Skocz do zawartości
Gość damon

PLAYSTATION 3 SONY HD Show

Rekomendowane odpowiedzi

Gość damon

Witam, w tym temacie chciałbym pokrótce opisać moje wrażenia dotyczące uczestnictwa w małym show przyszykowanym przez Sony. Bywalcy tego portalu (i generalnie wtajemniczeni) na pewno wiedzą o czym piszę :)

Organizatorzy żeby uniknąć chaosu do swojego peestrójkowego tira wpuszczali grupki piętnasto osobowe. O ile oczywiście była kolejka. Grupa taka miała około 10 minut na zabawę, po których to następowała wymiana odwiedzających. Czy to nie za mało? Zdecydowanie za mało ;) Zabawę umilały panie hostessy i prowadzący (którzy ładnie zapozowali do fotek), który to za pomocą mikrofonu i głośników opowiadał krótko o konsoli, czasie trwania "zwiedzania" i o ewentualnej konieczności opuszczenia tira. W środku znajdowało się 10 stanowisk do giercowania z "podłączonymi" (bezprzewodowo of course) 2 padami do każdej konsoli. Pady mimo wszystko były zabezpieczone przed nieumyślnym "wyjściem z pomieszczenia" :) Oprócz samych konsol na pokazie była dostępna drukarka zdjęc Sony. Jedna osoba z obsługi na życzenie gości robiła zdjęcie które można było sobie od razu wydrukować. Fajna sprawa. tym bardziej, że fotka była robiona aparatem z 10,3 Mpx i z naprawdę wielkim (i domyślam się, że dobrym - nie znam się na aparatach) obiektywem (nie pamiętam modelu). Po przeciwległych stronach pomieszczenia były rozstawione dwa ogromne telewizory LCD (jeden z nich miał 52 cale) na których prezentowane były jakieś pokazy PS3 i zajawki filmów. Oczywiście filmy puszczane były z Play'a. Grało się natomiast na telewizorkach 40 calowych. Niby fajnie ale stojąc pół metra od takiego LCD'ka można było dostac oczopląsów :) Zdecydowanie za blisko. tym bardziej, że było dosyć ciasno. Grający prawie dotykali się plecami podczas zabawy (można zauważyć to na zdjęciach). Dźwięk z gier było słychać dosyć słabo. Dodatkowo w tirze leciała jakaś muzyka skutecznie zakłócająca wrażenia audio płynące z gier :) Najważniejszym jednak faktem na całej tej imprezie (przynajmniej dla mnie) była możliwość popykania w gierki na naszej konsolce z której to oczywiście skorzystałem.

Nie miałem niestety możliwości zagłębienia się mocniej w każdy tytuł ze względu na brak czasu :( Jednakże największy zachwyt zdecydowanie wzbudził Motorstorm. Dla mnie -> MUST HAVE :) Fizyka, grafika, prędkość, wyścigi w błocie, ogromny kanion, zniszczenia... Czegoś takiego dawno nie było. Potwierdzeniem moich zachwytów może być fakt, że Motorstorm był zapuszczony na większości konsol. To właśnie ten tytuł z tego co widać ma najbardziej promować nową konsolę Sony. Na drugim miejscu stawiam Resistance. Grafika robi wrażenie, przepych graficzny jest spory. Niestety wyszła na jaw moja nieudolność w graniu w FPS'y na padzie (niestety będę sie musiał oduczyć "klawierki i mychy"), toteż odpuściłem sobie po paru minutach. Ridge Racer - dobra, acz sterylna grafika. Model jazdy każdemu kto grał w któregokolwiek RR bardzo dobrze będzie znany. Oprócz grafiki - nic nowego (przynajmniej na pierwszy - dość szybki - rzut oka). Formula One - nawet nie zagrałem. Tytuł raczej niszowy, moim zdaniem tylko dla fanów F1. Genji - pozytywna gra, dla mnie to taka dopieszczona fajerwerkami Onimusha. Nie skorzystałem niestety z możliwości Sixaxis'a jeżeli chodzi o czujniki ruchu - przyznam się szczerze, że nie za bardzo chciało mi się doszukiwać gdzieś tego w opcjach gier. Po prostu chciałem pograć :)

Poniżej kilka fotek. W pomieszczeniu było raczej ciemnawo dlatego też zdjęcia nie są w najlepszej jakości. Nie miałem też niestety za dużo czasu żeby jakoś je dopieścić.

Imprezę generalnie uważam za udaną. Oby więcej podobnych promocji odbywało się w naszym kraju czego sobie i Wam zyczę.

Pozdrawiam

damon

1d3f7ce9a318f8e5m.jpg5f82193314edcdd3m.jpge43a417a65938fa4m.jpge32c4b4d7f17672cm.jpg33b4427e746c6662m.jpg64d28f1c282a8c6bm.jpg7c2865c0729dbc41m.jpg962d2cfdffc4661dm.jpg7a69d866056cd0cfm.jpgde84434f05acdef8m.jpg726c9376a9055234m.jpg369608f3f422c2a3m.jpg877cb3e100849896m.jpga816ba5ec4d32a2fm.jpgd786cd23ab828928m.jpg2fd11da1aa04b368m.jpg70b978e4bf91c18bm.jpg557a0288cb5de413m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy autor zgadza się na umieszczenie tegoż na ps3site.pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

jejku mam nadzeje ze bedzie malo wiary :D i sie dopcham do ps3 zeby sobie pograc :P  , a niestety nieudało mi sie orzywić aparatu :( ale  się umowiłem z kumplem i mam nadzeje ze o mnie niezapomni :P tz o aparacie :P 

To be continued ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość damon
Czy autor zgadza się na umieszczenie tegoż na ps3site.pl?

Jasne, jeżeli tylko treść i format odpowiada bardzo proszę - będzie mi miło :)

Generalnie ludzi było malutko (brak jakiejś kampanii reklamowej) więc myślę dragon, że nie powinieneś mieć problemu z dostaniem się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczone, po małych poprawkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś, że była kolejka ale nie napisałeś jaka długa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecie napisał, że ludzi nie było specjalnie dużo.

Damon: w sumie się nie dziwie. Kto chce, ten i tak będzie wiedział. Innych ludzi na razie nie ściągają, bo temat zbyt kosmiczny ;) Kto wyda na “konsole tylko do gier” >2000zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

ja mam cicha nadzeje ze TIR mi nieodjedzie do tej 15 :P bo jeszcze musze pare zeczy na miescie załatwić :((( albo przynajmniej ze sie do niego dobije ... :] ale porzyjemy zobaczymy ;]

a jak bedzie duza kolejka z udziałem "dzieci" to sie zdenerwóje .

mały przedsmaczek [a href=http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20070305/POWIAT01/70305020" target="_blank]http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AI...WIAT01/70305020[/a]

dziśaj wieczorem może bedą fotki :]

To be continued ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość damon
Napisałeś, że była kolejka ale nie napisałeś jaka długa :)
Przecie napisał, że ludzi nie było specjalnie dużo.

Rzeczywiście ku mojemu zdziwieniu ludzi było jak na lekarstwo. Większość osób w wieku podstawówkowo gimnazjalnym - którzy to wchodzili na pokaz po kilka razy z rzędu ;) Chociaż starsze osoby z dziećmi także nie stroniły od sięgnięcia po pada :) To, że było mało osób jest tym bardziej dziwne ponieważ pokaz odbywał się w największym centrum handlowym na dolnym śląsku - w samym jego centrum. Być może w sobotę było więcej osób.

Kto wyda na “konsole tylko do gier” >2000zł ;)

Ja wydam :) Hehe tak poważnie to rzeczywiście u nas w kraju utarło się, że konsola = dzieciaki przed telewizorem. Z drugiej jednak strony musieliście zauważyć, że coraz więcej starszych osób lub osób kompletnie w temacie nierozeznanych kojarzy magiczne słowo "playstation" - a to juz dobrze wróży na przyszłość :)

Daj znać dragon jak Ci poszło z MotorStormem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

jak na razie tutaj daje wam mały przedsmak :P [a href=http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20070305/POWIAT01/70305020" target="_blank]http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AI...WIAT01/70305020[/a]

ale powiem tak BADZIEW ! (pod względem organizacji)

nie dość ze byłem tam juz przed 13 to na dodatek mieli jakieś problemy z zasilaniem i co chwile im korki wybijało wiec tak naprawdę o 15.30  ruszyło (3h czekania)

narobiłem kilka fotek i filmików więc mam nadzieje ze dobry admin użyczy trochę MB na serwie ;)  bo ja mogę na WP .. ale jest limit 3mb/1h a później blokada :((( albo znacie jakiś darmowy ftp bez limitów ? ;]

ok znalazłem SERWER [a href=http://dragon85pl.4shared.com/" target="_blank]http://dragon85pl.4shared.com/[/a]tutaj będą wszystkie pliki umieszczane ;]  tylko kumpel musi sie pospieszyć i  mi jeszcze dzisiaj te fotki i filmiki przesłać .. ;]  jak coś to możecie tam różne rzeczy umieszczać  jest 1gb wolne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobieramy - zobaczymy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

jutro może będą jakieś filmiki ;]

a jak będę miał czas skrobnę troszkę jak było ;] ale myślę ze fotki mówią za siebie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojechałbym ale jechać 100km zeby pograc 10min ;d i to jeszcze niecaly tydzien przed premiera to troche bez sensu :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jutro może będą jakieś filmiki ;]

a jak będę miał czas skrobnę troszkę jak było ;] ale myślę ze fotki mówią za siebie :P

A gdzie te hostessy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

ok chciałem oznajmić ze własnie w tym momencie zgrane sąfilmiki (Rozpakowane) do http://dragon85pl.4shared.com więć goronco zapraszam ;]  i miłego oglondania ;]  aha troszke jakos filmików odbiega od stau faktycznego obrazu wyswietlonego na lcdekach ;) ale fan F1 cos znajdzie dla siebie i MotorStorma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×