Skocz do zawartości
Ambruzzi

Głosne chodzenie PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , Moja ps3 po okolo 30 minutach grania wyje jak odkurzacz macie jakies sposoby na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Konsola stoi w złym miejscu

2. Czujnik temperatury uszkodzony

3. YLOD może cię spotkać

Jak jest na gwarancji to wiesz chyba co masz zrobić

Edytowane przez PROT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy ile masz konsolę, bo po latach kurz może zatykać wentylatory - wtedy należy je przeczyścić odkurzaczem. Ustaw też PS3 w takim miejscu, gdzie masz dobrą cyrkulację we wszystkich otworach wentylacyjnych. Jeśli nadal będzie wyła to pozostaje serwis...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrób fan testa to będzie ciszej chodzić, Jak nie fantest to odkurzacz albo śrubokręt + sprężone powietrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy też jaki masz model, 60-tki po pewnym czasie chodzą powiedziałbym bardzo głośno więc nie ma sensu oddawać do serwisu, natomiast jeżeli masz wersję 80 GB i wyje jak "odkurzacz" to coś jest chyba nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba niektore 60-tki po bardzo pewnym czasie. Moja mimo ze w zakurzonym pokoju stoi to po 2,5 latach ciagle ciuchutka. Zadnych manewrow oprocz polerki na gornej powierzchni nie stosowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wersje 40 gb , fakt jest w ciasnym miejscu (gwarancja chyba sie skonczla ;/)

Edytowane przez Ambruzzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba niektore 60-tki po bardzo pewnym czasie. Moja mimo ze w zakurzonym pokoju stoi to po 2,5 latach ciagle ciuchutka. Zadnych manewrow oprocz polerki na gornej powierzchni nie stosowalem.

Tylko że dla niektórych twoje cichutkie chodzenie będzie wyciem tak więc jest to pojęcie względne. Ja mam 3 miesięczną 80-tkę i już zauważyłem, że znacznie głośniej chodzi niż na początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że dla niektórych twoje cichutkie chodzenie będzie wyciem tak więc jest to pojęcie względne. Ja mam 3 miesięczną 80-tkę i już zauważyłem, że znacznie głośniej chodzi niż na początku.

Kurz robi swoje. Przez niego radiatory nie odprowadzają tak dobrze ciepła i inne elementy się grzeją i wiatraki muszą się wbijać na wyższy bieg. Dodatkowo kurz osiada na łopatkach wiatraków tworząc zawirowania powietrza i także można zauważyć większa głośność. I w łożyska wiatraków kurz tez pewnie wlazł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba niektore 60-tki po bardzo pewnym czasie. Moja mimo ze w zakurzonym pokoju stoi to po 2,5 latach ciagle ciuchutka. Zadnych manewrow oprocz polerki na gornej powierzchni nie stosowalem.

Dokładnie. Ja swoją 60 też czyszczę z kurzu 2 razy w tygodniu a konsolka w styczniu będzie miała 2 lata. Chodzi tak cicho, że jej nie słychać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to przestancie siac taka paranoje, bo potem jest pelno takich watkow. Wszystko jest sprawa wzgledna ale bez przesady. Konsolowi hipochondrycy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to przestancie siac taka paranoje, bo potem jest pelno takich watkow. Wszystko jest sprawa wzgledna ale bez przesady. Konsolowi hipochondrycy.

Dokładnie!! nie wiem co wam przeszkadza.....tych tematów było już sporo....poprostu chodzi cicho albo głośno co to za różnica

ważne ze chodzi konsola i można grac :)

Edytowane przez Qekon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczny problem, i mówię wam niewierni "hipochondrycy", że to nie jest normalne, i co gorsze, doprowadza człowiek do szału. Odesłałem konsolę do serwisu za pierwszym razem, zwrócili zepsutą. Więc poleciała drugi raz, oczywiście ze stosowną notką aby nałożyli mi więcej pasty termoprzewodzącej. Konsola wróciła, chodzi jak nowa, a jedynym problemem był zapach pasty unoszący się w powietrzu przez pierwsze kilka dni.

Edytowane przez hivonzooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba termoprzewodzącej, bo inaczej konsola jak nowa za długo by nie pochodziła :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie siedzę w tych sprawach, przeczytałem o tym na innym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba siedziec, a nawet biegac, zeby zauwazyc ze ta pasta ma przewodzic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście ze stosowną notką aby nałożyli mi więcej pasty termoizolacyjnej.

Dobre :)

Edytowane przez PROT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem, ponieważ widzę że sami znawcy i spece się tutaj znaleźli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sie ten problem nie pojawia... Mimo tego, ze mam 60GB zakupiona w dniu premiery ... Mozliwe, ze chodzi glosniej ale nieprzejmuje sie (na razie), czyszcze ja raz w miesiacu, jezeli to ma jakos pomoc. A w niedalekiej przyszlosci, byc moze przeczyszcze radiatory i zmienie paste ... Jednak nie widze koniecznosci robienia tego przez najblizsze 2 lata.

poprostu chodzi ciacho(...)

Musisz, chowac slodycze w innym miejscu ... Te juz mrowki zajely. Na twoim miejscu juz, tego "ciacha" bym nie jadl.

Edytowane przez Duvel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×