Skocz do zawartości
Krawiec

Wasza pierwsza konsola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam napiszcie jaka byla wasza pierwsza konsola a takze jakie konsolaki posiadaliscie w waszej przygodzie z grami? =)

Moja pierwsza konsola jesli moge to tak nazwac byl Pegasus ;D Potem PSX, PS2 i w koncu PS3 :) w miedzyczasie takze GBA i Ngage =)

A u was? Ciekawe jak sie toczyly konsolowe histoe forumowiczow... ;D

pozdro ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

NES i Sega Master System, potem ATARI 7800.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pong czy jak to zwal podłączało sie to do telewizora i sie odbijało kulkę hehe , Pegasus , Atari na dyskietki i później na cd , PSX, PS2 , PS3 , miałem tez oczywiście commodore 64 no ale to komputer a nie konsola :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
Pong czy jak to zwal podłączało sie to do telewizora i sie odbijało kulkę hehe , Pegasus , Atari na dyskietki i później na cd , PSX, PS2 , PS3 , miałem tez oczywiście commodore 64 no ale to komputer a nie konsola :)

Masz 20 lat i zaczynałeś od Ponga >,< ? chyba po dziadku ^^ ( bardziej po tacie :P ale ironicznie :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz 20 lat i zaczynałeś od Ponga >,< ? chyba po dziadku ^^ ( bardziej po tacie :P ale ironicznie :D)

hehe po kim on był to szczerze mówiąc nie wiem może i po tacie dziadku czy tam babci  :D ale pamiętam jak to sie zagrywałem z sąsiadem jak bylem małym brzdącem do tego podpiętym do małego ruskiego czerwonego telewizorka ;D  coś takiego jak na tej aukcji tylko red --> [a href=http://allegro.pl/item251996329_telewizor_zabytek_stary_maly_ruski_telewizorek.html" target="_blank]http://allegro.pl/item251996329_telewizor_...elewizorek.html[/a] na pewno większość taki z was miała  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

Hehe tez mam PONG jeszcze gdzieś na strychulcu po Tatuśku ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja pierwsza konsola (mialem ok 11-13 lat) to takie Ruskie czarne cos z 4 przelacznikami i cardridgem po srodku.. Bylo tam ze 150 gierek..

Pitfal

RiverRaid

Montezuma

Pong

Tetris

Te tytuly pamietam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pamiętacie może takie coś jak NUPAGADI ? hehe ruskie zbieranie jajeczek :D tez sie w to nieźle zagrywałem i ile radochy dawało  :D

zajec.jpg

to w sumie można do handheld'ow zaliczyć  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja pierwsza gra to coś w rodzaju wilka i jajek To było z 20 lat temu jak zaczeło się rok po tym kupiłem takie cudo http://allegro.pl/item250115123_konsola_bcm_looknij_.html

potem była taka konsola której pewno malo kto z was pamieta

http://allegro.pl/item250655357_jakas_kons...television.html

grałem na niej w zaksona cały czas  :D

  Potem comodore, pegasus, amiga, Ps1, PC, ps2, i teraz ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z konsol typowo moich to Coomodore > PSX > PS2 > PSP > Wii > PS3 (za niecały miesiąc :P). Do tego dochodziły konsole, które tylko "gościłem" w moim domu, czyli Xbox, Gamecube, NDS, X360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoszka

A z moich  ;D Atari 6600XL>Coomodore>2 Amigi>GameBoy>PSX>Dreamcast>N64>PS2>PC>PS3 :]

Na atari klasyk Rive Raid,na coomodore podobnie tylko szybsze wczytywanie gierek ::)na Amidze Mortale Kombaty ;),Gameboy-Zelda z takim jajkiem na początku ;) Na  PSX troszke tego było była taka gra świniami śie szczelało coś jak wormsy ;D,Dreamcast to Crazy Taxi  a na N64 to Turok,Mario64,Mario Kart,PS2 wiadomo do dziś można chulać na wysłużonej czarnulce,PC to tylko i wyłącznie Diablo 1 i 2 ale przede wszystkim CS:Source i wkońcu nadszedł czas PS3 szkoda że trza umierać nie pogramy na PS XIII :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...Na  PSX troszke tego było była taka gra świniami śie szczelało coś jak wormsy ;D...

Hogs of War :D tez w to sie zagrywałem  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuvix

moja pierwsza konsola hmm... :>

Pegasus ? jak tam sie to pisało xD zagrywałem wtedy w takie tytuły jak mario i może ktoś kojarzy grę Contra ^^?

PsX o ja xD to było coś ;D

Gameboy'a Czarno-Białego > Color'a >advance'a > SP

później Ps2 ^^ to miałem GT 3-4 nie pamiętam :P co dodawali jakąś część do starter packa

i po tym jak zaczeły pomału wychodzić next geny  to ps2  sprzedałem :P kupiłem X'a ,Psp,Wii miałem przez tydzień z gra Zelda :p i oczekiwalem na ps3 moje obecne konsole to Ps3 ,Xkloc 36' ,PsP i starczy mi  8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atari 800XL

Amiga 500 (z rozszerzeniem do 1mb  ;) )

Sega Megadrive

Sega Dreamcast

Xbox

PS2

PSP

PS3

no i swego czasu sporo na piecu grałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. PSX (1997)  ;D

2. PSone

3. PS2 bez Slima

4. PSP

5. PS3  :-D~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pasikonik

moja pierwsza konsola bylo super nintendo a pozniej malo popularna w polsce i chyba wogule w europie amiga cd 32 pewnie dlatego ze niedlugo pozniej wyszedl psx pozniej byl ps2 slim i teraz ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pegasus (NES), potem długo nic (czyt. same komputery). Od sierpnia br. PS3. Od poniedziałku NDS :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robix

Ja bawiłem się:

Atari 130XE ale krótko bo z magnetofonem  :(

Amiga 500 (wersje 1.2 1.3 i 500 Plus) to  trzy

Playstation też miałem ze trzy - wymieniałem bo padały

Xbox

PS2 dwie wiadomo laser

N-gage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

1. XXX  ( dwie kreski, po lewej i po prawej i latający po ekranie kwadrat jako piłka + pistolet i dwie manetki w kształcie dezodorantów  8D )

2. NES

3. SNES

4. Sega MegaDrive

5. PS1

6. PS2

7. PS3

gdzies pomiedzy bylo tez  Atari 130XE jeśli to można nazwać konsola  JIL power  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to taki schemat konsolowy

PSX>PS2>GBA>PSP>X360>Wii>PS3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piri

1. Atari 65 XE - oddane

2. PC - x razy zmieniane do dziś

3. PS2 - sprzedane

4. XBOX 360 - sprzedane

5. PSP - sprzedane

6. PS3  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×