Skocz do zawartości
Slizer

Singularity

Rekomendowane odpowiedzi

Gra na pewno nie jest na 5-6 godzin. Raczej na 15. Tak wnioskuje po trofeach za przejście danego etapu w fabule. Gram dobrych kilka godzin a dopiero dostałem trzeci pucharek z 9. Inna rzecz, że niektóre segmenty musiałem kilkakrotnie powtarzać np. walki z bossami, albo próbowałem dostać się do sekretu przez pół godziny i musiałem się poddać. Jak już skończę to z lubością przeczytam jakiś opis, bo za chiny nie wiem jak w kilka miejsc wejść ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na pewno nie jest na 5-6 godzin. Raczej na 15. Tak wnioskuje po trofeach za przejście danego etapu w fabule. Gram dobrych kilka godzin a dopiero dostałem trzeci pucharek z 9. Inna rzecz, że niektóre segmenty musiałem kilkakrotnie powtarzać np. walki z bossami, albo próbowałem dostać się do sekretu przez pół godziny i musiałem się poddać. Jak już skończę to z lubością przeczytam jakiś opis, bo za chiny nie wiem jak w kilka miejsc wejść ;p

Rozmawiałem z jednym z developerów był na streamie :P ( to nie był oszust za dużo wiedział i podał facebooka ) gameplay ma być od 6-8h jak biegniesz caly czas i omijasz wszystko z sekretami około 12-15h , a głównym problemem multiplatformówek jest brak dużej ilości ramu na ps3 z tego co mówił ale wersje sie nie różnią.

Wypytywałem o wiele szczegółów technicznych co do programowania na ps3 ale to jjuż offtop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem :)

Brawo! Brawo! Brawo! Za końcówkę! Coś wspaniałego. Najlepsze zakończenie gry od czasu MGS4!

Brawo kolejne za chyba najbardziej opuszczające szczękę trophy That Wheel? Nic nie powiem, ale to najfajniejsze trophy jakie w życiu zdobyłem.

Za krótka!!! Około 10 godzin oceniam. Chciałem więcej i więcej a tu koniec... Wielka szkoda!

P.S. Jak skończycie, dajcie Continue Game. Najlepiej tak ze 2, 3 razy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem :)

Brawo! Brawo! Brawo! Za końcówkę! Coś wspaniałego. Najlepsze zakończenie gry od czasu MGS4!

Brawo kolejne za chyba najbardziej opuszczające szczękę trophy That Wheel? Nic nie powiem, ale to najfajniejsze trophy jakie w życiu zdobyłem.

Za krótka!!! Około 10 godzin oceniam. Chciałem więcej i więcej a tu koniec... Wielka szkoda!

P.S. Jak skończycie, dajcie Continue Game. Najlepiej tak ze 2, 3 razy ;)

Zakończenie przyznaje dobre,ale żeby od razu taki hurraoptymizm?:rolleyes:

Trofeum rzeczywiście genialne, jako jedyne z tych "ciekawych" mi wpadło.

Co do długości, hmm jeśli dodamy ciekawe multi to nie jest źle , jak na dzisiejsze standardy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem :)

Brawo! Brawo! Brawo! Za końcówkę! Coś wspaniałego. Najlepsze zakończenie gry od czasu MGS4!

Brawo kolejne za chyba najbardziej opuszczające szczękę trophy That Wheel? Nic nie powiem, ale to najfajniejsze trophy jakie w życiu zdobyłem.

Za krótka!!! Około 10 godzin oceniam. Chciałem więcej i więcej a tu koniec... Wielka szkoda!

P.S. Jak skończycie, dajcie Continue Game. Najlepiej tak ze 2, 3 razy ;)

No to gra zapowiada się fantastycznie. Dobra , jesteśmy na końcu gry. Co teraz ? Jak sprawa się miewa z multi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gra zapowiada się fantastycznie. Dobra , jesteśmy na końcu gry. Co teraz ? Jak sprawa się miewa z multi ?

Jak dla mnie jest świetne od 2 dni oglądam streamy z multi , a jutro dostane gre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, do Bioshocka 1 to sie nie umywa. Gra jest fajna i ja bym sie tak nie podniecal. Gram na Hard i jest prosto. Nie wiem co bedzie dalej, bo dopiero spotkalem katrine czy jak jej tam.

W bioshocku juz na tym etapie mialem szczene na glebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, do Bioshocka 1 to sie nie umywa. Gra jest fajna i ja bym sie tak nie podniecal. Gram na Hard i jest prosto. Nie wiem co bedzie dalej, bo dopiero spotkalem katrine czy jak jej tam.

W bioshocku juz na tym etapie mialem szczene na glebie.

ODRADZAM

DEAD SPACE + BIOSHOCK + TIMESHIFT nie wnoszące nic nowego...

Kurna, ale spierd... tę grę.

Multi jest zwykle... fajnie sie biega pajakiem, ale lepiej sie biega bigg daddy w bio 2...

Co za zenada...

Kill to dzieki Tobie kupilem te grę.. Teraz wiem, by Cie już nie słuchać.

Gra Crapem nie jest... ale jest kurewsko zwykła nic nie wnosząca do tematu.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kill to dzieki Tobie kupilem te grę.. Teraz wiem, by Cie już nie słuchać.

Jak możesz obwiniać kogoś o to, że ma inne zdanie od ciebie nt. danej gry. To tylko świadczy o twojej naiwności skoro oparłeś się na opinii jednej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@turbodynamo

Popros killa o zwrot pieniedzy, ja bym tak zrobil :whistling:

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gra zapowiada się fantastycznie. Dobra , jesteśmy na końcu gry. Co teraz ? Jak sprawa się miewa z multi ?

Multi jest ciekawe, mamy dwa tryby których nazewnictwo uproszę , mutanty kontra ludzie (TPS) oraz ludzie vs ludzie (FPS).Z niewiadomych przyczyn przy próbie dołączenia do trybu ludzie vs ludzie zawiesza mi się konsola, więc o nim nic nie powiem, natomiast ten drugi tryb całkiem przyjemny, walka mutantami ciekawa i polegająca na współpracy (ty go kwasem a ja go beczka podpalę).Perki zbalansowane, lagów brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz obwiniać kogoś o to, że ma inne zdanie od ciebie nt. danej gry. To tylko świadczy o twojej naiwności skoro oparłeś się na opinii jednej osoby.

Wiesz, ja bym tak nie przesadzał z tą naiwnością... Zobacz na takiego Jeusa, też był tylko jeden a posłuchały go miliardy.:)

Wczoraj byłem trochę pijany jak to pisałem, więc jak kogoś uraziłem to przepraszam.

Gra zmarnowała to czym mogłaby być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście to tylko twoją opinia. Jak na razie wielu moich znajomych dziękuję mi, że namówiłem ich do kupna. Nie pierwszy zresztą raz.

Gra nic nie zmarnowała. Jest fenomalną przygodą dla jednego gracza. Ciekawą i wnoszącą kilka świeżych pomysłów do obdartego z jakiegokolwiek wysiłku współczesnego FPSa. O multi pisałem, że jest dziwny i mi nie pasuje, więc tu proszę się ode mnie odpimpować. Zresztą multi w tej grze to tylko opcja dodana "bo tak wypada".

Gra zbiera super oceny na wszystkich znaczących portalach. Turbodynamo sprzedaj grę, stracisz na tym interesie 20 złotych. I więcej mnie nie słuchaj, nie graj w gry dobre, tylko w gry overhypowane do granic absurdu. Wydaje się, że takie najbardziej ci pasują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustów panowie :whistling:

Trudno obecnie o innowacje w grach. Jest ryzyko , że mogą nie wypalić i zawalić całą przyjemność z rozrywki. Bioshock był czymś niezwykłym , strzałem w dychę pod względem wykreowanego świata. Fani niczego więcej nie oczekiwali w sequelu jak słodkiego powrótu do domu, żadnych zmian. Po Singularity z pewnością sięgne , bo jak turbodynamo wspomniałeś jest to mix tych gier które są u mnie wysoko cenione , tylko żeby był to kawał solidnego FPS

Co do nietrafionego zakupu - sprzedaj jeśli chcesz . Gra ma popyt , więc raczej spotkasz się z ustąpieniem ceny na wysokości założmy 30 zł co nie jest dużą stratą :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kill - z całym szacunkiem, jedna z moich najlepszych gier w tym roku to NIER....

nie lece na hype :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ja to się tylko modle, żeby Żywy albo Malakay nie kupili. Wtedy miałbym dopiero marudzenie. Prawdziwy armageddon narzekania nad głową :D

Więc dla jasności. NIKOMU NIE POLECAM TEJ ZAJEBISTEJ GRY.

No i mam spokój :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ja to się tylko modle, żeby Żywy albo Malakay nie kupili. Wtedy miałbym dopiero marudzenie. Prawdziwy armageddon narzekania nad głową :D

Więc dla jasności. NIKOMU NIE POLECAM TEJ ZAJEBISTEJ GRY.

No i mam spokój :P

Zwracam honor, wciagnela mnie ta gra. Nie zaluje wydanych pieniedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIKOMU NIE POLECAM TEJ ZAJEBISTEJ GRY.

No to biore w ciemno!

btw. czemu tten temat nie jest umieszczony w tym dziale ?

Edytowane przez kill
Przeniesione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ja to się tylko modle, żeby Żywy albo Malakay nie kupili. Wtedy miałbym dopiero marudzenie. Prawdziwy armageddon narzekania nad głową :D

Hehehe, spoko Kill, akurat Singularity w ogole mnie nie interesuje, ale na przyszlosc bede pamietal, ze jak polecasz gre to wyglada ona mniej wiecej tak : gra X + gra Y + gra Z + nic nowego ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i tak byłaby lepsza niż jakbyś ty polecał ;) Wtedy równanie wychodzi mniej więcej takie:

Nic Nowego+Nic Nowego+Nic Nowego *(słaba grafika+nudna fabuła) * (To już było) = Żadna gra mi się nie podoba :sick:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i tak byłaby lepsza niż jakbyś ty polecał ;) Wtedy równanie wychodzi mniej więcej takie:

Nic Nowego+Nic Nowego+Nic Nowego *(słaba grafika+nudna fabuła) * (To już było) = Żadna gra mi się nie podoba :sick:

Heheh, no to pojechales teraz :P Ja akurat lubie nowatorskie/wyrozniajace sie gry (np. Heavy Rain = IMO zdecydowanie najlepsza gra w tym roku poki co). A jak kolega wspomnial, Singularity = Dead Space + Bioshock + Timeshift, a to stosunkowo swierze gry i juz ogladajac same gameplaye z Singularity ma sie wrazenie ze "juz tu bylem juz to robilem" (to samo dotyczy RAGE wlasnie, czy nowy MoH = MW2+BFBC2), jak sie juz robi zlepek kilku gier to wypadalo by przeczekac az one troche przemina... EOT z mojej strony bo widze, ze dyskusja schodzi na temat gustow, a jak wiadomo o gustach sie nie dyskutuje ;) Koniec koncow dla mnie w grach i tak liczy sie tylko Multi!!!

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś kupiłem i jestem bardzo zadowolony. Fajny klimat, można się czasami wzdrygnąć :) Graficznie nie powala, ani nie przeszkadza. Podoba mi się ten cały TDM i jak się go wykorzystuje, są momenty w których nie wystarczy iść przed siebie, tylko trzeba się chwilę zastanowić co dalej zrobić, in plus dla mnie.

Jak ktoś lubi klimaty Bioshocka i Dead Space to można śmiało polecić. Na pewno gra warta swojej ceny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś kupiłem i jestem bardzo zadowolony. Fajny klimat, można się czasami wzdrygnąć :) Graficznie nie powala, ani nie przeszkadza. Podoba mi się ten cały TDM i jak się go wykorzystuje, są momenty w których nie wystarczy iść przed siebie, tylko trzeba się chwilę zastanowić co dalej zrobić, in plus dla mnie.

Jak ktoś lubi klimaty Bioshocka i Dead Space to można śmiało polecić. Na pewno gra warta swojej ceny.

Podpisuej sie pod tym gra jest świetna przeszedłem ją i Storyline jest jeden z lepszych jakich widziałem :) , jak by był ktoś zainteresowany to sprzedaje po bardzo atrakcyjnej cenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze półtorej godziny mam za sobą , co prawda akurat tym razem gram na PC jednak wrażenia są te same. Póki co gra wywarła na mnie świetne wrażenie , czuć klimat - zwłaszcza o tej porze jak gram w słuchawkach to czuć go dobitnie :biggrin:

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×