Skocz do zawartości
PatrykJP19

FAT vs SLIM

Rekomendowane odpowiedzi

Ta będzie 120GB chociaż i tak to mnie akurat mało obchodi. Dyski sa teraz tak tanie, a jeszcze stanieją. Za 200 pare złociszy kupisz 320GB dysk, nówke i to dobrej renomowanej firmy.

A zabiorą Linuxa, co jest dla mnie Big minusem. Miałem nadzieje na lepsze wsparcie pingwinka dla PS3 ale niestety Sony się odcielo ;/. No i prawdopodobnie brak dodykowych przycisków. powracają stare Klikacze xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ohydnej konsoli nie widziałem nigdy.

Kompletni mi się nie podoba ten Slim przegięli,plus ze jej powierzchnia nie będzie taka jak w Fat

czyli nie będzie się rysować ale reszta :confused: nie podobna do niczego porostu Ohydna

zdecydowanie podoba mi się mój chlebaczek który nabyłem kilka miesięcy temu i nie mam zamiaru go

wymieniać w przyszłości na Slim fuu.

Edytowane przez Qekon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od września coś wyczytałem że maja już być :D więc ja łykam jak tylko będzie dostępna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kształt mi się nie podoba, ale to, że jest matowa, generalnie in plus ;) Poprzednia wersja wygląda lepiej -> prostokątna wydaje mi się bardziej proporcjonalna i cieszy oczy :)

Edytowane przez nem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się zdaje, że cena 'grubaska' teraz wzrośnie! Przestają go produkować. Slim jest dla japończyków. Oni mają małe domki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od września coś wyczytałem że maja już być :D więc ja łykam jak tylko będzie dostępna

Kupujesz druga specjalnie bo Slim ^ ^ ? I co na zmiane bdsz playal ; p ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to kupa z tej slimki. Fakt matowa jest co będzie chroniło przed zarysowaniem ale reszta :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wygląda jak gówno.

Dokładnie ale i tak nic się nie zrobi bo jednym się podoba drugim nie a te guziczki klikanie

zdaje się ze wracamy do ery ps2 z przed 10 lat heheheh żenada szkoda ze nie zrobili jeszcze wysuwanego napędu hehehe

i dopisek PS3 Slim Remake PS2 :P

Edytowane przez Qekon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardziej podoba FAT, miejsce pod TV mam, więc nie ma problemu :P Poza tym, tak jak bolek uważam FATA może nie za dzieło sztuki, ale jest to na pewno bardzo ładnie zaprojektowany sprzęt, taki "z klasą" ;)

Co do SLIMa fajnie, że jest mniejszy, oszczędniejszy, itd., ale jednak trochę "zwykły" (imo. i tak jest lepszy od tego fake'a co kiedyś wyskoczył, chociaż muszę przyznać, że podobny to jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak... zapłaciłem za fata 2000zl (wiem że są na forum osoby które jeszcze więcej) z dyskiem 40gb, i za ciula nie żałuję. Slimka wygląda wg mnie tandetnie, no chyba że tylko na zdjęciu się tak prezentuje.

Fat ma swój styl, czarna obudowa, ten napis zbajerowaną czcionką, dotykowe klawisze, srebrny pasek po boku, a cieńka- nie podoba mi się ;/

Ktoś tam wyżej dobrze napisał- widać cięcie kosztów...

Oby PSP Go nie było takim niewypałem...

TO oczywiście moje zdanie :)

Edytowane przez adrianek274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dodam od siebie szkoda ze skończą produkcje Fat :(

człowiek pojedzie do MM albo obojetnie gdzie i będzie oglądał brzydotę na pułkach

gdybym miał wybór X'kloc i Slim to wiadomo co bym wybrał 3 ROD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na nie patrzę i przód jest bardzo fajny, ale z góry nie prezentuje się ciekawie. Napis "PS3" powinien być innego koloru.

Edytowane przez Blood Btz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już coś na temat wstecznej kompatybilności PS3 Slim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już coś na temat wstecznej kompatybilności PS3 Slim?

PS3 Slim

NIE POSIADA WSTECZNEJ KOMPATYBILNOŚCI !!!

Tak sobie myślę... Może maila wszystkim wysłać ? :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie FAT jest zdecydowanie ładniejszy jeśli chodzi design, ale wolałbym ją z tego nowego plastyku - mniej podatnego na kurz.

Co do slim, jedyne co mi się podoba to zmniejszenie poboru energii o 37%, tylko zastanawia mnie jak będzie z awaryjnością slim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By zakupić konsolę czekałem tylko na tą konferencję (obniżka ceny). Zdecydowanie preferuje fat'a, dla mnie to także dzieło sztuki w porównaniu ze slim'em. :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że jeszcze posiadam klasyczne ps3.

SLIM zdecydowanie brzydsze ,jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam PS3 fat i powiem ze nie zamienil bym jej na slima. Chociz mam mniejszy pobor mocy ale jak juz wydac tyle kasy na konsole to juz miec to co sie podoba i cieszy. Design fata jest rewelacyjny a slimki to no coment :P od gory wyglada jak podkladka pod talerz :P ale to moje odczucia ja jestem za fatem xD Jeszcze jedna rzecz ktora w slimce mi sie podoba to dysk 120 GB ale coz za problem wymienic ?/ ja naszczescie jestem posiadaczem 160 GB wiec i tak fat przebija slim xD POzdRo dla uzytkownikow ps3site.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Piotr dowiedział się, że w Polsce ceny wszystkich modeli PS3 (wliczając w to PS3 Slim) to w zależności od zestawu 1399zł 1349zł oraz 1599zł. Karty PSN będą u nas mieć prawdopodobnie nominały 100zł i 200zł. "Gruby" model konsoli nie jest już produkowany. Po zejściu obecnych zapasów na półkach będziemy widzieli już tylko chudzielca

Podczytane na Polygamii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem jakby wcześniej było odwrotnie

pewnie takie samo "mendzenie"

żałośnie się to czyta

wiecznie źle i po złości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno wersje slim bedzie miala osobno zasilacz niczym xbox 360

Osobny zasilacz to PS 2 już miało, ale porównań do X'a nigdy za wiele.  (chodzi mi o slima ofcorz)

Ja zostaję przy Dużej konsoli :)

Edytowane przez EndarSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurwa slim o kurwa

Edytowane przez spider
ostrzeżenie: par. II, pkt 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie też slim sie nie podoba fat jest duż ładniejszy. a co do rys mam juz konsole 2 lata i zadnej rysy stoi sobie na półce wycieram raz na jakis czas ściereczką z froty i niemam rys.Co do obniżek to watpie aby u nas było taniej.konsole można kupić juz za 1300zł plus gra.a mówia ze bedzie kosztowała 300 euro.czyli okolo 1260zł.to dopiero obniżka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×