Skocz do zawartości
Emir

DC Universe Online

Rekomendowane odpowiedzi

To jak coś dodajcie do PSN ... I jaki server później bo ponoć jest kilka ( preferuje PvP ) xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Czy ktoś może mi odpowiedzieć tak na 100%, że do gry jest jeden miesiąć dodany gry tak jak było w Wowie ? Czy oprócz tego, że kupie grę od razu musze uzupełnić abonament? Szukam i szukam w necie i nie moge znaleźć żadnych informacji o tym.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się kupić abonament na koncie PL i grać na koncie US? Niestety moje konto główne to US :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Czy ktoś może mi odpowiedzieć tak na 100%, że do gry jest jeden miesiąć dodany gry tak jak było w Wowie ? Czy oprócz tego, że kupie grę od razu musze uzupełnić abonament? Szukam i szukam w necie i nie moge znaleźć żadnych informacji o tym.

Pozdrawiam

dc_universe_online_boxart.jpg

Twoja odpowiedz znajduje sie w lewym dolnym rogu.Tak ,30 darmowych dni jest dodanych z automatu do gry podobnie jak w WoWie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy wow jednak nie lepszy od tego:P

s

W czwartek prawdopodobnie kupie. Czekam tylko na jakies recenzje. Niestety pierwsze godziny z gry (mini recenzje z neta) nie przekonuja mnie w 100% do zakupu raczej tak do 60% :P Ktos juz gra ? W Game Stop w Irlandii gra kosztuje 49,99e euro. Abonament to tyle co paczka fajek (chyba) ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram i wedlug mnie gra jest srednia. Straszny chaos jest i gra wcale tak nie wciaga, gdy za miesiac skonczy mi sie abonament nie mam zamiaru go przedluzac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra faktycznie jest innowacyjna. Już kilka gier próbowało wprowadzić akcję do mmo (np. Age of Conan albo Champions Online) i imo średnio im to wyszło. W DCUO nie ma żadnych lagów podczas walki i jest spory wybór mocy i broni. Na minus można zaliczyć to, że kreator postaci (wyglądu) jest mniej rozbudowany niż w innych grach tego typu. Też pewnie nie przedłużę abonamentu, szczególnie, że niektórzy już po 3 dniach wbili maksymalny 30 level :P Ale jeśli twórcy poprawiliby właśnie ten cały chaos i wszystko uporządkowali to może skusiłbym się na dalszą grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie, aż tak źle pewnie nie jest :) Poczekajcie gra się dopiero pojawiła, czas naprawiać błędy w postaci łatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram i wedlug mnie gra jest srednia. Straszny chaos jest i gra wcale tak nie wciaga, gdy za miesiac skonczy mi sie abonament nie mam zamiaru go przedluzac.

Dopiero minęły 2 dni od premiery.. jest chaos i będzie przez pierwsze dni, są błędy? to je już łatają to jest gra mmo, wow też nie miał idealnego startu, jeśli ktoś chce te grę kupić a nie jest pewny niech się wstrzyma co najmniej z 1-mce wtedy wyjądą jakieś już konkretne opinie na temat tej gry, a teksty tego typu lepiej ignorować bo nie są rzetelne.

Edytowane przez piniogorki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem sobie jeszcze trochę i powiem szczerze, że gra się o wiele przyjemniej jak serwer nie jest pełny jak w dniu premiery. Jak na nowe MMO DCUO ma naprawdę mało błędów, a głównie są one związane z animacją postaci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To piszcie już PSNid kto już gra i na jakim servie .

Pzdr.

Wszystkie upd. sciągniete i jutro po pracy zakładam postać na

Absolute Power (PvP)

Mam tylko pytanie jak wygląda różnica w DCUO serverów PvE i PvP gdzie można toczyć pojedynki . Czy na serverach PvP moga cie atakować gracze tej samej strony ?

Edytowane przez MaVerr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na serverach pvp można po prostu atakować drugą stronę poza arenami, na pve nie da rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktos mial ochote pograc po stronie zla na serwerze Crossfire to pisac moj PSN: wymyslsam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy wow jednak nie lepszy od tego:P

hmm ciezko powiedziec wowa gram 4 lata . Kazda ma swoj klimat ,powiem ci wiecej jak wbije 30lvl i sie pobawie dopiero 12:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja grałem w Betę, gram teraz na PvE i sobie chwalę. Co do postu powyżej, na PvE można dać opcję PvP. Jeśli w ciągu 5 min nie nawiąże się walka to znowu wchodzisz w tryb PvE. Lepsze jak ktoś chce tylko raz na jakiś czas ponaparzać innych graczy.

Bugów nie widzę, lagów absolutnie nie ma. Gra jest bardzo intuicyjna, a ilość mocy i opcji dzięki którym można robić własne "combosy" olbrzymia. Dodatkowo każda moc ma inne działanie gdy jesteś np. "tankiem" "healerem" czy "killerem". To jest świetne!

A to, że są tylko 3 postury? Bez przesady. To nie minus tylko "minusik" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie otrzymałem mój egzemplarz gry . Zamierzam grać jako zły. oczekuje na zaproszenia :D

nick:ByczyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie otrzymałem mój egzemplarz gry . Zamierzam grać jako zły. oczekuje na zaproszenia :D

nick:ByczyPL

To zapraszamy na server Crossfire PvP , mamy tam legion xD

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zapraszamy na server Crossfire PvP , mamy tam legion xD

Pzdr.

będę dziś wieczorkiem niewytrzymaniem instalacji wczoraj około 2 się skończyła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!!!

Grałem w wersję beta i była naprawdę dobra. Napiszcie prosze czy bedzie trzeba wykupywać abonament a jeśli tak to ile on kosztuje.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, trzeba, abonament ok 50zł miesięcznie.

za parę dni stanę się posiadaczem tej gry, na jaki serwer wbić i po której stronie ??

gdzie gracie, gdzie najwięcej polaków :) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crossfire PVP (vilin ) , ja jeszcze mam postac na Absolute Power PvP (hero)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano

Mocno zastanawiam się nad zakupem tej gierki aczkolwiek po moich doświadczeniach z Lineage 2 mam trochę obaw :)

1. Na czym polega zdobywanie expa w tej grze, wykonywanie questów czy może jakiegoś innego rodzaju "farmienie"?

2. Czy lvle lecą w miarę szybko?

3. Czy gra nadaje się dla zwykłych śmiertelników, czy raczej trzeba włączyć tryb nolife

4. Jakie są tutaj opcje zabawy w drużynie, party, klanie itp grupach

5. Czy w razie potrzeby można spokojnie pograć solo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano

Mocno zastanawiam się nad zakupem tej gierki aczkolwiek po moich doświadczeniach z Lineage 2 mam trochę obaw :)

1. Na czym polega zdobywanie expa w tej grze, wykonywanie questów czy może jakiegoś innego rodzaju "farmienie"?

2. Czy lvle lecą w miarę szybko?

3. Czy gra nadaje się dla zwykłych śmiertelników, czy raczej trzeba włączyć tryb nolife

4. Jakie są tutaj opcje zabawy w drużynie, party, klanie itp grupach

5. Czy w razie potrzeby można spokojnie pograć solo?

1 Questy glownie za mobki malo xp

2 Bardzo szybko, Tydzien i masz 30lvl

3 Oczywiscie ze tak jak gram po 2 3 h na dzien, i to w zupelnosci wystarcza

4 Wszytkie co wymieniles + raidy insty areny bg cos jak wowie

5 Mozna chodz na servie PVP jest to dysc ciezkie, Duzo gankuja xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×