dzialanie w grach np Resistance

bo mnie najbardzej by "c" interesowalo :)))  i gdyby tez byla zgodnosc z  definica "c" na myszke ;))) oo fajnie by bylo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Postanowiłem założyć ten temat gdyż kiedyś szukałem informacji na o sprzętowych serwerach multimediów i niestety nie dokopałem się do niczego sensownego.

Właśnie dokładnie w tej chwili testuję sprzętowy serwer multimediów Linksys'a. Działa rewelacyjnie Konsolka bez problemu znalazła serwer w sieci i otworzyły się drzwi do cyfrowych multimediów. Całość chodzi sobie po WLAN'ie. Obowiązują zasady nazewnictwa folderów takie jak na flash'ach. Minusem jest to że konsola odtwarza tylko te pliki do których ma kodeki. I tu główna i zasadnicza różnica z serwerem software'owym, który wykorzystuje kodeki zainstalowane na PeCecie. Jednak po teście serwera instalującego się razem z WinAmp'em odpuściłem sobie dalsze próby z rozwiązaniami programowymi bo to kaszana straszliwa. Sprzętowo chodzi bez zarzutu. Muszę jeszcze tylko potestować przesyłanie "ciężkich" filmów, np. FullHD.

Obecna konfiguracja sieci:

Router D-Link'a do neostrady

Switch Ovislink'a robiący za repeater

i

Linksys NAS200 udostępniający pliki (dwa dyski Samsung 320GB pracujące w trybie JBOD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×