Skocz do zawartości
Dante

Poznań Game Arena 2007 (PGA)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Buson
Czy ktoś z was (ps3site, czy forumowiczów) jedzie na Poznań Game Arena w tym roku?  =]

http://www.gamearena.pl/

Ja prawdopodobnie się kopsnę, jeśli jakiś team cs'owy mnie pick'nie w tym roku =]. 

Jeszcze żadnego PGA nie przegapiłem =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę na pewno z kumplem z klasy. Byłem w tym roku na ESWC, G|C to i czemu na PGA miałoby mnie nie być ?  ;) Może się gdzieś zgadamy?  8) Zastanawia mnie co z PS3 zaprezentują. Na ESWC w Poznaniu przed wakacjami całkiem sporo jak na tamten okres zamieszania z PS3 było  <tak>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
Ja jadę na pewno z kumplem z klasy. Byłem w tym roku na ESWC, G|C to i czemu na PGA miałoby mnie nie być ?  ;) Może się gdzieś zgadamy?  8) Zastanawia mnie co z PS3 zaprezentują. Na ESWC w Poznaniu przed wakacjami całkiem sporo jak na tamten okres zamieszania z PS3 było  <tak>

Ja byłem w tym roku chyba na wszystkim, HLC, WCG, ESCW, 2 lata temu finaly WCG w Paryżu, zwykle się zabieram z jakimś teamem cs'owym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim? A na G|C byłeś ??  8) Od jakiegoś czasu nie gram już profesjonalnie w CS: Source... konsole mną owładneły całkowicie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
Wszystkim? A na G|C byłeś ??  8) Od jakiegoś czasu nie gram już profesjonalnie w CS: Source... konsole mną owładneły całkowicie :P

Ja czasem na jakieś lany "W teamie" pojadę, ale tez powoli z CSem się rozstaje (8 lat grania ;( ), a na G|C nie byłem, dość na te wakacje zagranicznych wyjazdów miałem, poza tym kuzynka brała ślub 24 =].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychol

Jak to jest to o czym kumpel mi gadal ze Polskie E3 to jade ^ ^ jeszcze chyba 2 kumpli jedzie z nami ;) pewnie mnas wywala po 55555minutach ^ ^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa... można to nazwać polskim E3 hahahhahaha  8D 8D Boże... to się do G|C czy E3 nie umywa :P Ale jechać warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychol

Mi tak kumpel gadal ^ ^ ze bedzie polskie E3 niedlugo i ze jada i czy jade z nimi to powiedzialem ze tak ^ ^ chyba to o to chodzilo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie z większych imprez w Polsce to mamy tylko 2 i to obie w Poznaniu (Bydgoszcz rox :D). Są to ESWC przed wakacjami i PGA w listopadzie :) Więc raczej chodziło im o to :P Ja też jadę z 2 kumplami (bliźniakami  <evil>) więc może się zgadamy na targach czy coś? Hmm? Bliźniaki są również wielkimi fanami PS3 i sami kupują tą konsolkę za niecały miesiąc więc zgrzytów nie będzie  8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

moze ja sie przejade  8)

a jak tam jest ze spaniem? we wlasnym zakresie, czy jest jakas sala karimatowa ? :P jesli wogole bedzie warto na dwa dni jechac heh:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem. Śpię u kuzyna w Poznaniu :P A kumple u swojej ciotki xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

Spać musisz w hotelu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie pod mostem, ale nie polecam, podobno spore przeciągi tam mają  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

eeeee to juz wole na parkingu w kombiaku :P taniej i bez przeciagow :P

ale i tak chyba az takim hardcorowcem nie jestem  :X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję dla ps3site.

Gdyby nikt z teamu tam nie jechał to oferuję zrobienie dla Site relacji z PGA. Mam w tym spore doświadczenie. Pracowałem w dość małych serwisach na dość wysokich stanowiskach (kaka.gry, później zmienili charakter strony; www.gamerpro.pl odszedłem, gdyż strona zeszła na psy; pracowałem w zinie NextGen Online). Robiłem już relację z ESWC i Games Convention. Dodatkowo mogę zrobić zdjęcia, niestety nie pamiętam jak się nazywa aparat, bo tymczasowo go komuś pożyczyłem, ale mogę przesłać kilka zdjęć nim zrobionych z G|C. Oczywiścia moja pomoc byłaby w 100% darmowa i nic za nią nie chcę  8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość killerski

Ja jadę z Wrocławia raczej ale prawdopodobnie w takim trybie jak byliśmy na GC- czyli wyjeżdżamy o świcie i wracamy w nocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
Mam propozycję dla ps3site.

Gdyby nikt z teamu tam nie jechał to oferuję zrobienie dla Site relacji z PGA. Mam w tym spore doświadczenie. Pracowałem w dość małych serwisach na dość wysokich stanowiskach (kaka.gry, później zmienili charakter strony; www.gamerpro.pl odszedłem, gdyż strona zeszła na psy; pracowałem w zinie NextGen Online). Robiłem już relację z ESWC i Games Convention. Dodatkowo mogę zrobić zdjęcia, niestety nie pamiętam jak się nazywa aparat, bo tymczasowo go komuś pożyczyłem, ale mogę przesłać kilka zdjęć nim zrobionych z G|C. Oczywiścia moja pomoc byłaby w 100% darmowa i nic za nią nie chcę  8)

Ja jadę na bank, ale relacje robie dla swojej strony :) więc myślę, że arab się nie obrazi jeśli coś naskrobiesz i jakieś fotki wrzucisz =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wiec pamietaj Dante, gdyby Prorok mogl zrobic recke dla ps3site to arab by ci zabronil!  8D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol ciekawe wnioski wyciągasz... Ale mylne niestety. Każdy kto chce może coś napisać, przecie tworzymy ten serwis sami dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×