Skocz do zawartości
Emir

DC Universe Online

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie co do zajmowanej pamięci- mam ps3 fat 40gb, policzyłem, że przy wyczyszczeniu będę miał ~25gb wolne, czy starczy mi miejsca na grę (z ewentualnymi patchami)? I czy po ściągnięciu nowego patcha stary się usuwa, czy zalega na dysku?

Na grę musisz mieć około 18GB. Myślę że jak bedziesz miał 25 GB przeznaczone na DC to wystarczy.

Zaciekawiła mnie ta gra jednak widzę że opinie są podzielone nigdy nie grałem w żadne mmo rpg ale ciekawi mnie ten temat.. Znam trochę uniwersum DC jednak widzę że opinie są podzielone i sumie nie wiem czy warto się zainteresować. Trzeba płacić ten abonament czy można spokojnie bez? Poradźcie

Możesz spróbować za darmo do 30 lvl na dobrą sprawę nie potrzebujesz żadnego dodatku a jesli byś miał jakieś pytania to wal śmiało mój nick w grze to wegiel i gram po stronie hero na serverze EU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie sugerujcie sie informacjami z sieci, ze trzeba miec dostep conajmniej na poziomie premium. by moc uzywac voice chatu. Wczoraj kolega wegiel mi to udowodnil.

Ogolem to chcialem na tym forum podziekowac uzytkownikopwi "wegiel" za pomoc w grze. Dalej bym bladzil ze znajomymi jak dzieci we mgle, gdyby nie on. Kilkugodzinny wyklad z jego strony "nieco" naswietlil mi zlozona mechanike oraz multum mozliwosci tej gry.

Zachecam wszystich do tej gry, bo jest w pelni darmowa, ale nieco okrojona w porownaniu do wyzszych rodzai dostepu. Jednak na wymaksowanie lvl postaci i poznanie podstaw w zupelnosci starcza (czyt. dobre kilkadziesiat godzin rozgrywki i rozrywki), jak Was wciagnie mozecie pomyslec nad platnym dostepem (jednorazowym zakupem DLC dla premium lub comiesiecznym abo dla legendary). Pamietajcie, ze gra zaczyna sie po osiagnieciu lvl cap (30lvl) - wtedy zaczynaja sie vaulty, duosy, alerty i raidy, dzieki ktorym maksujecie swoich herosow kompletujac im najlepszy dostepny equip.

Polacy lubia dostawac cos za darmo, wiec kto jeszcze nie mial stycznosci z tytulem niech smialo sciaga (lub kupi na Allegro wydanie pudelkowe za 40-50 PLN - daje to od razu premium access) i bawi sie w jesienne wieczory.

Edytowane przez bleq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Szukam gildii do wspólnej gry nic w grze Greenish Server PvE EU Ps3 strona Hero :) Do zobaczenia w grze . pozdrawiam

Edytowane przez Greenish

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie. Czy mogę przerwać ściąganie gry? Musiałem wejść w grę przez menu ps3, dopiero wtedy zaczęła się ściągać, a robi to cholernie długo, chcę to robić na raty. Czy da radę? Czy jak wyjdę, to następnym razem wszystko od nowa?

@edit

Dobra, już sobie sam sprawdziłem. Dla chcących odpowiedzi - spokojnie możecie wyłączyć grę, instalacja przy następnym odpaleniu będzie tam, gdzie ją wcześniej skończyłeś.

Edytowane przez Lukasol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja również szukam kogoś, z kim mógłbym wspólnie pograć po stronie Hero albo ViIllan. Piszcie proszę na adres ace1@gazeta.pl.

Póki co mam jedną postać:

Nick: Perturbation

Hero

Mental Controller

lvl 30

CR (tylko) 38

Nie wiem jak sprawdzić serwer, ale na pewno jest PvP.

Edytowane przez Concave_1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogrywa ktoś w to? Dopiero zacząłem (żałuje, bo jest fajnie ;) - w oczekiwaniu na FFXIV grywam w to)

psnid: gumeko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście ze grają

Wysyłane z mojego R800i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Ostatnio zacząłem narzynać w DC. Jak ktoś chętny to mój PSN to Sedrrak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka, trochę zapomniany temat, ale co mi tam :) Szukam jakiejs polskiej ligi po stronie herosów, bo strasznie mnie już męczy gra z randomami ( jak mi się healer pcha na tanka to mnie krew zalewa...-.-) Dlatego jeśli coś ktoś wie to proszę o odzew. Teraz mam urlop to jestem online praktycznie codziennie.

 

Nick: izka

Server: EU PvE

 

Mam nadzieje, że ktoś tu zajrzy :)

 

Pozdrawiam, Iza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram od niedawna na PvE w lidze iNS4NE - polska liga po stronie Hero. Zapraszam :)

 

Nick w grze: Rheya

Lub na PSN - Infi_86

Edytowane przez myst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra świetna i chyba pierwszy mmorpg, który posiada taką świetną grafikę i nie ma lagów :) Możecie polecić jakąś polską ligię po sronie herosów dla początkujących ? Dopiero 7lvl a chciałbym z kimś pograć. Jak na czacie w grze się pytam to każą wbić najpierw 30lvl, ale ile to zajmie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pyka w to ktoś na PS4? Niebawem będę mieć ją w swoich łapkach i mogę pograć... Ciekawe czy jest duży skok graficzny między ps3 a ps4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pobrać całość (~30gb) żeby zacząć grać? Czy wystarczy kilka gb żeby uruchomić grę a potem będzie się pobierało w trakcie rozgrywki? Mam na myśli wersję na PS4

Edytowane przez r0oFie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zapytam co trzeba kupic zeby zdobywac trofea? Koniecznie subskrypcje za te prawie 50 zl czy jest jakis trial :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do ligi iNS4NE. Polskiej ligi po stronie hero. Nieważne czy serwer pvp czy pve bo to można zmieniać kiedy się chce podczas gry. Jest to również gra w której użytkownicy ps3 i ps4 mogą grać razem, choć ps4 ma lepiej (gra się nie ścina itp)

Mój nick w grze: tomaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadne, jak ma sie z kim. Platyny i tak już nie wbijesz bo zablokowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od taka moja mała postać :)

DC_Universe_Online_20140816233159.jpg

Edytowane przez WikFlesh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×