Skocz do zawartości
PatrykJP19

FAT vs SLIM

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sobie zakupie tego odchudzoną wersję PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item719457889_konsola_ps3_slim_120_gb_pilot_gra_pre_order.html

Chyba najlepsza oferta Slima póki co. Ja poczekam do września i wtedy coś kupię, albo Fat albo Slim, ale raczej to drugie bo wygląd jest mało ważny.

I po co takie bzdety piszesz???

Masz kilka postow wyżej

http://www.emarket.pl/pricelist/item.aspx?PID=C4201854

jest ta sama gro co w twoim zestawie + 2 świetne i kabel/pilot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efru, albo Ty jesteś ślepy albo ja... Ja dałem link do Slim'a a w tym Twoim jest Fat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może inne pytanko czym się różni Fat od Slim ?

po za obudowa i wielkością dysku ale jak wiadomo dysk sobie można

zmienić samemu wiec to żadna różnica.... :mad:

nie potrafię zrozumieć dlaczego skończą produkcje Fata beznadziejne

Edytowane przez Qekon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tym, że na Slima niemożna zainstalować Linuxa. No i jest Bravia Sync.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tym, że na Slima niemożna zainstalować Linuxa.

No to raczej na minus dobra szkoda flaki sobie wypruwać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To morze inne pytanko czym się różni Fat od Slim ?

po za obudowa i wielkością dysku ale jak wiadomo dysk sobie można

zmienić samemu wiec to żadna różnica.... :mad:

nie potrafię zrozumieć dlaczego skończą produkcje Fata beznadziejne

Poczytaj z laski swojej ten watek to Ci sie wszystko rozjasji. Tylko oszczedz nam tych bledow prosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, im dłużej na nią patrzę, tym bardziej mi się podoba ;) Nie ma tragedii. Ale fat to fat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko jedno: PS3 slim...jest najbrzydszą konsolą na rynku! To raz, dwa "fat" wygląda jak prawdziwe centrum rozrywki, poważnie i dostojnie na miarę nowej generacji. Slim brak mi słów na ten temat, kawał kwadratowego tandetnie wyglądającego plastiku. Może Sony chce przybliżyć się do M$ ale to raczej nie wróży dobrze. BTW: I oby nie było podobnie jak z poprzednimi wersjami PSek: "one" tak samo jak "two" były o wiele bardziej awaryjne niż ich większe siostry. Nigdy nie kupiłem wersji pomniejszonej począwszy od PSX dalej PS2 i mam nadzieje, że nigdy nie będę musiał tego robić.

W.w opinia jest moją osobistą oceną, więc proszę na mnie nie bluźnić jeżeli się ktoś ze mną nie zgadza:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem tylko jedno: PS3 slim...jest najbrzydszą konsolą na rynku! To raz, dwa "fat" wygląda jak prawdziwe centrum rozrywki, poważnie i dostojnie na miarę nowej generacji. Slim brak mi słów na ten temat, kawał kwadratowego tandetnie wyglądającego plastiku. Może Sony chce przybliżyć się do M$ ale to raczej nie wróży dobrze. BTW: I oby nie było podobnie jak z poprzednimi wersjami PSek: "one" tak samo jak "two" były o wiele bardziej awaryjne niż ich większe siostry. Nigdy nie kupiłem wersji pomniejszonej począwszy od PSX dalej PS2 i mam nadzieje, że nigdy nie będę musiał tego robić.

Masz całkowitą rację. Miałem oba wersje ps i ps2. Te mniejsze brałem idąc do kolegi, te większe trzymałem w domu. Chociaż PS3 slim ma mieć jakiś "BRAVIA sync XMB". Nie wiem co to jest, ale domyślam się, o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle co Slim, ale Firmware 3.0, które będzie dostępne też na Fata ;)

Chodzi o to, żeby sterować TV/kinem domowym za pomocą pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie powiedzieć jak będzie wyglądać sytuacja cenowa? i co z tym cellem?... bo nigdzie nie podają tego taktowania, czyżby mieli udoskonalić go? ;/ oraz co to jest Bravia Sync?

Edytowane przez Psychol111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

google Twoim przyjacielem:

"Funkcja BRAVIA Sync wykorzystuje złącza HDMI™ i konfigurację za pomocą jednego przycisku („One Touch”) oferowaną wyłącznie przez firmę Sony. Dzięki zastosowaniu złącza HDMI™ z kanałem CEC możliwe jest sterowanie różnymi urządzeniami połączonymi w zestaw, przy użyciu tylko jednego pilota telewizyjnego. Zatem gdy chcesz włączyć jakiś film, wystarczy nacisnąć jeden przycisk na pilocie, a cała reszta to już nie Twój problem. Zostaje włączony sprzęt audio i telewizor, wybierane są odpowiednie wejścia, po czym pracę zaczyna odtwarzacz Blu-ray Disc™. Funkcja BRAVIA Sync oferuje nie tylko sterowanie kinem domowym za pomocą jednego przycisku, ale pozwala także na korzystanie z menu urządzeń przenośnych, takich jak kamera Handycam®, bezpośrednio na ekranie telewizora. Wystarczy, że naciśniesz nowy przycisk „Sync Menu” na pilocie.."

Edytowane przez keil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciekawe czy zostawią opcję grania w slimie jak myślicie? konsola wygląda jak odtwarzacz, ma opcje jak odtwarzacz bd i tylko czekać aż ktoś po zakupie wkładając grę zobaczy "nie można odczytać płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciekawe czy zostawią opcję grania w slimie jak myślicie? konsola wygląda jak odtwarzacz, ma opcje jak odtwarzacz bd i tylko czekać aż ktoś po zakupie wkładając grę zobaczy "nie można odczytać płyty.

Normalny jesteś? Wiem, że nick zobowiązuje, ale bez przesady. Kolejne takie idiotyczne posty stosownie nagrodzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem i fat ma swoje plusy i minusy i slim ma swoje plusy i minusy.A tak pozatym po co sie kłóćmy.PS3 I PS3 SLIM to te same konsole (różnią się tylko wyglądem).Więc nie kłóćmy się bo niedługo xboxa będziemy wychwalać xD

Edytowane przez Altairek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalny jesteś? Wiem, że nick zobowiązuje, ale bez przesady. Kolejne takie idiotyczne posty stosownie nagrodzę.

Nie wiem czy jestem normalny ale nie przesadzam, to był taki żart nie wiem czym się denerwujesz.

Edytowane przez kill
Jak się żartuje to się używa stosownych emotikonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Sam przymierzam się do zakupu ps3, jednak poczekam z tym mniej więcej do połowy września, przeczytam pierwsze opinie o ps3 slim, zobaczę jak ukształtują się ceny i w tedy zdecyduję czy wziąć slim czy fat. Z wyglądu obie konsolki mi się podobają. Fat bardziej wygląda na konsolę z klasą, a slim jest mniejsza, praktyczniejsza i chyba bardziej zwykła, ale przecież to i tak ps3 (czyli kawał porządnej roboty :biggrin: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nową konsole ps3 slim , moża już kupic w sklepie euro

http://www.euro.com.pl/konsole-do-gier/sony-playstation-3-slim-killzone-2-pilot.bhtml?area=polecamy

Kupiłem sobie bo cena jest dobra, teraz tylko czekm, az przyjedzie do domu.

pozdrawiam

Bercik

Dla mnie ta cena nie jest dobre :rofl: taniej by wyszło kupno samej konsoli do tego KZ2 za około 90 zł albo i mniej

i oczywiście osobno pilocik albo wcale pad wystarczy do sterowania wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsolka wg. mnie lepsza normalna (FAT) Ładniejsza i w ogóle już przetestowana a slim to nowość i może się psuć. Jedyne co przemawia za Slimem to dysk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×