Skocz do zawartości
Emir

DC Universe Online

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę sie doczekać. Wiedziałem, że wkońcu musi wyjść MMO na konsole siłą rzeczy ale nie spodziewałem się tego tak szybko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera ponoć 14 stycznia a ja dalej nie moge znaleźć nigdzie preorder na PL .

Jak ktoś coś znalazł proszę o info .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikropłatności won.

Abonament won.

Kupowanie godzin FTW!

Nawiasem: Czy PC i PS3 ma dwa różne "światy"? Grając na konsoli nie będę mógł spotkać kolegi z pc?

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikropłatności won.

Abonament won.

Kupowanie godzin FTW!

Nawiasem: Czy PC i PS3 ma dwa różne "światy"? Grając na konsoli nie będę mógł spotkać kolegi z pc?

Pzdr.

Z tego co czytałem to tak... to 2 różne światy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co slyszalem to w polsce chyba nie bedzie premiery dc universe ale moge sie mylic najlepiej skontaktowac sie z jednym z naczelnych sklepow preorderowych w polsce i sie zapytac 2 sprawa kto z was kupuje napewno dc DCUO na 100% niech napisze chcialbym wiedziec jak liczna bedzie grupa polakow w swiecie superbohaterow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz, wegiel, ciezko bedzie ci sie dowiedziec dokladniej gdyz wszyscy polacy ktorzy posiadaja PS3 nie czytaja tego forum :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie gdzie można złożyć preoder? Ewentualnie jak myślicie będzie ta gra dostępna w media markt? Na oficjalnej stronie podają info o tej grze więc sony chyba będzie wysyłał do sklepów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już gracie bo na PSN jest suskrypcja do wykupienia .

I teraz pytanie za 100 pkt . Czy wykupując tą subskrypcję potrzebuję jeszcze płytę z grą ? Czy gra ściągnie się automatycznie z PSN .

Pzdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest napisane ze aby uzyc tego produktu musisz posiadac DC Universe online wiec bez pudelka z gra nic Ci to nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy komuś juz udało się dostać gre? Jakies informajce gdzie mozna dostac? Narazie tylko na allegro widzialem, ale to koles wysyła z wielkiej brytanii.

No i czy moze ktoś pomóc, bo mam dylemat na co kupić tą gre, na PS3 czy na PC. Podobno na PS3 są zwiechy, trzeba robic restarty konsoli, gorsza grafika no i wiadomo trudniejsza komunikacja.

Ale jednak granie na 40 LCD HD robi swoje;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, nigdzie tej gry nie ma. Chcę kupić jutro bo jest premiera, a nigdzie się zamówić nie da, a w MM pewnie nie będzie. Co jest do cholery :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem właśnie odpowiedź od gram.pl , że niestety nie będą mieli tej gry w swojej ofercie :o

Nie wiem co jest grane czy to jest jakaś akcja SOE czy "cuś"

Co do tego kolesia to nie jestem taki pewny i niechcę się przejechać . Koleś sprzedał tylko kilka kart i to wszystko .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro pojadę do Media Markt i może będzie, ciekawe jestem. Jak nie to z amazon.uk sobie zamówię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro pojadę do Media Markt i może będzie, ciekawe jestem. Jak nie to z amazon.uk sobie zamówię :)

Wysyłają do Polski ? I ile to razem z przesyłką wyjdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra kosztuje 34f około 170zł na nasze, a przesyłka do Polski jest akurat darmowa :)

Edytowane przez goro55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na pewno ja jutro kupuje, akurat miesiac grania za darmo i po urodzinach kupie sobie na 3 albo 6 miesiecy. jak ktos bedzie chcial pograc ze mna to niech mnie doda do znajomyc. moj psn id to jawa10

Edytowane przez jawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram.pl ma od 19 stycznia, ultima ma od 21 pre-ordery mozna składać HYPE !

28utfgm.png

Edytowane przez goro55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę ... A jeszcze wczoraj obsługa klienta z gram.pl odpisała mi że nie będą mieli w ofercie tej gry :/

Zaskoczony taką sytuacją ze w PL nie można dostac zrobiłem jak mówiłeś i zamówiłem z Amazon.uk . Za wszystko zapłaciłem 213,80 .

Zamawiałeś już może coś z Amazon ? Niby trzeba do 10dni czekać ? Czy mogę się spodziewać szybciej xD ?

Chętnych do gry w DCUO dodawać mnie do znajomych PSN MaVerr ( tylko napiszcie w wiadomosci ze o DC chodzi ) i trzeba będzie się ugadać na jeden server . Ja myślę o PvP

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna strony gry w jezyku polskim, a zaden sklep nie oferuje w Polsce w dniu premiery tej gry, dziwne to to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My z kumplami zakładamy gildie, więc możesz dołączyć im więcej polaków tym lepiej. Chodzi, że do 10 dni :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×